Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POSZUKUJE LUDZI DO TEAMU!

NA POCZĄTEK ROBIE BETE HAMACHI!

SERWER JEST W 70% SKONFIGUROWANY

BRAKUJE MI TYLKO POMYSŁU I KILKU PLUGINÓW

CHCE TYLKO POMYSŁO DAWCY

SPONSORA

TECHNIKA

MODA

I GRACZY!

GG 12621900

SERWER TYP RPG

ZAPRASZAM!

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukasz sponsora napisz do mnie !

 

Hosting ktory jeszcze oficjalnie nie powstal zlecil Mi zrobienie serwera mam serwer 30slot i jest caly czas ful a oni mi na start daja 50 slot potem moze dojsc nawet do 500 slot

 

Poszekuje Osobe ktora sie BRADZO BARDZO dobrze zna na pluginach

Szukam Profesjonalisty !!!

Opublikowano

Poszukuję admina na server free build 10 slotowy bedzie 20 najprawdopodobniej .

Wymagania:

obezannie w komędach

minimum 12 lat

ogarnięcie

bycie miłym , nie uzywanie wulgrayzmow

płacenie składek co miesiąc 15 zł smsem 10 zł przelewem . kontakt gg 24247843

Opublikowano

Szukam Sponsora

Pośiadam server 20 slotowy (nadal rośnie) . Oferujemy reklame na chacie z max 300 słowami co ok 4 min. Osoba która by nas zasponsorowała dostała by Vipa . Sponsor musi doplacic sie co najmniej 30 zl miesiac

Kontakt:

Skype : majorekstra1

gadugadu : 40827184

 

SSY

post-329080-0-88394800-1329054943_thumb.png

Opublikowano

1.Nick: dmxovskyyy

2.Wiek:16 lat.

3.Doświadczenie: Dosyć spore w konfigurowaniu serwerów. ( Tworzyłem własne paczki ). Chętnię pomogę z konfiguracją serwera lub strony internetowej.

Pomogę z serwerami, które mają więcej niż 20 slotów.

4.Staż w minecraft: Rok z czymś.

5.Kontakt: 7649617 - gg [email protected] - mail

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz.

classic-76561198003869963.png

Opublikowano

Poszukiwania zakończone. Post nieważny,proszę się nie zgłaszać.

 

 

 

 

Poszukuję moderatora na serwer Hamachi 25 slotów (jak miejsca nie będzie to dodam wiecej ).

Osoba ma ogarniać modyfikacje pluginów.

Osoba ogólnie ma posiadać spore doświadczenie na temat modyfikacji serwera i postępowaniu z ludźmi ( komunikacja międzyludzka )

< aktualnie potrzebuję pomocy z iconomy chest shop - na gwałt !! >

Straż w minecrafcie mnie nie interesuje, liczy się doświadczenie w praktyce i w teorii.

Opublikowano

Zostanę Adminem

1.Nick:AM00

2.Wiek:12

3.Doświadczenie:Spore

4.Staż w minecraft:Od wersji 1.5.0 oraz Wiem Prawie wszystko o minecrafcie

5.Kontakt:gg podam dla chętnych na PW :/

Co się stało z moją sygnaturom?????????

76561198046221729.png

Opublikowano

Cześć! Chciałbym Zostać Administratorem/ moderatorem/opiekunem czym tam jeszcze mozna Servera Minecraft... :]

 

O mnie...

 

- Mialem swoj serwer, aktualnie jestem moderatorem na serwerze, ktory mi sie nie podoba.

 

- Znam bardzo dobrze Pluginy permissions

 

 

- Pomoge w budowaniu miasta dawaniem cuboidu itp.

 

- Ogarniety 15 latek, z mikro, moge nawet zalatwic kanal na ts.

 

- Znam w 99% komendy.

 

Wymagania...

 

- Server Dedykowany

 

- Przynajmniej 15 slotów

 

gg 36649716

Opublikowano

Szukasz sponsora napisz do mnie !

 

Hosting ktory jeszcze oficjalnie nie powstal zlecil Mi zrobienie serwera mam serwer 30slot i jest caly czas ful a oni mi na start daja 50 slot potem moze dojsc nawet do 500 slot

 

Poszekuje Osobe ktora sie BRADZO BARDZO dobrze zna na pluginach

Szukam Profesjonalisty !!!

Opublikowano

Nick: KonFFistoR

Wiek: 13

Doświadczenie: duże, bylem adminem na wielu serwerach, miałem też około 50 serwerów bo pliki nie wypalały i serwery padały.

Staż w minecraft: 8 miesięcy

Kontakt: skype - pietruchalol

Opublikowano

Nick : riserm

Wiek : 13

Doświadczenie : Wymienie Niżej.

Staż w minecraft : od SurvivalTest chyba od drugiego.

