Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT][DL] Zarabianie money oraz expa - bot


Master Flow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... Na czym polega to ? Na tym że bot sam robi pościgi, wybiera karty i robi kolejne więc możemy spokojnie odejść od komputera a bocik będzie nam zarabiał kasę wink.gif

 

1. Ściągamy paczuszkę i wypakowujemy gdzieś.

 

2. Ok wypakowaliśmy więc włączamy grę do momentu jak jesteśmy w kryjówce. (Gra musi być w rozdzielczości 800x600)

 

3. Minimalizujemy grę i uruchamiamy "NFSW Trainer 2.exe".

 

4. Jak się włączy to pierw kombinacja klawiszy SHIFT+F1, powinna pierwsza opcja na czerwono. Może dopiero po chwili się czerwone zrobić.

 

5. Następnie kombinacja CTRL+F8 oraz CTRL+F7. I minimalizujemy.

 

6. Uruchamiamy "NFSW Trainer 1.exe".

 

7. Wchodzimy do gry i naciskamy raz F6 a potem F5 tak aby poszukiwania były na 5.

 

8. Teraz uruchamiamy "zBot.exe" i naciskamy start, do gry powracamy i nam automatycznie robi to wink.gif

 

Nie wiem czy działa to na zminimalizowaniu ale chyba nie ;/

Skan wykrył 2 wirusy które nie są groźne dla naszego komputera. Jest to trainer więc antywirus wykrywają go jako wirusa jednak nie szkodzi nam on wink.gif

 

Download:

http://www.crafting24.pl/My_upload_files/NFS%20World%20-%20Hack%20(Upload%20by%20Master%20Flow%20for%20MPCForum.pl).rar

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b7059a184649b6389f1f571868cad20fc1edda841ba4598c874adfa5d4092fc7-1318670463

 

 

 

+ [Mini-tut] by MasterTrojan

 

1) Uruchamiamy Need For Speed World (logujemy się i włączamy)<p></p>

 

55089507.png

 

 

2) Uruchamiamy Trainer 1.2.7 (ten co Krycha udostępnił)

 

61072627.png

 

3) Jedziemy na pole golfowe (prawy górny róg, obok pościgu drużynowego t2 Home Run) Mogą być też inne miejsca.

 

68727651.png

 

4) Wciskamy shift + F1

5) Wciskamy ctrl + F7

6) Wciskamy ctrl + F6

7) Wciskamy ctrl + F5

8) Minimalizujemy i sprawdzamy, czy te kombinacje w trainerze są koloru czerwonego<p></p>

 

95142014.png

 

9) W grze naciskamy M (czyli mapa)<p></p>

 

84674289.png

 

10) Później obojętnie jaki wyścig/pościg<p></p>

 

68526955.png

 

11) Później Dołącz

12) Jeden gracz

 

71824908.png

 

13) Czekamy okolo 20 sekund

 

49437256.png

 

14) Odbieramy nagrodę

 

86855677.png

 

 

15) Powtarzamy wszystko od punktu 10.

 

I to tyle, czasami dostaje się kase na minusie[/center]

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

OK.Działa,ale...

Po zgubionym pościgu dostajemy 2 REP i -170.Więc jesteśmy na tym stratni.

Takie boty już nie działają tak jak przedtem,ponieważ EA znalazło na to sposób.Teraz tylko płatne boty mogą dobrze działać.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Opublikowano

Możliwe że to jest bug który raz działa a raz nie. Bo skoro EA zablokowało ten sposób bocenia to nie wierze że nadal to działa bez żadnych problemów.

thumb1gh.jpg


Kliknij

Lubie to

Opublikowano

2@UP Z tego co pamiętam to powinny być na minimalne

@UP Jeżeli nikt na ciebie nie zaraportuje to nie powinieneś dostać bana, ja sam dobiłem takimi sposobami 50lvl :P .

thumb1gh.jpg


Kliknij

Lubie to

Opublikowano

2@UP Z tego co pamiętam to powinny być na minimalne

@UP Jeżeli nikt na ciebie nie zaraportuje to nie powinieneś dostać bana, ja sam dobiłem takimi sposobami 50lvl :P .

thx za info :]

+ w twoja strone

 

 

Sprawdzał ktoś czy działa na zminimalizowanym??

Dota 2 > Lol

Opublikowano

Zróbcie tak...

Jak włączycie zbota to włączcie mapę i dajcie byle którą ucieczkę wspólna i tam jeden gracz jak zgubisz policję to continue i jak zamknie się już informacje o pościgu to mapa ci się otworzy wtedy dajesz start w zbot i już powinno działać. Nie zapomnijcie o 800x600 rozdzielczość nie windows mod ;)

 

Mała akutalizacja:

Aktywujcie jeszcze ctrl + f7 i wtedy możecie stać na ulicy i was policja nie złapie bo jej nie ma do puki to aktywne ;)

Opublikowano

Pogrzebałem trochę i działa. Dzięki 2xUp

Kasa idzie na +, resp też + power up :)

+4u

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Zrobiłem tak jak napisał Master Flow i działa... Zarobiłem już 100k, 2 poziomy i powerupy

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

a jak wejsc w ucieczke druzynowa na 1 gracza ? przeciez jak wezme ucieczke druzynowa to jest pare osob (podlaczaja sie)

mam dac ucieczka prywatna ?

 

wystarczy sam zbot czy tez trzeba odpalac NFSW Trainer 2.exe i NFSW Trainer 1.exe

Opublikowano

Czytałem ale kolega podał inny sposob wiec myslalem ze moze nie trzeba

 

juz doszedlem a jest sposob zeby kasy nie odejmowało ?

 

 

Dzieki kolego za pomoc

Opublikowano

6. Uruchamiamy "NFSW Trainer 1.exe".

7. Wchodzimy do gry i naciskamy raz F6 a potem F5 tak aby poszukiwania były na 5.

 

Włączam bota wciskam f6 nic się nie dzieje wciskam f5 i nic mi to nie daje a f6 i f5 wciskam jak wejdę do gry ale nie w kryjówce

634534203295449218.png
Opublikowano

A więc:

@2up

Nic się nie będzie działo w bocie ;) Wystarczy raz kliknąć i w grze się ustawia ;)

 

@up

Nie ma tam tego pliku, więc tym się nie przejmuj

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...