Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[No-Hamachi][Surv][Factions] Prawdziwy Surviwal PVP [WL]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Adminie mi pisze ze moj nick jest blendny zrobisz cos

 

To nie moja wina, ze masz idiotyczny nick proponuje wstawic sobie jeszcze wiecej znakow specjalnych wtedy napewno login bedzie "poprawny"

 

dodani

Opublikowano

CHCESZ WSPOMOC SERWER I POSTAWIC WSPOLNIE DEDYK 24/7 20 slotów! To:

 

Wyślij SMS o tresci AP.CSRV na jeden z numerów:

 

* 72068 - koszt SMS to 2.46 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 1 zł

* 75068 - koszt SMS to 6.15 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 2.50 zł

* 91058 - koszt SMS to 12.30 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 5 zł

* 92058 - koszt SMS to 24.60 zł brutto. Otrzymany kod doładuje serwer o 10 zł - Gracz otrzymuje Range VIP na serwerze! I posiada dodatkowe przywileje.

 

A OTRZYMANY KOD WYSLIJ MI PRZEZ PW LUB NAPISZ GO W TEMACIE! WSZYSTKIM POMOCNYM BARDZO DZIEKUJEMY!

 

Jeśli chcesz pomóc a nie masz akurat pieniędzy na koncie zapraszamy do pobierania pliku:

 

http://www.filesonic.com/file/1853330621/DZIEKUJE ZA POBRANIE

http://www.filesonic.com/file/1853331131/DZIEKUJE_ZA_POBRANIE1

http://www.filesonic.com/file/1853331071/DZIEKUJE_ZA_POBRANIE2

http://www.filesonic.com/file/1853331141/DZIEKUJE_ZA_POBRANIE3

 

 

jeśli pliki zostaną pobrane 1000 razy - uzbieramy 50zł aby opłacić serwer na miesiąc! Pobierać można ciągle pod warunkiem, że nie ma kolejki!

Opublikowano

Oczywiscie nikt serwera wesprzec nie chce zawsze tak jest - kazdy mowi, ze pomoze pomoze serwer zajeb*** a jak przyjdzie co do czego to potrafi tylko napisac posta "KIEDY SERWER ON" "CZEMU OFF"? Troche nieodpowiedzialnie z Waszej strony.

Opublikowano

ja sobie zapisuje kto za ile doładował potem wystarczy tylko przypomnieć i suma doładowań liczy się na Vipa - ktoś może np raz w miesiącu sobie wysylać za 2,5zł az mu się vip uzbiera :)

Opublikowano

To nie moja wina, ze masz idiotyczny nick proponuje wstawic sobie jeszcze wiecej znakow specjalnych wtedy napewno login bedzie "poprawny"

 

dodani

 

to do wl dodasz

ElfiXPL prosze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...