Kontakt Skype : kamil25421

 

Mialem Serwery :

-SacredCraft v1.0

-SacredCraft .1.0.5

-EventCraft v1.6

-Eventcraft v1.5

-EventCraft v1.3

-EventCraft v0.0.0.0.5

-Etharion v1.9

-Etharion v1.0

 

Wszystkie Serwery Padły Z Powodu Złego Wyboru Współwłaścicela. Najdłużej pracowałem z ''Prototypy'' od Eventcraft v1.5 do Etharion v1.0.

 

Jestem doświadczoną osobą w minecraft i posiadam własną kulturę osobistą. Znam się na pluginach perfekcujnie i dobieram je tak aby nie były one takie pospolite. Zawsze staram się do wszystkich spraw dawać najkreatywniejsze rozwiązania i kary. Nie lubie Banować ale jeżeli jest takowa potrzeba to musze. Raczej wgrywam jakiś plugin na kreatywne kary lub sam je wymyślam. Stawiam niegrzecznym gaczą zamiast bana daje zadanie np. znajdź 10 diamentów w 30 minut a jek nie to ban. Nie daje banów / mutów / kicków / warnów i kar bez powodu. Znam się na stawianiu serwera jak i na kompletowaniu wszystkich niezbędnych pluginów.

 

Nie będe siebie polecać bo nie lubie samokrytyki. Jezeli chcecie to ocenicie mnie na serwerze.

Opublikowano

Zostanę Administratorem, Moderatorem Serwera

 

 

Imię: Rafał

Nick: outi

Wiek:14 zaraz 15

Ortografia:9,5/10

Doświadczenie: Wystarczająco dobre, ponad rok gry w minecraft,moderator na 1 serwerze

Staż w minecraft: Ponad rok gry.

Kontakt: Gadu: 11440056

Składki: Mogę składać się na serwer.

 

 

 

 

 

Dlaczego ja ?

 

 

Jestem uczciwą osobą.Nie mam zamiaru nic nikomu dawać , przez to gra staję się bez sensu ( można sprawdzić logi czy ktoś otrzymał ode mnie przedmiot ). Jestem w stanie reklamować serwer ile tylko się da. Mogę rownież zająć się forum. Oferuj pomoc każdemu. Jestem dość często na komputerze , minecrafcie. ( ok. 8 godzin , w weekendy częściej ). Dzięki mojemu długiemu doświadczeniu na serwerach Multiplayer opanowałem komendy dla Admina i Moda

z komendami typu "cuboid" 100%.Jestem opanowanym,cierpliwym graczem z poczuciem humoru.Umiem dostosować się do otoczenia i dogaduję się z graczami.

WorldEdit 100%

WorldGuard 100%

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Szukamy osób do moderacji naszego serwera SkyCraft . Tylko osoby 15+ lat !!! . Znajomość podstawowych komend , kultura , poprawna polszczyzna.

 

Opis serwera :

 http://www.mpcforum.pl/topic/555565-skycraft-rp11250-slotno-premium-zapraszamy/page__p__3972172#entry3972172

 

Kontakt :

 

Junior_Stress : 34801904

Proszę nie pisać "cześć" "siema" "witam" !

Na takie wiadomości nie będziemy odpowiadać.

Wal od razu prosto z mostu !

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

zostanę ADMINISTRATOREM na dedykowanym serwerze minecraft

 

nick Krad90

wiek 21

znajomość komend 8/10 jak jakiejś komendy nie znam to nie minie dzień a się naucze

typ konta minecraft PREMIUM [nie używam piratów ]

 

oferuje sumienną pracze i zadowolenie graczy

oferty pisać na pm

 

p.s nie zamierzam płacić za serwer

93853421969782355192.png
Opublikowano

Witam serdecznie, poszukuję ogarnięte i pełnoletnie osoby chcące zdziałać coś w świecie serwerów Minecraft, a przy tym być może trochę dorobić. Mój plan zakłada w przyszłości prowadzenie sieci serwerów, dlatego też jest to zabawa na dłuższą metę.

 

Czego poszukuję, przede wszystkim osoby ogarniające bez problemu wszelkie potrzebne pluginy do Freebuild, chodzi o profesjonalny system dotacji oraz permissions. Dodatkowo na pierwszym serwerze chcę opracować rozwiązania, których nie ma jeszcze na innych serwerach.

Przyda się także obeznany administrator lub ktoś, kto prowadził już serwer Minecraft, gdyż doświadczenie jest podstawą.

 

Co do zysków, kosztów. Jeżeli znajdą się odpowiednie osoby ( szukam max dwóch osób oprócz mnie ), wszystko dzielimy na 3, szukam współpracowników. Dlatego też każdy zysk po opłaceniu serwera będzie dzielony na nas po równo.

 

 

Ze swojej strony oferuję kreatywność jeżeli chodzi o powstawanie budowli plus stworzenie profesjonalnej grafiki na forum plus bloga.

