Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzisz o HomoSexualistach ?


Chackor

Co sądzisz o homoseksualistach ?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o homoseksualistach ?

    • Nienawidz? ich ! S? okropni ! Nie mog? na nich patrze? !
      63
    • Toleruje to, nie przeszkadza mi to !
      57

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co masz do męskich rurek? Powiedz mi, że taki Myles Kennedy, albo Slash są gejami bo noszą rurki(ot taki przykład, akurat oglądam koncert Slasha z Rock am Ring)? Jeżeli ja chodzę w rurkach, to oznacza, że jestem gejem? Ogarnij się.

 

 

Jeśli słuchasz Rocka/Metalu i chodzisz w rurkach, to wiedz że jesteś gejem.

Opublikowano
Jeśli słuchasz Rocka/Metalu i chodzisz w rurkach, to wiedz że jesteś gejem.

Tak, na prawdę, Ty wiesz lepiej jaką ja mam orientację tak? Bo ja jestem w 100% pewny, że gejem nie jestem.

A to oznacza, że Slash też jest gejem? Dziwne, bo ma żonę...

A rocka słucham, oczywiście.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Toleruje ich i mi nie przeszkadzają, ale może dlatego, że nie za często ich widuje. Ale tak jak wcześniej już ktoś pisał o lizaniu się i macaniu przy ludziach to by mi się pogorszyło.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Niby to jest choroba psychiczna... ale jakoś nie toleruję takich ludzi. Obrzydlistwo, wbrew etyce i Bogu. Błe <_<

Ale Bogu dzięki da się z niej wyleczyć

Opublikowano

Wg mnie prawa do życia w normalnym społeczeństwie nie mają. Stwarzają tylko zniesmaczenie.

 

"Holandia - to jeden z tych krajów

gdzie związki homoseksualne dostały

pozwolenie na adoptowanie

Co poczuje dziecko mając tatę i tatę?

Kiedy dorośnie też może być pedałem

To wcale nie jest śmieszne"

 

W.B.U. - Zepsuty świat

238626.jpg]
Opublikowano

W sumie to nawet mi nie przeszkadzają, do czasu aż któryś się będzie chciał zająć mną, wtedy już nie będę taki miły dla nich B)xD

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Dokładnie,

Najlepiej znaleźć sobie dziewczynę/chłopaka i mieć od tego spokój

Zbliżenie fizyczne itp,

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi to mam podobne zdanie do iRokushou. Jak żaden minie nie wkurwi to nie mam nic do nich...

Przynajmniej więcej panienek dla nas ;)

18101299.png

Opublikowano

Nienawidzę ich ! Są okropni ! Nie mogę na nich patrzeć !

Jebie mnie, czy oni się tacy urodzą, czy maja zaburzenia psychiczne...

Opublikowano

Nienawidzę ich ! Są okropni ! Nie mogę na nich patrzeć !

Jebie mnie, czy oni się tacy urodzą, czy maja zaburzenia psychiczne...

Propsy ...

Opublikowano

Jestem dość tolerancyjny, ale homoseksualizm to przesada.

 

Nie popieram, i na pewno nie będę popierał takich "?związków?"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...