Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Surv] Dla poważniejszych [No-Hamachi]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 496
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ZERO ZAINTERESOWANIA WYKUPIENIEM DEDYKA, JA NIESTETY NIE MAM MOZLIWOSCI CIAGLE DLA WAS HOSTOWAC GRY, JESLI SPRAWA BEDZIE DALEJ TAK WYGLADAC SERWER NIESTETY UPADNIE NIE DOSTAŁEM ZADNEGO PW ODNOSCNIE CHECI WPLACENIA NA SERWER!

Opublikowano

domin bo sie tak jakby wyłączył crash tak zwanny pjachu musi go właczyća jakby był dedyk to by serv chodził 24/7 i nie było by żądnych przerw takich jak teraz

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

OK serwer puscilem, ostatnio nie ma mnie w domu a serwer po jakims czasie sie crashuje, widze, ze jakies rozmowy o stałym serwerze w koncu ruszyły! Cieszy mnie to bardzo, jutro serwer bedzie ON dopiero pod wieczor i w nocy, postaram się w sobote przygotować dla Was oferty płatności za serwer od razu zaznaczam, że fajnie byłoby uzbierać kwotę na więcej! Np 2-3 miechy! Dałoby nam to duzo czasu na grę i lepsze perspektywy, przewiduje również znaleźć z 2 dobrych moderatorów aby serwer miał ręce i nogi - cieszy się on bardzo dużą popularnością, co mnie cieszy jednak wymaga to więcej moderatorów aby ogarnąć.

 

W sobotę dam sposoby płatności

 

przelew , paypal (te systemy płatności gwarantują najszybszy rozruch serwera) , SMS (niestety smsy będą dość drogie bo ponad połowa z tego idzie do operatorów).

Opublikowano

Dodaj:Razikus8ce5072969b2dfcc845375e41bee4cd8.gif

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

▄▄.▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓.▄▄

▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄

▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄

.▓.▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓.

▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓.

.▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.

▐.▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.▌

.▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.

.▐▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒.▓.

.▓.▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒.▌▓.

.▓▓.▒░░░░▒.▄▒▒░░░░░░░░░▒▒▄.▒░░░░▒.▓▓.

.▓.▒░▒▒▒▒░░▀▀.▄▄░░░░░▄▄.▀▀░░▒▒▒▒░▒.▓.

.▓▌▒▒▓▓▓▓▄▄▄▒▒▒▀.░░░░.▀▒▒▒▄▄▄▓▓▓▓▒▒▐▓

..▌▒▓.........▓▒▐▌░░▐▌▒▓.........▓▒▐.

..▒▒▓...▓▓▓....▓▄░░░▄▓....▓▓▓...▓▒▒..

.▓▒▒▓..........▓▒░░░▒▓..........▓▒▒▓.

.▓▒░▒▓.......▓▓▄▀░░▀▄▓▓.......▓▒░▒▓.

.▓▒░▒▒▓▓▓▓▄▄▄▀▒░░░░░▒▀▄▄▄▓▓▓▓▒▒░▓.

.▓▒░▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒░▒▓.

.▓▓▒▒▒░░..░░▒▓..▓▒░░..░░▒▒▒▓▓.

▀..▓▓▓▒░░▀░▒▓....▓▒░▀░░▒▓▓▓..▀

░▀.▓▒▒░░░▓.▓▒▒▓.▓▒░░▒▒▓.▀░

.░░..▓▓▒░░▒▒▒░▒▒▒░░▒▓▓..░░.

.▄░░▀.▓▒░░░░░░░░░░▒▓.▀░░▄.

.▓.░░.▓▒▒▒░░░░░▒▒▒▓.░░.▓.

▐.▓.░░.▀.▓▓▓▓▓▓.▀░░.░.▓.▌

.▓▓.░.░.░.▀▀▀.░.░▄▀░.▓.

.▓▓.░░▀.▀.░.░.▄.▀░░.▓▓.

.▓▒▓.░░░░▀▀▀▀░░░░░.▓▓.

.▓▒▒▓.░░░░░░░░░░░.▓▓.

▐.▓▒▓..▄.░░░▄░▄..▓▒▓.

.▓▒▒▓.▒.▀.▄.▀.▒.▓▒▓.

.▓▓▒▒▓..▒▒..▒..▓▒▒▓.

.▓▓▒▒▓▀▀...▀▀▒▒▓▓.

▀.▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓.▀

▀▀..▓▓▓▓..▀

Opublikowano

przed chwilo wloczyles i już pad xD

 

możesz włączyć server Prosze :);)

 

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

▄▄.▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓.▄▄

▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄

▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄

.▓.▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓.

▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓.

.▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.

▐.▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.▌

.▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.

.▐▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒.▓.

.▓.▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒.▌▓.

.▓▓.▒░░░░▒.▄▒▒░░░░░░░░░▒▒▄.▒░░░░▒.▓▓.

.▓.▒░▒▒▒▒░░▀▀.▄▄░░░░░▄▄.▀▀░░▒▒▒▒░▒.▓.

