Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Pjachu Server! [24/7] [1.7_02v] [Surv] [PVP ON] [No-PREM]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

sam pewnie zaczales zadyme to mieszkancy serwera zaczeli sie bronic i Cie zabijac.

@Jeśli zadymą nazywasz stanie na spawnie i ustawianie rzeczy w bp to pozrdo dla rodziców :Do.O:O :o

Opublikowano

dodaj paroleczek i Bialach

Ateista or Milgaard

 

 

SZUKAJ MNIE NA PRIVIE :)

 

Lub na Metin2.us New World Niebiescy ^^SERDECZNIE ZAPRASZAM

Opublikowano

Pjachu i Why jeśli mnie jeszcze pamiętacie i chcecie żebym Wam pomógł prowadzić serv to napiszcie chyba że mnie źle kojarzycie i nie chcecie to zrozumiem was no ale :)

 

pozdrawiam Was wszystkich Rychu

 

 

ps: gra lufa jeszcze? -,-

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

ej rozpierdalator1 ty wymyślasz haslo wpisujesz /register <haslo> haslo wymyślasz swoje

 

i dodaj jak byś mógł bialyninja

 

Pisze że jestem już zarejestrowany. Fajnie nie? A ja tylko hasło zgadywałem. Pisałem tylko /login xxxxxx lub /login <xxxxxxxxx>

Opublikowano

Rychu lufa jest modem i gra ale 1 na tydzień może nawet na miesiąc wejdzie na 1 min a potem wyjdzie teraz Why [ Sopelinio ( o ile sie nie myle) ] jest głównym modem i jest jeszcze kid mod i oby 2 są ok ale czasami jest zez z nowymi xDB):)

 

P.s. ja cie dobrze zapamiętałem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...