Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Pjachu Server! [24/7] [1.7_02v] [Surv] [PVP ON] [No-PREM]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

20110707192824.png - Piotr110 i Sopel - ci dwaj gracze doszczętnie zniszczyli nasz serwer ...

 

20110707191545.png - Mój domek w Połowie Niszczenia po 10 sekundach

 

 

 

 

Powiedzcie mi moi mili jak do tego doszło ?

Kiedy mówiłem że Bana96 ( lub Banan69 ) ma chacki nie wierzyliście mi ... A o to prosze

Banan nie jest głównym sprawcą ale to przez niego zaczęło się to wszystko

On prawdopodobnie pokazał swoim kolegom jak używać Chacków / Cheatów na serwerze .. i macie tego konsekwencje

Ostrzegałem i mówiłem że 620tyś i 64 diamenty oraz 37lvl w jeden dzień to cheaty / chacki ..

Ale po co się słuchać , i dzięki temu straciliście serwer , większość graczy jest zbanowana ( w tym ja )

Wszyscy stracili swój dobytek ... Wszyscy !

Ciężka Praca wszystkich graczy POSZŁA NA MARNE

Przez co ? Przez 3/4 s*********w którzy nie powinni wejść na serwer ...

Nie winie Admina / Modów ale zabezpieczenia serwera .. i dzięki tym graczom duża większość graczy nie wejdzie nigdy na to IP

 

 

 

 

I tak :

-ciężka praca ,

-chęci ,

-zapał,

-i radość z gry graczy.

 

WYPAROWAŁA

 

 

Szykuje się zapewne nowy restart i nowa mapa ... ale większosć starych graczy już nigdy nie wejdzie na ten serwer ...

 

 

Do zobaczenia Mieciu03

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

20110707194558.png - Dawny Fort Berwood

 

 

 

 

 

 

Serwer Jest Doszczętnie ZNISZCZONY !

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Arcymistrz
Opublikowano

Narazie nie dodaje na wl serwer rozpierdolony przez hackerów

Myślałem że krzysiek jest spoko a rozpierdolił serwer

sopel wrypał się na moje stare konto (te własnie sopel) -,-

Opublikowano

Jaki Krzysiek ?

Krzysiek303 ??

Jeżeli Krzysiek303 to byłem ja ... ja weszłem na konto brata ( ^^ ) i zacząłem ss'y robić tylko ...

A jeżeli nie ten , to jaki Krzysiek

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Arcymistrz
Opublikowano

Sory

po tym napisanym myslalem ze to tez on

Ja tez weszlem na serwer kontem brata ale wywala odrazu bo serwer jest tak zniszczony ze nie da sie chodzic

Arcymistrz
Opublikowano

To nie moj serwer i nie bedzie only premium

Pjacha nie ma wbic nikt nie moze bo wszystko pobanowane nieogarniam czytalem ze niby craftserve robi te kopie ale pjachu musi byc ale go nie ma ;/

PS.ty mi dobijesz do 600

Arcymistrz
Opublikowano

@Up

On jest rzadko i o tej h go nie ma najczęściej ok 22-24 wraca

@Edit

Wiadomo jaim cudem to się stało

UndercoVPL był kidmodem zdradził i dał op ludzią którzy rozwalili serwer

Opublikowano

Cześć!

 

Otóż ktoś używając mojego nicku wszedł na serwer i zarejestrował się. Teraz nie mogę dostać się na serwer , gdyż muszę podać hasło, którego go nie znam.

Proszę o usunięcie hasła, abym mógł wejść na serwer.

 

Pozdrawiam Ertam :)

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

pjachu jeśli możesz usun kilka wiadomości ze skrzynki do tematu żeby warna nie dostać

 

serv jest znisczony wiec narazie nie ma poco grac poczekajcie jeszcze troche :)

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

zeczywiscie serwer zeszedl na psy i proponuje ( nie wiem czy sie da ) zalozyc hamaci ale niektore osoby nie polecaja i gdyby sie dalo to wyrownac teren i zaczac od nowa na tej samej mapce ale przenies w inne miejsce oraz wyciac fragmet obecnej mapki ( okolice rosso czy jakos tak ) i wkleic w podobny teren ( w miare bliskio spawna jak sie zgodzi ) w okolice bo tam robilem ladnie tam jest i masa pracy poswiecony czas itd oraz nie z mojego powodu ale zeby si nie zmarnowalo bo tam nic nie zniszczyli

 

P.s to tylko moje przemyslenia a haslo podawac tylko na pw

 

sory za ort i ogonki poprawiac mi sie nie chce a pisze to na szybko

 

a i od czasu mojego ostatnigo AFK'u mam end of strem czy jakos tak a bylo to z 5 min temu i nie moge sie zalogowac a teraz mnie przez tydzien nie bedzie moze dluzej :) jade n biwak

 

kto jest za ?

i od poniedzialku do nastepnej niedzieli (17-ego )

Arcymistrz
Opublikowano

Ja bym wolał nową mapke

Ale pjachua nie ma i nie może mnie odbanować bo hackerzy mnie zbanowali

Nowa mape juz lepiej a nie sie meczyc na tej samej

Opublikowano

Hmm .. wydaje mi się że z chamachi będzie ciężko w kilka osób grać ,, choć nie wiem , nie grałem często na tym ,a jeżeli już grałem to w 2 ,3 osoby maksimum

co do równania terenu ...

Nie opłaca się , wiem że praca i wgl .. ale trzeba byłoby znaleźc nowe miejsce , dużo byłoby z tym roboty i wydaje mi się że z nową mapką byłoby mniej pracy ..

To jest moje zdanie

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Opublikowano

Dodaj Rotimas

☑ Hitler (Done)

 

☑ Saddam Hussein (Done)

 

☑ Osama Bin Laden (Done)

 

☐ Justin Bieber (Next)

 

Jesli jestes za tym zeby wszystko bylo wypelnione daj - :P

 

zbietam-

Opublikowano

Czy mógłbym zostać odbanowany ?

Ponieważ z niewyjaśnionych przyczyn jestem zbanowany na serwerze ^^

Pjachu Działaj :D

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...