 

Wymogiem jest ukończone 18 lat, ze względów urzędowych.

 

Chętnych zapraszam na PW lub gg:

40342000

Zarabiaj tak jak tysiące! Załóż swojego chomika!

chomik234x60.gif

Opublikowano

Witam. Poszukuje trzech administratorów pod serwer Minecraft. Mianowicie potrzebuje

 

- Grafika

- Administratora [minimum 15 lat]

- Web Mastera

 

Administrator:

- Minimum 15 lat!

- Obsługa komend 9/10 w tym worldguard/world edit i nie tylko! nie znasz się nie pisz!

- Mile widziane składki na serwer.

 

 

Oferty proszę składać na PW lub gg: 31395350

homepage04.jpg

___ __ _ _ ____ ____ __ ____ __
/ __) / \ ( \/ )( __)(__ )/ \(__ )/ \
( (_ \( O )/ \/ \ ) _) / _/(_/ / / /(_/ /
\___/ \__/ \_)(_/(____)(____)(__) (_/ (__)

Opublikowano

Nick: Nemesix

Wiek: 14

Doświadczenie: Duże. Byłem moderatorem na serwerze minecraft.mpcforum.pl i administraorem na paru innych serwach. WE i WG w najmniejszym paluszku.

Staż w minecraft: Około 2 lata.

Kontakt: Tylko PW na forum.

Inne: Serwer musi być dedykowany i minimum 20-slotowy. Właściciel musi mieć conajmniej 14/15 lat.

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Poszukuje Administratora na Serwer Minecraft

 

Wymagania :

 

- Minimum 15 lat

- Perfekcyjna znajomość komend

- Poprawna polszczyzna

- Kreatywność

 

Swe Oferty Proszę Kierować na GG : 41414205

Opublikowano

Witam .

Szukam 3-4 budowniczych na serwer 20 slotowy.

Budujemy miasto . Wzamian wszystkie osoby otrzymają vipa na okres miesiąca.

 

Zainteresowani kontakt gg 6193251

Opublikowano

Witam z tej strony RiPul oraz Karol_ HeadAdmini serwera MeumCraft, nie wiedzieliśmy gdzie nasz problem, o ile można to tak nazwać dać, tak więc piszemy tutaj!

Poszukujemy ludzi do pomocy przy serwie.

 

Małe info o serwie.:

 

Jest to serwer na którym wcielamy się w rolnika, dostajemy działkę w jednej z wielu wiosek (poszukiwani sołtysi wiosek [ sołtys - zarządca wioski ]) budujecie sobie na niej farmę (według własnego uznania)

macie też możliwość oskarżenia sołtysa o to że nie wywiązuje się z obowiązków oraz go degradować i wskazać kandydatów na jego stanowisko. Po jakimś czasie (bądź po wykupie VIP-a) za daną ilość pieniędzy można sobie kupić mieszkanie w bloku znajdującego się w mieście, umożliwia wam to większe zarobki jak i możliwość założenia własnej wioski.

 

Może teraz trochę na temat Rang na Naszym serwerze, mamy ich dosyć dużo, w zależności kim jesteś masz różne możliwości.:

 

Rolnik – Pierwsza ranga w świecie Meumcraft. Każdy kto zaczyna przygodę w naszej krainie właśnie od tego zaczyna. Motto tej grupy to: "nigdy się nie spieszyć i tak w końcu awansujemy, a jak nie to i tak mamy ładne domy".

Prawa

- zostaje nadana mu działka, gdzie może budować co tylko dusza zapragnie lecz służy ona też do zarobku

- ma prawo do przemieszczania się po krainie i wykonywania różnych czynności: zbieranie, kopanie, budowanie, itp.

- może kandydować na urząd sołtysa

Awans

Sołtys –wybory

Miastowy – zakup mieszkania w mieście

Cenzor- losowanie

 

Kolor czatu: żółty

 

 

Sołtys – Nazywany również pierwszym człowiekiem sukcesu (Przynajmniej sam o sobie tak mówi). Kieruje życiem codziennym we wiosce. Stara się ją rozwijać i dbać o nią.

 

Prawa

- przyjmuje nowych rolników do wsi i nadaje im działkę

- zbiera podatki

- rozmawia z wyższymi urzędnikami i składa petycje

- zawiązuje umowy z miastowymi, firmami, miastami i adminem

- pensja 500zł tygodniowo

 

Awans

Sołtysem można zostać na dwa sposoby:

- Jako założyciel nowej wsi urząd dostajesz od razu

- Co miesiąc w dzień wolny od pracy odbywają się wybory jeżeli się wygra obejmuje się urząd

Burmistrz - Jeżeli po osiągnięciu V poziomu wioski zmieni ją na miasto.

