Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzisz o HomoSexualistach ?


Chackor

Co sądzisz o homoseksualistach ?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o homoseksualistach ?

    • Nienawidz? ich ! S? okropni ! Nie mog? na nich patrze? !
      63
    • Toleruje to, nie przeszkadza mi to !
      57

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurw*, to jest ich życie niech pieprzą kogo chcą... ich wybór chociaż uważam że geje są jacyś nie ten teges... Ale jak już mówiłem to ich sprawa więc nic do nich nie mam.

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja jestem tolerancyjny dla kazdego pod warunkiem , ze nie zacznie mnie podrywac -.- bo wtedy juz tolerancja siegnie poziomu zenitu i bedzie armageddon. Niech robia co chca bo to ich sprawa.

 

 

Ja HOMOSEKSUALISTÓW dziele na 2 grupy:

 

 

- Homoseksualni - normalni ludzie , ktorzy maja inna orientacje . Nie propaguja tego zanadto.

 

 

- HOMOSIE JEBANE - > Tacy co paraduja w tych paradach , strajkuja i dopominaja sie o jakies tam prawa. Tacy co szukaja dziury w calym :/ . Takich homo co sie bezczelnie promuja na sile bez umiaru ... nie bede tolerowac. Hetero takich parad z racji swojej orientacji nie urzadzaja...

jqeuR.png

Opublikowano

Jeszcze laska z laską to rozumiem, no ale kurwa jak widze chłopa z chłopem to bym powiesił jednego i drugiego :|

 

A oni by powiesili ciebie. Kazdy robi jak chce... Jedni maja to zakodowane w baniakach że są gejami i nic z tym zrobic nie moga i czeste mowi sie '' blee pedal '' ale wiekszosc z nich z wyboru gejami nie sa tylko poprostu tacy sie urodzili.

Opublikowano

Nie mieszam się do spraw tych ludzi , każdy jest człowiekiem i ma prawo do różnych rzeczy ...

Toleruję to coś i wszystko jest w porządku dopóki na mnie nie leci inaczej kończy się to dla niego tragicznie :P

 

Toleruję i jednocześnie nienawidzę "homoseksualistów" .

Nie chcę nikogo tym obrazić bo przecież kolega - internauta może mieć przyjaciela / przyjaciółkę o podobnym dobrobycie , więc ujmuję to w ten sposób " Wszystko ok dopóki na mnie nie lecisz :P "

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

@2xUp

Bo są wolnymi ludźmi i chuj Ci do tego.

@Up

Chyba na odwrót, dziewczyny wolą gejów, bo są bardzo podobni do nich.

Jeśli dziewczyny lubia gejow to chyba od dzis jestem gejem !

08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif 08aborygen.gif08aborygen.gif
Opublikowano

nie wiem co o tym sądzić ja ich toleruje. ateiści mają to w dupie ale ludzi którzy biorą śluby kościelne czyli są katolikami to nie powinni brać tych ślubów a dlaczego?? bo bilbia wyraźnie mówi że jest to nienormalne i nie powinno sie powstrzymywać od kontaktów cielesnych.

Niektórzy geje mówią czy to my nie jesteśmy normalni a wy inni.

Więc takim osobom bym odpowiedział że jeśli kobieta i mężczyzna dają nowe życie a kobieta i kobieta albo mężczyzna i mężczyzna nie to jest to sprzeczne z naturą czyli inne.

Takie jest moje zdanie i nie popieram parad ani innych manifestacji

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Hmm ja nawet na nich nie zwracam uwagi ;) mam ich w dupie ;) niech sobie tam żyją ale z daleka o de mnie ;)

Jak na razie posiadam 20% statusu ostrzeżeń

:)

i nic więcej

32896439533624102237.png

Jeżeli pomogłem walnij add.png

Opublikowano

Dla mnie to jest całkowicie chore nierealne, wynaturzenie i trzeba to leczyć.

 

ale mnie ponisło :D siła

 

@ED

 

Nie mogę na nich patrzeć!

 

w tej ankiecie to mi sie spodobało najbardziej...

 

wiecie czemu?

 

http://own3d.es.prv.pl <------- UWAGA 18+ i ryje banie

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Moim zdaniem to choroba jak każda inna.

Nic się nie poradzi.

W cywilizowanych krajach nikt nie zwraca na to uwagi.

Ale w Polsce( i innych krajach tak przyjebanych) tacy ludzie maja jednym słowem przejebane.

Można Im tylko współczuć...

Ja mam na nich wyjebane.Nie mam zamiaru interesować się tym kto z kim śpi

Najlepiej to żeby każdy zaczął żyć swoim życiem ,a nie ....

 

 

Gejów xD to ja bym zapierdolił jakbym mógl.To samo takie cizie jebane...Lesbijki są fajne!!mnie to kreci;p(lesbijki nie geje xD)

 

 

Tak, tak.

