Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Pjachu Server! [24/7] [1.7_02v] [Surv] [PVP ON] [No-PREM]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dodaj:agam333

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

co masz z tym problem Creative ? czy moze zazdrościsz serwera ?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

To mnie rozjebało H@h@h@h@h@h haha!

 

Ja z prowadzenia serwera nie mam korzyści poswiecam swoj czas na to aby bawic 12 letnie dzieci waszych rodzicow, nie bede doplacal do interesu, sam nie gram na serwie tylko pilnuje cudzych nieogarnietych dzieciakow. Przykre jest to, ze nie potrafisz takiego czegos docenic, ale za 15lat kiedy bedziesz samodzielny wtedy sobie przypomnisz jak fajnie bylo kiedy kazdy cos pod nosek podstawial. Ogarnij sie bo wstyd.

Opublikowano

Piachu czemu tylko 8 graczy? nie może być trochę więcej ?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Ja z prowadzenia serwera nie mam korzyści poswiecam swoj czas na to aby bawic 12 letnie dzieci waszych rodzicow, nie bede doplacal do interesu, sam nie gram na serwie tylko pilnuje cudzych nieogarnietych dzieciakow. Przykre jest to, ze nie potrafisz takiego czegos docenic, ale za 15lat kiedy bedziesz samodzielny wtedy sobie przypomnisz jak fajnie bylo kiedy kazdy cos pod nosek podstawial. Ogarnij sie bo wstyd.

Lepiej sobie to looknij :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/392371-creativeworld-dedyk-247-survival-wh-172-30slot-najlepszy-serwer-minecraft/

 

@pjacu

 

Dobrze tato, ale nie bij ;/

CreativeWorld - Najlepszy Serwer MineCraft, Zapraszamy! :)

 

1-71971-560x95-7-FF5519-FFFFFF.png

Opublikowano

dodani

 

Piachu czemu tylko 8 graczy? nie może być trochę więcej ?

 

niestety ale w tamtym miesiacu oplacilismy oferte 8 slotowa tylko.

 

@creative

 

a Ty spojrz do slownika.

Opublikowano

chyba jestem ślepy ale nie widze ip ;d może ktoś mi podać ;d

banner5.gif

Opublikowano

chyba jestem ślepy ale nie widze ip ;d może ktoś mi podać ;d

nigdzie nie widze żeby było ip,wię może by ktoś podał...

i tak przy okazji dodaj Pitek :)

Opublikowano

Pjachu wgraj ze mozna wybrac pvp off/on Bo juz mnie nie raz zabili i diaxy polecialy..Pcheuka thx za itemy oddalem tylko ;*

Człowiek człowiekowi wilkiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...