Cenzor- losowanie

 

Kolor czatu: pomarańczowy

 

 

Miastowy- Człowiek biznesu, II ranga w świecie Meumcraft do jego dyspozycji są małe mieszkania w bloku z dostępem do wody, prądu i wielu budynków użyteczności publicznej.

 

Prawa

- może wchodzić do gildii i ratusza

- może założyć mała firmę/skup w wioskach

- może założyć wioskę

- może kandydować do senatu

Awans

Sołtys – założenie wioski lub wybór

Senator – wygrana w wyborach w swoim okręgu

Patrycjusz – posiadanie dużego majątku 300k

- 2 firmy/skupy

- staż 1miesiac

- wybudowany skarbiec w banku

Cenzor- losowanie

 

Kolor czatu: jasnoniebieski

 

Senator- Jest to kolejne stanowisko nabywane w drodze wyborów. Można wstąpić do partii lub być niezależnym kandydatem. Kandydat nie może być karany.

 

Prawa

- może zmieniać prawa na serwerze *

- ma prawo rozwiązywania sporów

- głosuje nad banami, zatwierdza wioski i pomysły ministrów*

- przyjmuje przysięgę prezydentów, burmistrzów i konsula.

- ma inicjatywę ustawodawczą może złożyć projekt który będzie podlegał pod głosowanie*

- pensja 5 tys. zł tygodniowo

 

* doża ma prawo bezwzględnego weta

 

 

 

Awans

Konsul – namaszcza na ten urząd Doża zwycięskiego prezesa partii lub największego zgromadzenia w senacie.

Ministrowie – powoływani na ten urząd przez Konsula zatwierdzani przez dożę i Senat

 

Kolor czatu: purpurowy

 

Patrycjusz- nowobogacki kapitalista pełną gębą. Właściciel kilku fabryk szanowany członek naszego społeczeństwa. Dżentelmen.

 

Prawa

- Może budować w miastach olbrzymie posiadłości wille oraz fabryki, elektrownie, firmy, wieżowce, apartamentowce i bloki

- Może kandydować do senatu Prezydenta lub burmistrza

- Może zakładać wioski wyznaczając sołtysa

 

Awans

Admin zatwierdza stanie się Patrycjuszem

Konsul - wybiera go doża ( nie musi być senatorem)

Minister – Wybiera go Konsul ( nie musi być senatorem)

Burmistrz – wybory

Prezydent – wybory

Senat- wybory

Cenzor- losowanie

 

Kolor czatu: ciemnoniebieski

 

Burmistrz/Prezydent – Kolejne stanowiska nabywane podczas wyborów. Najwyżsi urzędnicy miast(prezydent powyżej 75 mieszkańców) i miasteczek( burmistrz 30-74).

Nad nim stoją jedynie Ministrowie, Konsul i Doża.

 

Prawa

- zgłasza projekt wioski przełożony przez sołtysa

- układa podatki dla miast oraz kontroluje prawo w swoim regionie

- Jemu przedstawia się pomysł założenia warsztatu oraz firmy, on je również zatwierdza

- pensja, burmistrz 3 tys. zł tygodniowo/prezydent 4 tys. zł tygodniowo.

Awans

Patrycjusz

Senator(rezygnuje z pełnionej funkcji)

 

Kolor czatu: niebieski

 

Konsul – Inaczej premier kieruje pracami ministrów Stanowi realną władze, nad nim stoi jedynie Doża. Jest to najwyższy możliwy awans w grze.

 

Prawa

- przez ministrów i senat składa się do niego wszelkie projekty do zaakceptowania przez Doże

- mianuje ministrów, których musi zaakceptować Doża

- pensja 10 tys. zł tygodniowo

- ma prawo wejścia do pałacu doży

 

Awans

Brak

 

Kolor czatu: Ciemnoszary

 

Ministrowie – zajmują się palącymi sprawami serwera. Są nazywani często Mini adminami. Wspomagają Dożę wraz z konsulem w prowadzeniu serwera. Ministrów wybiera doża spośród senatorów.

Prawa:

-pensja 7 tys. zł tygodniowo

Wymienić można 7 ministrów:

- Minister sprawiedliwości i spraw wewnętrznych

- prowadzi obrady senatu

- wyznacza sędziów których zatwierdza doża

- Przewodniczy strażą pożarną

- kontroluje więzienia i areszty oraz przewodniczy policji

- Minister Rolnictwa i Kolonizacji

- zajmuje się sprawami wsi

- wpisuje je do rejestru

- określa kategorie lokalizacji

- Minister Poszukiwaczy

- Jego wydział zajmuje się eksploracją mapy szukaniem nowych lokalizacji pod wioski

- Minister Geologii i Geodezji

- poproszony przez senatora, sołtysa, burmistrza, prezydenta lub sędziego (przez podania wraz z wpłatą w wysokości 10 tys) sprawdza czy pod wioska lub w jej okolicach nie znajdują się duże złoża naturalne jakiegoś kruszcu.

