Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak myślicie co jest po smierci?


Stukniety

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Święty Piotr o tym piszę , możę zaczeli byścei czytać pismo święte?

A po co czytać nudny, zmyślony szit?

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dowiesz się co jest po śmierci kiedy przyjdzie na ciebie czas .

Bo aktualnie nikt nie wie co jest po życiu na ziemi .

9368_gold.png

Opublikowano

Dowiesz się co jest po śmierci kiedy przyjdzie na ciebie czas .

Bo aktualnie nikt nie wie co jest po życiu na ziemi .

 

Jesli wierzysz to wszystko jest napisane w bibli .

 

A tam ktos napisal ze biblia to szit powiedz to mamie . Chodzis na religie w szkole ? No wlasnie powiedz to ksiedzu .

32325.png9244.gif

17229.gif38649.jpg

15039.gif12994o.gif

 

Brak Polskich Znakow | Nie Hate'uj | Szanuj | Przestrzegaj

Mozesz Dac +

Opublikowano

Jak up'y mówili , wieczny sen...

 

@edit

Wow, morsmorsow#2 jest w temacie. Czekamy xD

1328997611-U170772.png

Opublikowano

Umrzesz i bedziesz przez wieki snic :P a najlepiej przed smierca sie zjaraj ziolem to te sny beda lepsze xD

Moje najlepsze osiagniecie

 

beztytuu1gk.png

Opublikowano

Jesli wierzysz to wszystko jest napisane w bibli .

 

A tam ktos napisal ze biblia to szit powiedz to mamie . Chodzis na religie w szkole ? No wlasnie powiedz to ksiedzu .

 

Ja powiedziałem księdzu, i co? I nic :D.

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

Nie wierzysz w boga kierujesz sie rozumem dzieki ktoremu gowno osiagniesz Kieruj sie bogiem a bedziesz blogoslawiony na wieki ...

 

 

rozum podpowiada ze inni nie wierza to ja tez , bo taka moda przeciez wielki wybuch byl ktory stworzyl niebo ziemie slonce i wszechswiat nobo przeciez ten wielki wybuch wzia sie sam z siebie ... Ja tutaj dopiero nie widze sensu

Opublikowano

jeśli tak bardzo jesteś ciekawy co jest po śmierci to nie zakładaj takiego tematu bo i tak nie dostaniesz żadnej sensownej odpowiedzi.

poczytaj o OOBE.

Opublikowano

Nic, mózg nie funkcjonuje, nie śnimy, nie przechodzimy do innego wymiaru - po prostu nic. Tak jest na pewno i nic tego nie zmieni :>

Nie opłaca się umierać, zwłaszcza za coś. Wszystko jest lepsze od niczego.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

jeśli tak bardzo jesteś ciekawy co jest po śmierci to nie zakładaj takiego tematu bo i tak nie dostaniesz żadnej sensownej odpowiedzi.

poczytaj o OOBE.

 

 

 

 

Ty sobie kurwa przeczytaj temat 'jak myslicie co jest po smierci ' wlasnymi slowami to opisac a nie jak jest naprawde tylko jak wy to widzicie .... Czytanie ze zrozumieniem sie klania

Opublikowano

Niebo lub Piekło...

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Kiedy w życiu człowieka mija już jakaś symboliczna granica, zaczynamy zastanawiać się jak przeżyliśmy nasze życie, co wartościowego zrobiliśmy i jak to wszystko zmieni się kiedy nas już nie będzie..... Śmierć zawsze kojarzy się tylko z przemijaniem, jakimś końcem, a tak naprawdę co jest po śmierci? CO JEST PO ŚMIERCI????

http://poznajdate.com/izoxaq.html

Opublikowano

Ja tam myślę, że rodzimy się na nowo tylko nic nie pamiętamy z poprzedniego życia ;)

 

Tak wiem, że głupie ale tak to se wyobrażam już od dawna ;p

Opublikowano

Ja tam myślę, że rodzimy się na nowo tylko nic nie pamiętamy z poprzedniego życia ;)

 

Tak wiem, że głupie ale tak to se wyobrażam już od dawna ;p

To nie jest glupie. To ja napewno wiele bardziej realne niz jak niektorzy pisza '' pieklo niebo ''.

Opublikowano

Po śmierci jest po prostu stałe OOBE . :)

Ja się nie boję tego co mnie czeka za XX lat.

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...