Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wierzycie w to że Polska wygra Euro 2012?


Czy wierzycie w to że Polska wygra Euro 2012?  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wierzycie w to ?e Polska wygra Euro 2012?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Budowniczy
Opublikowano

Nie, nie wygra. Polska to chujowy kraj.

A szczególnie w wątku piłki nożnej i infrastruktury drogowej. ^^

 

NIE.

Opublikowano

Nie możliwe ;p

Jak wyjdą z 16 to rzucę dziewczynę która bardzo kocham ;_

A to jasne , że nie wyjdą z 16

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

Prędzej mi na dupie kaczka wyrośnie niż oni wygrają.

Wygrają hiszpania lub niemcy , portugalia ,włochy ewentualnie francja

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Jeśli będzie łatwa grupa (czyt. Portugalia, Grecja, Armenia) (oby Armenia awansowała, powodzenia!), to stawiam cwiercfinał. A jeśli tam trafimy na kolejnego no-name'a, typu irlandia, czy Słowacja, która tak jak my - czyt. cudem wyjdzie z grupy, to obstawiam półfinał.

 

A potem hiszpania/holandia i gramy o 3 miejsce z Niemcami, przegrywamy 1-2 po golu w 98 minucie. Oczywiście strzela Podolski z podania Klose.

Opublikowano

Nasza reprezentacja?

 

HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... bUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEH.

 

chyba żartujesz :O

Opublikowano

Wszystko jest możliwe ;]

Pamiętacie mistrzostwa europy 2004 Grecja nie była faworytem,ale wygrali.

Co do reprezentacji Polski- wysokim osiągnięciem było by wyjście z grupy :D

 

A co do tematu:

 

Szanse teoretycznie są.Gorzej z praktyką.

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Wygrać nie wygramy, ale mam nadzieje, że jakieś porządne miejsce zajmą jak na nasz kraj.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Obstawiam, że będzie mecz, mecz o awans i mecz o honor :) nie mamy szans z europejskim poziomem :)

Pomogłem - Daj Plusa - to cię nic nie kosztuje.

Pomoc z zakresu Tibia/Metin2/Serwery Dedykowane/VPS/Hardware/Programowanie

Opublikowano

PEWNIE ŻE TAK

TAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

JAK SIATKARZE BRĄZOWY MEDAL ZDOBYLI TO PIŁKARZE TEŻ Z ROSJĄ W SIATKE WYGRAĆ TO RZEBA BYĆ PRO

WYGRAMYYYYYYYYYYYYYYY

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKK

Opublikowano

Szanse są nikłe ... przy takich drużynach jak Hiszpania , Niemcy ale zawsze jakieś są , jak by doszli do półfinałów to by było bardzo miło ... ale jestem patriotą więc POLSKA goooola !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...