Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak myślicie co jest po smierci?


Stukniety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po śmierci nie ma nic, moi kochani absolwenci,

lecz tak jak już pisałem - w sumie mnie to kręci.

Jestem ciekaw co się stanie, lecz nie boję się śmierci,

życie bowiem krótkie jest, a co po życiu? hmm... coś mi tu śmierdzi oO

może to stałe OOBE , latanie po świecie nieżywych?

a może spotkam tam w przyszłości moich znajomych fałszywych?

Któż to wie, może się spotkamy,

lecz ja teraz to kończę i idę do mamy !

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Weteran
Opublikowano

czlowiek jest jak maszyna,gdy sie zepsuje zastepuje ja nowa.nie odradzamy sie, po prostu nas nie ma nie istniejemy,mozg umiera i koniec.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Ostatnio bylem w sklepie i widzialem gazete. Chyba Fokus.. I w niej byl artykuł "Życie po Życiu" ,ale nie przyczytalem. Pojade do sklepu to dam edita.

witam.

Opublikowano

Po śmierci nie ma nic, moi kochani absolwenci,

lecz tak jak już pisałem - w sumie mnie to kręci.

Jestem ciekaw co się stanie, lecz nie boję się śmierci,

życie bowiem krótkie jest, a co po życiu? hmm... coś mi tu śmierdzi oO

może to stałe OOBE , latanie po świecie nieżywych?

a może spotkam tam w przyszłości moich znajomych fałszywych?

Któż to wie, może się spotkamy,

lecz ja teraz to kończę i idę do mamy !

 

Nie biegnij jeszcze Pedo do swojej mamy !

Bo kilka spraw do obgadania cholera mamy ^^...

Wg.mnie po śmierci jest to co na pogrzebach widzimy !

Czyli zapakowanie jakiegoś trupa do dużej skrzynki !

Potem spuszczanie na linach w głęboki rów !

Gdzie żaden z nas nie obudzi się znów !

Tam gdzie robaków czeka na nas pełna masa !

Jeden zje twoje ucho drugi język a trzeci kutasa !

I to jest cała prawda co nas czeka po śmierdzi !

Nie jeden nieboszczyk by to teraz potwierdził !

Jedni gadają że idzie się do nieba !

Lecz to jest jedna wielka ściema !

Idziemy do dziury tzw. ziemi !

Do kamieni i drzewnych korzeni !

I myślę że nic więcej tu nie trzeba mówić !

Chyba że naiwnie w biblię wierzyć lubisz !

Opublikowano

@UP W Bibli nic nie pisze na temat nieba ;O

Nic nie ma---nawet w bibli pisze że z prochu powstaliśmy i w proch się obrócimy...Po prostu to takie uczucie jak gdy śpisz i nie masz snu..Oczywiśćie kiedyś będzie raj ;)Ale na razie musi być sen.

Opublikowano

co jest po śmierci ???

 

Mogę się założyć że BURDEL jako wynagrodzenie za życie xD

reklama

Opublikowano

Tak jak w temacie co o tym sadzicie czy jest cos takiego jak reinkarnacja czy moze jak mamy dejaVu to wspomnienia z poprzedniego zycia prosze wypowiadajcie sie na ten temat

 

jak umrzesz to nam powiesz

Opublikowano

Wierze w Boga wiec mysle ze idziemy do Jego domu, a ze w bibli jest napisane ze Ziemia to piekolo "czysciec" to odrodzimy sie spowrotem nie miejac zadnych wspomnien prowadzac nowe zycie majac nowa szanse.

odalup78ab6.png

Opublikowano

Wierze w Boga wiec mysle ze idziemy do Jego domu, a ze w bibli jest napisane ze Ziemia to piekolo "czysciec" to odrodzimy sie spowrotem nie miejac zadnych wspomnien prowadzac nowe zycie majac nowa szanse.

 

I tu się koleś mylisz bo biblia była pisana...

Przez zwykłego człowieka jakiegoś bałwana...

Nie wierz w te bzdury spójrz na to realnie !

Bo ksiądz zmusza cię byś w to wierzył klaunie !

Ja już napisałem co nas naprawdę czeka !

Jak widać koleś na prawdę narzekasz !

Prawda boli i wiem to na 100% kolego !

Lecz najpierw jest ziemia potem jest zero !

Zero czyli zejście w dól do piachu dumnie !

Tam będziesz gnić a robaki cię jeść w trumnie !

I to na tyle małe sprostowanie !

Trup na talerzu rano na śniadanie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...