Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Koniec z lagami na Piracie i Oryginale + dodatkowe przyspieszenie Minecraft'a


Marselo

Przyspieszenie Minecraft'a  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który sposób pomóg? Ci bardziej?

    • Granie na serwerze
      19
    • OptiFine
      42
    • Przydzielenie RAM dla Oryginalnego MineCraft'a
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dobrze, że założyłeś taki temat, spam się ograniczy. Sam mam oryginalną wersję i nie skorzystam ale plusika Ci dam . :)

@Edit

A ty zbierasz minusiki , przepraszam. :D

Zrozumiałem, że to co tu było , było oczojebne więc to usunąłem. :<

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

Dzięki ;)

Jeśli masz oryginał to przeznacz więcej ramu dla Minecraft'a i dodaj tego Moda OptiFine.

 

 

Hymmm to dziwne bo w sumie podobno nie popiera się piractwa a serwer MPC jest dostępny dla piratów...

 

Dostałem pozwolenie na napisanie Tut'a od Moda.

Myślę, że to jest na takiej zasadzie, że nie udostępniamy nielegalnych oprogramowań, ale pomagamy im grać na nich :D

1294477714-U1.png

Opublikowano

Działą ale na komputerach z Dual Core bo wtedy się wykorzystują 2 rdzenie ale ten kto ma Signel Core to odrazu OptiFine/Mine. A i najlepiej 2gb + ramu

Opublikowano

E tam mi już zaczyna bardziej lagować nie wiem czemu 700mb ram na mc jest i laguje :/ kurde optifine zwaliłem chyba :/ ide sprawdzić OptiMine bo gram teraz na x16

Opublikowano

Mi zamiast przestać lagować jeszcze bardziej zalamiło.....

Uffff.... na szczęście reinstal javy pomógł!

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

@Up

Zastanów się co piszesz.

Do tego nic nie ma reinstall Javy.

Jak już to reinstall Client'a MineCraft, aby odinstalować Mod'a.

Widać, że nawet nie próbowałeś, a piszesz głupoty ;)

1294477714-U1.png

Opublikowano

ten sposob mi pomogl i to znacznie, ale czasami wyskakuja errory. Ale sie nimi nie przejmuje. Nie lepiej kupic na plycie oryg. Minecrafta? Pirat zawsze sie nie spawdza i jest bardziej obciazajacy (kupilem inna wersje; chodzi jeszcze lepiej mc niz ten sposob; radze sie namyslic na mc w wydac te 15 zł na all wersje ;)

 

 

 

NAPRAWDĘ WARTO; JA KUPIŁEM I WCALE NIE ŻAŁUJE TEGO :DD
Opublikowano

Heh. tworzenie serwera na kompie 1rdzeń tylko bardziej przymula. OptiFine gówno. Wystarczy lepszy procek i mc śmiga.

Opublikowano

@Up

Raczej nic Ci nie pomoże nowy procesor, jeśli grasz na Piracie.

Co z tego, że będziesz miał zarąbistego kompa, jeśli MineCraft nie będzie wykorzystywał jego możliwości? ;)

1294477714-U1.png

Opublikowano

Polecam postawić na bukkicie taki serwerek dla siebie

http://ci.bukkit.org/job/dev-CraftBukkit/1337/artifact/target/craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

 

Ze starterem wykonanym programem Geoninga (Nie da się wpisać 512 ramu, ale to nic, w pliku można zmienić).

http://www.mpcforum.pl/topic/395256-dllauncher-server-minecraft-v18-piszesz-pliki-serwerowe-musisz-zajrzec-koniec-z-bledem-system-nie-moze-odnalezc-okreslonej-sciezki/

 

I takim configiem:

#Minecraft server properties
#Wykonano przez -Shogun-
level-name=world
allow-nether=true
view-distance=3
spawn-monsters=true
online-mode=false
gamemode=0
spawn-animals=true
difficulty=1
server-name=
pvp=false
server-ip=localhost
max-players=1
level-seed=
server-port=25565
allow-flight=false
white-list=false
motd=

 

Warto jeszcze dodać, że póki jest jeszcze 1.8 warto wgrać jakiś plugin blokujący exporby np IHateExp.

Myślę że komuś pomogłem.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...