- Minister Poboru

- zajmuje się zapraszaniem nowych graczy na serwer

- wymyśla różne akcje promujące nasz serwer

- Minister Sportu

- organizuje olimpiadę

- dokonuje losowania członków Rady olimpijskie która wybiera organizatora kolejnych igrzysk

- kontroluje i organizuje craftlotka (Loterie)

 

Kolor czatu: szary

 

Sędzia – człowiek sprawiedliwości. Stanowi maksymalną władze w swoim okręgu. Orzeka wyroki jak i pilnuje zajmowania działek rozdzielenia parceli i zgodności z przepisami. Musi być co najmniej miastowym.

 

Prawa

- wydaje wyroki od grzywny do wyroku więzienia wszystkie muszą zostać przełożone ministrowi sprawiedliwości, który ma prawo kasacji wyroku, jeżeli i to nie poskutkuje można poprosić o prawo łaski Dożę.

- może przekładać sprawy społeczności do wyższych organów (Senat, Konsul, Minister, Doża)

 

Awans

Patrycjusz

Senator (rezygnacja ze stanowiska)

Burmistrz (rezygnacja ze stanowiska)

Prezydent (rezygnacja ze stanowiska)

Minister (rezygnacja ze stanowiska)

Konsul (rezygnacja ze stanowiska)

Sołtys

Cenzor - losowanie

 

Kolor czatu: czarny

 

Cenzor – Losowo wybrana postać przez Dożę kontrolująca wybory.

 

Prawa

- może piastować inne funkcje razem z tą

- pilnuje wyborów na sołtysa, prezydenta, burmistrza i do senatu

- wybierany raz na 6 miesięcy bez możliwości powtórzenia kadencji

- zakaz ujawnienia się

- 5 tys. zł premii za poprowadzenie każdych wyborów

 

Awans

Może na każdego awansować gdyż Cenzorem może być nawet rolnik

 

 

 

Na serwerze są również prawa które trzeba przestrzegać aby mieć dobrą zabawę i czegoś się może nauczyć, a oto parę z nich.:

 

PRAWA KARNE:

 

Zabójstwo

 

Kara

- Grzywna do 20 tys

- wiezienie do 25 dni

 

Napad ( uderzenie drugiego gracza na jego terenie)

 

Kara

-Grzywna do 2 tys

 

Kradzież ( z działki surowców rosnących na uprawie)

 

Kara

-grzywna od 500zł do 3000zł

-wiezienie do 8 dni

 

Zakłócenie miru domowego ( wtargniecie na posiadłość gracza bez jego zezwolenia)

 

Kara

-grzywna od 300zł do 1500zł

-wiezienie od 1 do 5 dni

 

 

 

Nagabywanie admina (np. Teleportnij mnie… daj mi… uważam że lepiej by było…)

- wszelkie pomysły problemy informacje można zapisać na forum będą one rozpatrywane

- jeżeli admin oskarży o nagabywanie automatycznie kara zostaje nałożona. Admin ma obowiązek ostrzec przed nałożeniem kary.

 

Kara

-grzywna* od 50 do 500zł

-wiezienie 1 dzień

 

Nie zapłacenie podatku

 

Kara

- Jeżeli gracz nie zapłaci podatku w niedziele naliczane będą mu odsetki wysokości 50% podatku każdego dnia zwłoki

- jeżeli w drugim tygodniu nie uiści gracz podatku grozi mu kara wiezienia do 2 dni

- nie zapłacenie podatku po raz 4 z rzędu bez usprawiedliwienia rozprawa sądowa w sprawie kasacji wszystkich dóbr

 

Ulga

- gracz może powiadomić o niemożliwości wpłaty w terminie wtedy może on zapłacić dzień wcześniej lub po powrocie z wydarzenia które uniemożliwiło wpłatę w pierwotnym terminie

 

Nielegalna budowa ( jeżeli gracz wzniesie konstrukcje bez zezwolenia podlega karze)

 

Kara

- Grzywna* od 500 zł do 2000zł

lub

- Kara więzienia do 2 dni

 

 

Złamanie umowy

 

Kara

- grzywna* od 1000zł do 100000zł

 

Używanie wulgaryzmów lub brak szacunku wobec graczy

 

Kara

- grzywna* od 300zł do 3000zł

lub

- wiezienie do 2dni

 

Niszczenie dobra publicznego

 

Kara

- grzywna* od 500zł do 2000zł + naprawa szkód

 

Używanie TNT poza kopalniami i kamieniołomami

 

Kara

-więzienie od 1 do 5 dni i grzywna od 1000 do 5000zł

 

Nadużycia władzy

-sprawy te osadza Trybunał, skład:

- Konsul

- Doża

- 3 sędziów

- Jeżeli Konsul jest oskarżony zastępuję go Cenzor

Kara

- degradacja rangi

-Kasacja własności

-kara wiezienia do 8 dni

 

Podpalenie Lasu

 

Kara

- grzywna* od 5000zł d0 50000zł

- wiezienie od 5 do 15 dni

 

Nakłanianie do przestępstwa

 

Kara

- podwojona kara przewidywana dla danego czynu

 

Oszustwo

 

Kara

- grzywna* od 500 do 2500zł

- wiezienie do 4dni

 

 

*Grzywna jest id razu potrącana z konta. Jeżeli gracz nie może wywiązać się z zapłacenia grzywny zostaję wtrącony do więzienia.