.▓▌▒▒▓▓▓▓▄▄▄▒▒▒▀.░░░░.▀▒▒▒▄▄▄▓▓▓▓▒▒▐▓

..▌▒▓.........▓▒▐▌░░▐▌▒▓.........▓▒▐.

..▒▒▓...▓▓▓....▓▄░░░▄▓....▓▓▓...▓▒▒..

.▓▒▒▓..........▓▒░░░▒▓..........▓▒▒▓.

.▓▒░▒▓.......▓▓▄▀░░▀▄▓▓.......▓▒░▒▓.

.▓▒░▒▒▓▓▓▓▄▄▄▀▒░░░░░▒▀▄▄▄▓▓▓▓▒▒░▓.

.▓▒░▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒░▒▓.

.▓▓▒▒▒░░..░░▒▓..▓▒░░..░░▒▒▒▓▓.

▀..▓▓▓▒░░▀░▒▓....▓▒░▀░░▒▓▓▓..▀

░▀.▓▒▒░░░▓.▓▒▒▓.▓▒░░▒▒▓.▀░

.░░..▓▓▒░░▒▒▒░▒▒▒░░▒▓▓..░░.

.▄░░▀.▓▒░░░░░░░░░░▒▓.▀░░▄.

.▓.░░.▓▒▒▒░░░░░▒▒▒▓.░░.▓.

▐.▓.░░.▀.▓▓▓▓▓▓.▀░░.░.▓.▌

.▓▓.░.░.░.▀▀▀.░.░▄▀░.▓.

.▓▓.░░▀.▀.░.░.▄.▀░░.▓▓.

.▓▒▓.░░░░▀▀▀▀░░░░░.▓▓.

.▓▒▒▓.░░░░░░░░░░░.▓▓.

▐.▓▒▓..▄.░░░▄░▄..▓▒▓.

.▓▒▒▓.▒.▀.▄.▀.▒.▓▒▓.

.▓▓▒▒▓..▒▒..▒..▓▒▒▓.

.▓▓▒▒▓▀▀...▀▀▒▒▓▓.

▀.▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓.▀

▀▀..▓▓▓▓..▀

xDD

 

proste latwo takie coś zrobić

Opublikowano

domini12

Napisano dziś, 18:45

 

Pijawka

 

 

 

Grupa

Members

Postów

10

Rejestracja

pią, 10 cze 11

Czas Online:

8h 57m 22s

przed chwilo wloczyles i już pad

 

możesz włączyć server Prosze

 

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

▄▄.▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓.▄▄

▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄

▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄

.▓.▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓.

▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓.

.▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.

▐.▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.▌

.▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓.

.▐▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒.▓.

.▓.▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒.▌▓.

.▓▓.▒░░░░▒.▄▒▒░░░░░░░░░▒▒▄.▒░░░░▒.▓▓.

.▓.▒░▒▒▒▒░░▀▀.▄▄░░░░░▄▄.▀▀░░▒▒▒▒░▒.▓.

.▓▌▒▒▓▓▓▓▄▄▄▒▒▒▀.░░░░.▀▒▒▒▄▄▄▓▓▓▓▒▒▐▓

..▌▒▓.........▓▒▐▌░░▐▌▒▓.........▓▒▐.

..▒▒▓...▓▓▓....▓▄░░░▄▓....▓▓▓...▓▒▒..

.▓▒▒▓..........▓▒░░░▒▓..........▓▒▒▓.

.▓▒░▒▓.......▓▓▄▀░░▀▄▓▓.......▓▒░▒▓.

.▓▒░▒▒▓▓▓▓▄▄▄▀▒░░░░░▒▀▄▄▄▓▓▓▓▒▒░▓.

.▓▒░▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒░░░░░░▒▒▒▒░▒▓.

.▓▓▒▒▒░░..░░▒▓..▓▒░░..░░▒▒▒▓▓.

▀..▓▓▓▒░░▀░▒▓....▓▒░▀░░▒▓▓▓..▀

░▀.▓▒▒░░░▓.▓▒▒▓.▓▒░░▒▒▓.▀░

.░░..▓▓▒░░▒▒▒░▒▒▒░░▒▓▓..░░.

.▄░░▀.▓▒░░░░░░░░░░▒▓.▀░░▄.

.▓.░░.▓▒▒▒░░░░░▒▒▒▓.░░.▓.

▐.▓.░░.▀.▓▓▓▓▓▓.▀░░.░.▓.▌

.▓▓.░.░.░.▀▀▀.░.░▄▀░.▓.

.▓▓.░░▀.▀.░.░.▄.▀░░.▓▓.

.▓▒▓.░░░░▀▀▀▀░░░░░.▓▓.

.▓▒▒▓.░░░░░░░░░░░.▓▓.

▐.▓▒▓..▄.░░░▄░▄..▓▒▓.

.▓▒▒▓.▒.▀.▄.▀.▒.▓▒▓.

.▓▓▒▒▓..▒▒..▒..▓▒▒▓.

.▓▓▒▒▓▀▀...▀▀▒▒▓▓.

▀.▓▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓.▀

▀▀..▓▓▓▓..▀

xDD

 

proste latwo takie coś zrobić

 

 

 

Nie kopiuj odemnie dziecioku ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...