 

Kręcą Cie zapewne puste wymalowane lale na RedTubie itp które nie koniecznie są lesbijkami robią to dla kasy -.-

 

 

1260692695_by_emilia_500.jpg

 

 

Opublikowano

Moim zdaniem to choroba jak każda inna.

Nic się nie poradzi.

W cywilizowanych krajach nikt nie zwraca na to uwagi.

Ale w Polsce( i innych krajach tak przyjebanych) tacy ludzie maja jednym słowem przejebane.

Można Im tylko współczuć...

 

Że niby co?

dla mnie polacy są zbyt łagodni na takie coś...

 

... może w twoim regione nie są ;f

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

No niestety, mentalność nietolerancyjnych Polaków.

Ja tam w gejach widzę same plusy, im ich więcej, tym mniej konkurencji dla nas. To zawsze 2 facetów mniej przypadających na 1 dziewczynę.

I tu masz rację ;DDD

Ja normalnie toleruję ich... Mi oni nie przeszkadzają ;DD (więcej dziewczynek będzie do wzięcia ;D )

Opublikowano

Ja tam do gejów nic nie mam, co mnie to, kto kogo rucha, ich sprawa, dla mnie to mogą osame wyłowić i go wydymać... znam kilku i są całkiem spoko, ale raczej nie lubię widoku dwóch liżących się facetów...

 

To tak samo jakby szatanista wpierdalał kota na przystanku...

 

Co do lezbijek, to fajne są tylko takie na rt, w realu... szkoda gadać :D

 

 

 

 

 

52287137559562145640.png

Opublikowano

Większość się pojawi ze znikomą więdzą na ten temat ale cóż.

 

Ja mogę się wypowiedzieć na ten temat jako biseksualista.

Człowiek, o homoseksualnej orientacji, to nie jest tylko, facet na golasa, z różowym piórkiem w tyłku.

Ostatnio jest "w modzie" orientacja odmienna, przez co ci ludzie, psują opinię ogólną na temat tych dwóch orientacji.

Trudno, jakoś się żyje, ale każdy jest inny, i to trzeba akceptować.

Faceci się rodzą, z małą ilością hormonów męskich, i dlatego podobają im się mężczyźni. (m.in.)

Powiem wam, da się z tego wyjść, ale ta osoba musi tego chcieć.

Dużo mężczyzn jest homoseksualnych, ale to się ukrywa.

Gej, to facet jak facet, tyle że do swojego życia bierze pod uwagę mężczyzn.

Ma swoje życie, swój świat, żyje codziennością.

 

Hmmm, kobieta z kobietą okej, ale facet z facetem to już niebardzo.

Ktoś tu ma małą wyobraźnię, oraz ciągutki, do kobiet, w liczbie mnogiej.

 

@Netrodal

 

To nie wiedziałeś, że kobiety też mi się podobają?:)

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

AHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAH

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH

AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH

AHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA

HAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHAHA

HHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA

HAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHH

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHH

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

HAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAH

AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHH

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHA

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

AHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

HHAHAHAH

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH

AHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAH

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

HAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH

HAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Opublikowano

@Up Za twoja twórczą wypowiedź postanowiłem dać ci +

Dopóki nie zacznie macać lub obgadywać nic do niego nie mam

s2c77Oa.png

Opublikowano

@up Po prostu nie pozostaje nic tylko wybuchnąć śmiechem, gdy czytam takie posty

 

Ej ty, ze swoim zdjęciem w avatarze, czy cię nie podjebało?

Nie umiesz określić się, tylko śmiać z czyichś poglądów?

Nie wiedziałem, że większość jest takich nijakich ludzi. Ale

Fajnie. Nabiłeś sobie 2 posty, ale i tak raport poleciał, za zasłaniający pół strony i spam, a drugi za spam.

 

 

@TOP.

Mnie geje nie interesują, właściwie nie mam znajomych o tej orientacji.. i jakoś się żyje.

Lesbijki traktuję tak samo, gdyż byłoby niewłaściwe faworyzowanie.

Nie lubię parad, i nie popieram.

Opublikowano

Ja tam do nich nic nie mam jak na razie, chodź wiadomo dziwne takie coś jest, że chłop z chłopem... ale jak wiadomo to jest choroba, a że choroba to jakoś trzeba żyć z nimi.

Co zrobić? nic...

Ja szczerze nie znam nikogo kto jest homo i z tego powodu się cieszę. :P

Opublikowano

do homosiów nic nie mam. homoś to dla mnie człowiek który am takie a nie inne poglądy sexualne i nie robi demonstracji. zwolennicy miłości oralnej a nie analnej nie robią z tego afer...

 

jednak do gejów i lezbijek nie trawię. bo większośc z nich nimii nie jest, bo robią to tylko dla pieniedzy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...