 

PRAWA WYBORCZE:

 

Sołtys

- Wybory na sołtysa odbywają się jedynie na wniosek mieszkańców danej wioski od poziomu drugiego wioski, jeżeli 3 mieszkańców będzie chciało zmienić sołtysa może zarządzić wybory, należy od razu podać przynajmniej 1 osoba, która będzie startowała na to miejsce. Więcej może się dopisać, najpóźniej 2 dni przed wyborami(wybory odbywają się w niedzielę)

- Wniosku nie można zgłaszać więcej niż raz na tydzień

- po przyjęciu wniosku wybory odbywają się w najbliższą niedzielę, wyniki poznajemy dzień po wyborach

- Po zakończeniu wyborów sołtys zostaje zaprzysiężony przez Doże

 

Burmistrz/Prezydent

- wybory odbywają się co 4 tygodnie w niedziele

- Kandydat zgłasza się na forum miasta najpóźniej w sobotę przed wyborami

- Po zakończeniu wyborów prezydent/burmistrz zostaje zaprzysiężony przez Doże

 

Senat

- wybory co 4 tygodnie

- Możliwość zakładania partii lub kandydowania niezależnego

- listy partii składa się 3 dniami przed wyborami do cenzora (początek kampanii)

- Kandydaci niezależni składają swoją kandydaturę dwa dni przed wyborami(początek kampanii)

- wybory w niedziele, wyniki w poniedziałek

- nowy parlament ma obowiązek wspólnie się zaprzysiąc do wtorku do 21

- Jeżeli Parlament nie wyłoni rządu wciągu tygodnia parlament rozwiązuje się i rozpisywane są nowe wybory

- senatorami zostają 30 graczy którzy mieli najwięcej głosów jeżeli nie wyłoni się 10 graczy dochodzi do dogrywki która wyłania brakującą ilość wybory te odbywają się w piątek.

 

Rząd

 

- W środę po wyborach po uzupełnieniu dochodzi do wyłonienia rządu

- Senat wysuwa kandydaturę Konsula(wyłania jednego gracza, do tego aby został konsulem)

Doza może przyjąć ją lub odrzucić

jeżeli ją odrzuci wyznacza swojego kandydata, który od razu staje się Konsulem

- nowo wybrany konsul składa przysięgę przed parlamentem iż będzie wykonywał swoje obowiązki najlepiej jak umie

- wyznacza 7 ministrów którzy wraz nim muszą uzyskać wotum zaufania przez senat

Jeżeli się tak nie stanie mogą odwołać się do Dozy który zdecyduje czy przyjmie skład rady ministrów

- jeżeli tak się stanie ministrowie dostają permissions, każdy z ministrów ma inne. Każdy minister dostanie własny adres e-mail, na który będzie przesłana informacja co leży w jego obowiązkach.

 

 

PRAWA GOSPODARCZE:

 

Założenie Firmy/Fabryki

- Zgłaszasz projekt do prezydenta/burmistrza miasta w temacie na forum

- Zaznaczasz w nim:

- miejsce wybudowania firmy/fabryki (nazwa wioski/miasta)

- rejony skupu towaru ( nazwy wiosek gdzie prowadzony jest skup )

- wpłacasz odpowiednią kwotę na rzecz skarbu miasta(20k) oraz prosisz o wpis do rejestru

- Admin lub burmistrz wyznaczają ci działkę pod budowę

- ciało samorządu, na którym wzniosłeś fabrykę wraz z senatorem, ministrem lub Adminem nakładają czynsz

- po ukończeniu budowli rozpoczynasz produkcje. Wyróżniamy 3 rodzaje fabryk/firm:

-warsztat przemysłowy/firma rodzinna (pow. Użytkowa 4000 m2 wolnizna od czynszu 7 dni)

- manufaktura/przedsiębiorstwo (pow. Użytkowa 8000 m2 wolnizna 10 dni)

- Fabryka/Firma (pow. Użytkowa 15000 m2 wolnizna 14 dni)

 

Założenie warsztatu

- zgłaszasz projekt do burmistrza lub prezydenta miasta

- zaznaczasz w nim rejon skupu

- oraz rodzaj warsztatu:

- piekarnia

- kwiaciarnia

- cegielnia

- chemik

- przędzalnia

- Farbiarnia

- Browar

- kowal

- jubiler

- szewc

- Wędzarnia

- księgarz

- cukiernia

- drukarnia

- szklarz

- kamieniarz

- szkółka leśna

- stolarz

-grzybiarz

- budowlany

- płatnerski

- lub inny, ( jeżeli gracz wymyśli zakład musi go przedstawić Doży)

- wpłacasz odpowiednią kwotę na rzecz skarbu miasta(10k) oraz prosisz o wpisanie do rejestru

- Burmistrz lub prezydent wyznaczają działkę w mieście oraz wraz z Adminem nakładają czynsz

- po ukończeniu budowli rozpoczynasz produkcje. Wyróżniamy trzy rodzaje warsztatów:

- W. Rodzinny (pow. Użytkowa 300m2 wolnizna 2 dni)

- W. Cechowy (pow. Użytkowa 600m2 wolnizna 4 dni)

- W. Nakładczy (pow. Użytkowa 1200m2 wolnizna 6 dni)

 

Założenie skupu

- prosisz o pozwolenie założenia skupu sołtysa

- sołtys wyznacza ci działkę która nie musi być budowlana

- Wpłacasz kwotę założycielska w wysokości 1000zł dla wioski oraz kwotę za kupno działki(wyznacza ją sołtys za 1m2)

- budujesz skup który nie może być mniejszy niż 7x6x5

- rozpoczynasz działalność

 

Założenie kopalni

- wybierasz miejsce pod kopalnie

- zgłaszasz chęć budowy do odpowiednich organów samorządu, które przekładają pomysł do senatu

- w senacie odbywa się głosowanie nad koncesją

- Jeżeli senat wyrazi zgodę minister geodezji i geologii sprawdza i zatwierdza wybrany teren

- wybierasz rodzaj kopalni

- szybowo chodnikowa* musisz wybudować następujące budynki

- wieże górnicza

- magazyn

- Biura

- chodnik wymiary 6x4 musi być „podparty” przez kolumny z drewna raz na 30 parceli(dąb lub modrzew)

- odkrywkowa musisz wybudować następujące budynki

- magazyn

- biura

- drogę wjazdu i zjazdu z kopalni

- wpłacasz adminowi 50k

- nazywasz kopalnie, która zostaje wpisana do rejestru

- Dzień po rozpoczęciu wydobycia pojawia się minister geodezji, Doża oraz miejscowy burmistrz którzy po oględzinach zdecydują o wysokości podatku podzielonego miedzy miasto oraz wsie.

 

 

Oraz parę informacji dla każdego sołtysa wioski, każda wioska może awansować na wyższy poziom, mianowicie jest ich 5.:

 

Każda wioska może się rozwijać, aby stać się miastem. Na dole podane są poziomy wioski i obowiązki jakie musi spełnić sołtys, aby wioska osiągnęła następny poziom. Jeżeli sołtys sądzi, ze jest już gotowy na podniesienie poziomy wioski musi napisać do burmistrza najbliższego miasta, aby to sprawdził. Jeżeli burmistrz się zgodzi, wioska uzyskuje kolejny poziom.

 

Poziom I

3 mieszkańców (każdy poziom wioski ma limit ilości działek, limit działek = 6)

Ścieżka Piasek, żwir (wybudowanie ścieżki, która będzie łączyła ze sobą wszystkie działki)

Biuro sołtysa (sołtys u siebie w domu musi zbudować specjalny pokój, który będzie biurem sołtysa)

Sklep rolny (należy napisać do burmistrza, on skontaktuje się z adminem, który ten sklep postawi)

 

Poziom II

6 mieszkańców (należy wykupić kolejne działki dla mieszkańców, w tej sprawie należy napisać do burmistrza najbliższego miasta, który skontaktuje się z administratorem, limit działek = 8)

Budka teleportu (budka, do której gracze będą się teleportować z SpawnCenter, napisane są w niej ogólne zasady wioski i wysokość podatków)

Firma miastowego (należy dogadać się z miastowym, aby założył w wiosce skup)

Drogi z bruku (brukowane drogi łączące wszystkie działki)

 

 

Poziom III

8 mieszkańców (limit działek = 16)

Areszt (wybudowanie aresztu w wiosce)

Przystań (wybudowanie przystani w wiosce)

OSP (wybudowanie budynku ochotniczej straży pożarnej w wiosce)

 

Poziom IV

16 mieszkańców (limit działek = 30)

połączenie drogowe lub morskie z inną wioską (zbudowanie drogi lądowej lub morskiej do innej wioski)

zawiązanie unii (zawiązanie unii z inną wioską, współpraca z inną wioską)

oświetlenie dróg (postawienie latarń w wiosce)

2 fabryki lub wytwórnie jakakolwiek działalność gospodarczej poza rolnictwem (należy porozmawiać o tym z burmistrzem, który skontaktuje się z adminem)

