Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wierzycie w to że Polska wygra Euro 2012?


Czy wierzycie w to że Polska wygra Euro 2012?  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wierzycie w to ?e Polska wygra Euro 2012?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Że co kurwa? My byśmy nawet w Picipolo nie wygrali Euro, a co dopiero w piłkę, wyjście z grupy to będzie cud.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Że co kurwa? My byśmy nawet w Picipolo nie wygrali Euro, a co dopiero w piłkę, wyjście z grupy to będzie cud.

 

 

Kolego przecież wiem że tego nie wygramy zażartowałem ale ja wieżę w cuda ;)

Jak na razie posiadam 20% statusu ostrzeżeń

:)

i nic więcej

32896439533624102237.png

Jeżeli pomogłem walnij add.png

Opublikowano

Nie wiem o jakiej wieży mówisz, ale jak coś to można wierzyć.

 

Żart nieudany.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Co jak co, ale na zwycięstwo niema szans, może wyjdziemy z grupy, a co dalej to się dowiemy. Jak na razie Polakom gra idzie coraz lepiej, ale brakuje jeszcze tego zgrania. Niema co się cieszyć z wygranej z Argentyną, bo tak nikt dobry nie grał, ale już w meczu z Francją było coś widać, aby dalej tak do przodu. :P

Opublikowano

Chłopaku nie w tym życiu a przynajmniej nie w tym stuleciu :D

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

@up'y przecież Polacy są organizatorami tych Euro , nie muszą walczyć o wyjście z grupy...

Topic: nie mają żadnych szans , bynajmniej nie z tym trenerem.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Ja mam nadzieję, że wygra, ale nadzieja matką głupich.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

W sumie możliwe jest, że wygrają. Bo patrzcie koniec świata ma być po Euro. Polacy wygrają, świat się załamie, asteroida czy co tam walnie w ziemie i nie pozostanie nic po naszym zwycięstwie. A więc to bardzo możliwe, że polacy wygrają

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartowałem:)

9cd5f804379a.jpg

Opublikowano

Ja liczę na minimum wyjście z grupy i maximum 1/4 finału :P A może nas zaskoczą i coś ugrają?? Np. 1/8 finału... Nie zauważyliście, że od czasów przejęcia naszej reprezentacji przez Smude, lepiej gramy??

 

PS. Na 65% wygra Hiszpania (<3) na 25% Niemcy na 10% Francja (jeżeli Francja nie wpadnie znów w jakieś ,,kłopoty")

Nothing to do here.


Opublikowano

Ja liczę na minimum wyjście z grupy i maximum 1/4 finału :P A może nas zaskoczą i coś ugrają?? Np. 1/8 finału... Nie zauważyliście, że od czasów przejęcia naszej reprezentacji przez Smude, lepiej gramy??

 

PS. Na 65% wygra Hiszpania (<3) na 25% Niemcy na 10% Argentyna/Francja (jeżeli Francja nie wpadnie znów w jakieś ,,kłopoty")

 

 

Argentyna ma wygrać euro? o.O

 

 

@Topic: Nie mają szans, może wyjście z grupy ale to maks.

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Hahahaha pytanie nadajace sie do smiech warte. Tak samo jakbys sie zapytal '' czy psy potrafia latac ? ''

 

Przecież psy potrafią latać -.-

 

 

 

Poza tym Polska ma szanse wygrać, ale ich nie wykorzysta.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Prędzej Stany Zjednoczone dostana się na Euro niz my wejdziemy do finału ...

 

ale oczywiście "wierze, że wygramy"

BEZPIECZNY TRANSFER DANYMI NA CHOMIKUJ.PL

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...