Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzisz o HomoSexualistach ?


Chackor

Co sądzisz o homoseksualistach ?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o homoseksualistach ?

    • Nienawidz? ich ! S? okropni ! Nie mog? na nich patrze? !
      63
    • Toleruje to, nie przeszkadza mi to !
      57

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powiem tak ... Do póki do mojej dupy nikt się nie będzie zbliżał mi nie przeszkadza ...

A co do tego, że normalniejszy związek jest "Dziewczyna z dziewczyną" niż " Chłop z chłopem" to zależy od płci wypowiadającego się ...

Kobiety dużo bardziej obrzydzają związki typu "Dziewczyna z dziewczyną", a mężczyzn obrzydzają bardziej związki typu " Chłop z chłopem" ... Tak to już jest :'p

Opublikowano

Gdy przyznasz się ,ekipie', że jesteś Bi, to i tak będą Cię uważali za Geja, usiądziesz przy nich na ławce jak zawsze, zaczną się odsuwać itd., mówić, abyś usiadł na ławce przeciwnej.

Co dopiero jakbyś im powiedział, że naprawdę Gejem jesteś, a nie Bi.

 

Nie jestem Gejem, nie mam nic do nich, tylko niech uszanują innych ,obrzydzenie' do ich osoby, np., całować się w miejscu publicznym lub chodzić za rękę.

 

Sam nie wiem jaką orientację preferuje, lecz wiem jedno, nie jestem Homo., może Bi, może tylko dziewczyny

Do tego trzeba dojrzeć.


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Podobno, jak się testosteron czy coś bierze, to można się z tego wyleczyć.

Ja do lesbijek nic nie mam, ba lubię je. <3

Ale gejów to już nie znoszę.

A i jest różnica między gejem a pedałem.

Gej to gej, a pedał to pozorujący geja.

Opublikowano

jakby Bóg chciał żeby na świecie byli homo to by stworzył dwóch przedstawicieli danej płci - proste

 

czyli jestem na nie (odpowiedź pierwsza)

Opublikowano

Mi tam takie pedryle nie przeszkadzają zbytnio , nie rozumiem takich ludzi ale nic złego ani mi , ani innym nie robią więc jeśli chcą to niech się walą w dupsztale po kątach itp. itd. ;P

Opublikowano

Mi tam takie pedryle nie przeszkadzają zbytnio , nie rozumiem takich ludzi ale nic złego ani mi , ani innym nie robią więc jeśli chcą to niech się walą w dupsztale po kątach itp. itd. ;P

Powiedział koleś z Biebierem na avku.

Ale masz rację, ich sprawa jaką mają orientację.

Ja mam kolegę Bi pedała. Wkurwiający jak jasny ch*j

Opublikowano

ze wszystkiego sie idzie wyleczyć geje powinni dostrzec piękno fizyczne kobiet

z tym testosteronem to prawda napewno pomaga. coś trzeba brać aby pobudzić hormony męskie

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

ze wszystkiego sie idzie wyleczyć geje powinni dostrzec piękno fizyczne kobiet

z tym testosteronem to prawda napewno pomaga. coś trzeba brać aby pobudzić hormony męskie

 

A gej by powiedzial '' Ty powinienes dostrzec piekno fizyczne mezczyzn '' to dziala na takiej zasadzie... Jeden woli ruchac kobiety drugi chlopow i chuj nam wszystkim do tego... Tak jak ludzie wyzej pisali dopoki nie beda chcieli mnie wyruchac to nic do nich nie mam i to ich wybor =) Tylko dziwi mnie jedno... Widzac lesbijki walicie gruche i nic do tego nie macie ale do pedalow juz wielkie halo ze sie leczyc powinni.

Opublikowano

Denerwuje mnie tylko wtedy, kiedy się z tym afiszują i uważają za "lepszych" (chodzi mi o media).

Innych przypadków nie znam i raczej poznać ochoty nie mam. Drażliwy temat jak na nasz kraj.

f.png

Opublikowano

jakby siedzieli cicho

chuj -pierdolili sie po swoich domach itp. to jeszcze to toleruje(ledwo) ale jak kurwy publicznie sie liżą i po jajach macają i te jebane parady homo to mnie tak nosi ze mam chęć kupic AK-47 i "WYSTRZELAĆ W PIZDU WSZYSTKICH"

Opublikowano

@UP

 

 

Popieram

 

To jest Polska a nie jakieś zjebane państwo z pedałami czy też lesbijkami na czele

Niech jadą do Holandii i tam się niech, żenią a nie w Polsce, przez to państwo traci swoją reputację :/

1375207970-U250359.png


Opublikowano

@UP. i 2x @UP/ GutenMorgen - nick wziął się od tego, że chciałbyś być faszystą ? ... Jesteś pierdoloną nie tolerancyjną kurwą tak jak większość naszego "świetnego" narodu.

 

@Top. Niech sobie będą homo... nic do nich nie mam i szczerze to mnie to nie interesuje. Człowiek się z tm rodzi i nic na to nie poradzi.

Opublikowano

Mi to nie przeszkadza. Ich sprawa, jak, kiedy i z kim. Ważne, żeby przy mnie się nie całowali (faceci) itd.

Opublikowano

Nienawidzę.W sumie mi to nie przeszkadza że facet kocha faceta.Ale odrazu mi się to z Bieberem kojarzy :D

Pomogłem? Daj minus!

 

ilovempc.png

Opublikowano

Ładne lesbijki fajnie wyglądają.Ale geje to kurwa już huj.Różowe kapelusiki, rurki,i buty srebrne reebok.Berlin Parade Gay i inne to przesada

Pomogłem? Daj minus!

 

ilovempc.png

Opublikowano

Niech spierdalają i się utopią. Chcą zrobić z Polski taki burdel jak jest w Holandii, narkotyki, geje, lesbijki. Mają z tym spierdalać, Polska ma być normalna, a nie pojebana jak cała reszta świata. Jedyni normalni jesteśmy, ale wkrótce dzięki pojebanej społeczności się to zmieni...

9cd5f804379a.jpg

Opublikowano

Jeszcze laska z laską to rozumiem, no ale kurwa jak widze chłopa z chłopem to bym powiesił jednego i drugiego :|

 

Heh, nic dodać nic ująć.

Tak samo myślę :)

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Jeżeli ich nie widzę to mi to obojętne ale jak kogoś takiego publicznie zobaczę to kurwica bierze nic się z tym nie zrobi każdy wyznaje co wyznaje :P

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano
Ładne lesbijki fajnie wyglądają.Ale geje to kurwa już huj.Różowe kapelusiki, rurki,i buty srebrne reebok.Berlin Parade Gay i inne to przesada

Co masz do męskich rurek? Powiedz mi, że taki Myles Kennedy, albo Slash są gejami bo noszą rurki(ot taki przykład, akurat oglądam koncert Slasha z Rock am Ring)? Jeżeli ja chodzę w rurkach, to oznacza, że jestem gejem? Ogarnij się.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...