Port (port do przyjmowania dużych statków, wysokość przynajmniej 3)

 

 

Poziom V/ Poziom 0

(jest to poziom w którym wioska zostaje miastem)

30 mieszkańców

Przynależność kulturowa (do wyboru rodzaj budowy miasta opisane w forum miasta)

Ratusz (wybudowanie ratuszu w wiosce)

Świątynia (wybudowanie świątyni w wiosce)

Targ (wybudowanie targowiska, gdzie ludzie będą mogli zakładać skupy i sprzedawać swoje towary innym)

Połączenie TELE (TELE - Totalna Energetyczna Linia Emisyjna, połączenie teleportacyjne z najbliższym miastem)

Ulice (podac nazwy ulic i ponumerowac dzialki[tabliczka: w pierwszej linijce nr, w pozostalych podawani po przecinkach mieszkancy])

 

 

MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ SIĘ ZNAJDZIE

 

Wzór podania.:

 

Nick.:

Wiek (min. 15).:

Czy masz ts3 i mikro.:

Dlaczego ty.:

Dlaczego nasz serwer.:

Coś o sobie.:

 

 

Podania pisać tylko i wyłącznie na gg.:

23976998 (RiPul)

13080979 (Karol_)

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam szukam gracza który pomorze mi ogarnąć serwer na początku potem zastanowimy się nad może admem albo modem !!

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

7. Na ilu serwerach grałeś:

Oto mój NICK -------> PRODZIK

 

Posty : Daj + proszę :P

10 *

20 *

30 *

40 *

50 *

60 *

70 Nie Długo

80

90

100

Siemka ludzi proszę wejść na ten link i się zarejestrować w ciągu 2 godzin http://www.mineserv....ejestracja/1129 Ja będę zadowolony i ty :P

Opublikowano

Poszukuję pana\panią która zna się na budowaniu zatrudnie budowniczego. jedyne co moge zaproponawać to range daję . na serwrie sa all pluginy. (sry za ortografie mam niemiecka klawiature)

 

Serwer czynny 7 dni w tygodniu czasami wcześniej -10:00 do 23:30 - czasami dłużej Administracja : SlawololoGG , Balu

 

Sieci Chamachi:

 

Login Slawololog - haslo 1234

Login Slawololog1 - haslo 123

Login Slawololog2 - haslo 1234

Login Slawololog3 - haslo 1234

Login Slawololog4 - haslo 1234

 

 

ip serwa 5.55.87.246

Opublikowano

We Need You !!!

 

 

 

Witam !

 

 

Nazywam się Wysepka , prowadze razem z całą administracja grupe serwerów.

Obecnie mamy 2 własne serwery po 50 slot , które obecnie są w budowie oraz posiadają ,

"chwilowo" tyle slotów , oczywiście na start mamy zamierzyć zwiększyć nawet 2 krotnie.

Rozchodzi się oto ,że postanowiliśmy zrobić nabór na Architektów oraz Budowinczych.

Co mam na mysli pisząc Architektow oraz Budowniczych w temacie o Administracji ,

to ,że Architekt ma takie same prawa jak Moderator a Budowniczy jak VIP , + wiele innych.

Oto moja "oferta"

 

 

 

Co oferuje:

  • Range Architekt , Budowniczy na serwerze oraz permisje Moderatora.
  • Profesjonalny TEAM , posiadamy Autorskie Pluginy.
  • Ciagłą rozbudowe serwera
  • Miłą atmosfere

 

Czego oczekuje:

  • Ładnych budowli.
  • Znajomość World Edita (Niekonieczne)
  • Ogarniętych osób

 

Tak jak widzicie nie wymieniłem wyżej limitu wieku , zalezy mi na tym abyś umiał budować.

 

 

 

Kontakt:

 

 

TS:

178.33.53.89

 

 

GG:

5795306

PW

 

 

MAIL:

Opublikowano

Poszukuję budowniczych na serwer. Swoje projekty proszę przesyłać mi na PW bądź na GG. W nagrodę ranga Architekt bądź gamemode na moim serwerze.

Pozdrawiam

Trololo mam filmik na
You
Tube
!

 

http://www.youtube.com/watch?v=uhnGdXj-Lik&context=C4df06abADvjVQa1PpcFPnClntxyS9GGricc9qoWS1EUxt_QuYZOk=

Opublikowano

UWAZAJCIE NA

KradMaster

 

http://www.mpcforum.pl/user/348778-kradmaster/

 

 

Usunol mi cala mape!

homepage04.jpg

___ __ _ _ ____ ____ __ ____ __
/ __) / \ ( \/ )( __)(__ )/ \(__ )/ \
( (_ \( O )/ \/ \ ) _) / _/(_/ / / /(_/ /
\___/ \__/ \_)(_/(____)(____)(__) (_/ (__)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...