Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Pjachu Server! [24/7] [1.7_02v] [Surv] [PVP ON] [No-PREM]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hm .. czy możecie wejść na serwer ?

 

Ja nie mogę powie mi jktoś czemu ? :D

mca.png

mca.png

mca.png

 

 

 

Polecam

 

 

 

 

Naciśnij + !

Uszczęśliwisz

mnie tym !

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Arcymistrz
Opublikowano

Nie wiem w czym leży problem ja na serwer wejdę ok 11 i dodam te trzy strony nicków 0o0

Ostrzegam nie dodaje kretyńskich nicków i powyżej 3 nicków jeśli se ktoś napisze dodaj 1 dodaj 2 dodaj 3 dodaj 4 to nie dodam bo NIE :D

Chcecie to se minusujcie mam to głęboko w dupie!

 

 

O 11 będę na laptopie i WSZYSTKICH DODAM ALE JAK NIE WYKROCZYLI POWYŻSZYCH ZASAD

Opublikowano

ej kto pomoze albo wie jak sie polaczyc bo u mnie pisze

 

Failed to connect to the server

 

Connection refused; connect

 

czyli

 

Nie można połączyć się z serwerem

 

Połączenie odrzucone; połączenia

 

plx HEELP !!

Opublikowano

PRZEPRASZAM, ale czy można mi na pw napisać jakie mam hasło, bo jak chcę dać register to pisze, że jestem zarejestrowany, a jak wpisuje login i używane przeze mnie hasła pisze że niepoprawne. Oczywiście mowa o haśle na serweże. Na innych mam tak samo i nic nie mogę zrobić, bo pisze "musisz się zalogować by to zrobić" czy jakoś tak. POMOCY!

Arcymistrz
Opublikowano

Nie wiem w czym tkwi problem też nie mogę wejść pjachu pisze że ludzie wchodzą ale jakim kur cudem jak mi java bładą pokazuje

@Up

Możliwe że byłeś na serwie i na innym kompie się zalogowałeś albo taki nick był dodany

@pietrastsw

Dzięki xD -,- zani wejdę to z 5 stron będę miał xD

pjachu jak ci się nudzi to dodaj ich ;PP

Opublikowano

Siemka poprosze dodać : antyk002

dzięki

[url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/357/Mmmm/mca.png[/img][/url] [url="http://mag.racked.eu"][img]http://mag.racked.eu/image/335/yyy..+mleko%21/mca.png[/img][/url]
[color=#FF0000][size=5][50][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][100][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x2[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][150][/size][/color] [color=#00FF00][size=5]Jea x3[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][200][/size][/color][color=#00FF00][size=5] Jea x4[/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][250][/size][/color]
[color=#FF0000][size=5][300][/size][/color]

Opublikowano

Nie wiem w czym tkwi problem też nie mogę wejść pjachu pisze że ludzie wchodzą ale jakim kur cudem jak mi java bładą pokazuje

@Up

Możliwe że byłeś na serwie i na innym kompie się zalogowałeś albo taki nick był dodany

@pietrastsw

Dzięki xD -,- zani wejdę to z 5 stron będę miał xD

pjachu jak ci się nudzi to dodaj ich ;PP

 

A ciekawe jest to, że nie ważne co wpisze w clienta i tak się dołączę do serwa. A jak to robię na lapku jest tak samo. Nie tylko na tym serwie tak mam. A jeszcze na tym mam, że miałem mieć KrzysiekzBlaviken, a na serwie pisze "Player". Czy jest możliwość, że ktoś mnie ubiegł, pierwszy wbił na serwa ( prze de mną ) i dał swoje chasło???? Na wszelki wypadek proszę o dodanie mnie na WT pod nowym nickiem, a nick wysła.ć na PW.

 

PS. gdzie jest skrzynka odbiorcza?????? (tak wiem beton ze mnie)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...