Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Admin przemówił na temat Filmików na YouTube


Gość Mounthains

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja jestem za tym co jest napisane w 1 poście, bo za łatwo ludziom było by...

ja np.. nigdy nie miałem planów na mpc forum się reklamować

Opublikowano

@SPAM- 100 plusik xD

 

@Topic Zaczynał mnie denerwować ten spam (lets playe).

35175.png

Moje motocykle: Kawasaki KLR 650, Honda MTX 80.

A zbieram na Yamahe R1 ^_^

LWG!

Opublikowano

No i to jest świetne mpc to nie forum do reklamowania np swoich kanałów i innych śmieci zgadzam się z tym :)

1312108095-U363874.png

Jeżeli ci Nie pomogłem nie dawaj nic !.

Pomogłem? podaruj mi

add.png.

http://www.mpcforum.pl/topic/419124-dl-plaska-mapa-minecraft/

 

Płaska Mapa! download i skan !

Opublikowano

Ja to współczuję administracji =.= Na 1 i 2 stronie Admin odpowiadał na 1 pytanie z 10 razy ! Ludzie zanim napiszecie post przeczytajcie poprzednie, dziękuję.

 

Według mnie bardzo dobry pomysł, mam listę (subskrypcji)i uważam ją za słuszną i wybraną przeze mnie a nie wciskają mi filmiki na siłę.

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie, ale przecież ten co nakręcił Lets Playa również nie czerpie korzyści z tego że ludzie go oglądają, więc o co wam chodzi ludzie ?

beztytuuznsq.png
Opublikowano

A mi się to trochę nie podoba . Ok żeby w działach nie było tematów o LP . W takim razie zróbcie dział "Let's Play" .

Proste ? Proste :rolleyes:

Opublikowano

O właśnie . Skoro MPC nie jest stroną do reklamowania ok zgadzam się . No ale w takim razie po cholerę na stronie głównej jest "Tablica Filmów" ?

Opublikowano

A w Filmikach na 1 stronie mpc i tak pelno tego ...

 

Jest coraz mniej. Wszystkie są wywalane do kosza ;)

 

 

O właśnie . Skoro MPC nie jest stroną do reklamowania ok zgadzam się . No ale w takim razie po cholerę na stronie głównej jest "Tablica Filmów" ?

 

Aby tam publikowali swoje filmy. Nie można ich reklamować w tym dziale.

Opublikowano

Czemu?

 

Przecież nikt nie dostaję pieniędzy z kanałów na yt, nikt na tym nie zarabia, a wy od tak zakazujecie dzielić się czyjąś pracą? Już nie wspomne o parugodzinnym dodawaniu głupiego filmy 5 minutowego...

 

Rozumiem, gdyby ludzie na tym zarabiali, ale NIE zarabiają.

 

Takimi głupkowatymi zakazami tracicie userów, pozdrawiam.

 

Opublikowano
Przecież nikt nie dostaję pieniędzy z kanałów na yt, nikt na tym nie zarabia, a wy od tak zakazujecie dzielić się czyjąś pracą?

 

Ale dzięki temu zdobywają większą oglądalność użytkowników.

 

Już nie wspomne o parugodzinnym dodawaniu głupiego filmy 5 minutowego...

 

Moja wina, że na youtube długo dodaje się filmiki?

Opublikowano

Ale dzięki temu zdobywają większą oglądalność użytkowników.

 

Ale komu to przeszkadza? o.O

 

Chyba to nie zaszkodzi temu forum? Jeżeli ktoś będzie miał oglądalność. : P

 

Gdyby ludzie tak myśleli, to by nie bło face booka i innych portali, bo przecież ktoś może zostać modelką lub politykiem. xD

 

Opublikowano

To jest dobre bo 50% tematów w dziale to były reklamy i nie dało sie tego czytać .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...