Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wierzycie w to że Polska wygra Euro 2012?


Czy wierzycie w to że Polska wygra Euro 2012?  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wierzycie w to ?e Polska wygra Euro 2012?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znając moje szczęście dostajemy w grupie Holandię,Hiszpanię i Anglię :D.A tak do tematu jestem pewien że nie wygrają.Ba jak wyjdą z grupy to pójdę sobie zgolę włosy :)

Nic tu nie będzie !!!

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

OMG my walczymy o wyjście z grupy a nie o wygranie...

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Jak by polska zainwestowała w dobrego trenera to może coś by kurwa było!. W polsce chujowy jest system szkoleniowy piłkaży bo zamiast właśnie na to wydać kase to oni z PZPN'u wpierdalają kokosy. Nie wygramy chociaż większość osób myśli ''ooo idzie euro 2012 może stanie się cud i polska wygra co to będzie co to będzie !

Opublikowano

Powinieneś zrobić taką ankietę :

 

-Tak

-Nie

-HaHaHa

 

 

Dobra dobra to jest z mistrzów ;x

 

 

Zobaczycie jeszcze Polska wygra .

Opublikowano

nie wygra... szkoda

pomagam w minecraft

;)

Pomagam dla przyjemności nie dla +

Dlatego Lepiej kliknij TU i pomóż głodnym :)

 

Bruno Mars nauczył mnie robić coś dla osoby którą kocham

Travis nauczył mnie być hojnym

Michael Jackson uczył mnie, aby zawsze kochać ludzi wokół mnie

The Script nauczył mnie, jak iść dalej.

Eminem nauczył mnie, że życie jest ciężkie ale trzeba brnąć dalej

Muzyka nuczy mnie jak żyć!

Opublikowano

Niby w jakiej dyscyplinie bo nie w piłce nożnej na pewno...

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Co ty normalny? Polska by w piłce nożnej z dziećmi nie wygrała a co do euro:( Słabi gracze jesteśmy niestety..

Pomogłem? Daj minus!

 

ilovempc.png

Opublikowano

Zaznaczyłem "Nie jestem pewien".

 

Ale jak sądze i tak dostaniemy w dupe.

Będziemy pierwszą drużyną, która odpadnie jako pierwsza na swoich terenach <_<

1328997611-U170772.png

Opublikowano

To co ,że nie wygrają , dobrze chociaż ,że biorą udział w jakiś meczach a nie siedzą i piją piwo na przystanku PKP..

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Nie ma szans.

Wszystko lamia , nie ma szans.

Moze wymiana na jakis innych moze by cos dalo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...