Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xx Dni do Wakacji!.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dzisiaj zrobię temat w którym codziennie będę zmieniał ilość dni do wakacji ! :D

Zaglądajcie codziennie i sobie wyobrażajcie co będziecie robić za xx Dni!.

 

A więc:

 

1 Dni szkolnych do WAKACJI.

 

1 Dni normalnych do WAKACJI

 

 

 

 

 

 

 

WAKACJE!

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dodaj jeszcze normalne dni (wliczając weekend)

 

@Up

w moim przypadku - 20 dni spania :D na lekcjach ..

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

musze sie teraz wytezyc ;/ kur.... nie chce mi sie ja pier... ;/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Kurde . Niepotrzebnie tu wszedłem . Mam 20 dni na poprawę niemca :(

Jak by to zobili na komixa'ch

FFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

Oczywiście za temat + :)

 

 

@Edit . Sorki dałem + zamiast - :( Wybaczysz mi ?

Opublikowano

@Up zbieram - ale ok :D

Co do tematu i do waszych poprawień ocen... nie załamujcie się ja już przygotowuje się na poprawkę z fizyki w sierpniu:D ; > .

 

@Edit @Up wybaczam nie jestem lof że będę płakał ;pp... zreszto nie jestem na forum dla reputacji ;>.

Opublikowano

dolicz jeszcze to że do 17 (np u mnie) trzeba oceny wystawić, więc i to skraca kilka dni szkoły,a dodatkowo to, że większość przestanie chodzić do szkoły tydzień może półtora przed zakończeniem =)

238626.jpg]
Opublikowano

2x @Up jak chcesz takie coś to zrób będę zmieniał, ale nie mam zamiaru się bawić.. jak chcesz coś takiego to zrób ja napewno wstawię.

Opublikowano

@3xUP

 

U mnie tak samo -.-

 

A muszę jeszcze geografię poprawić ...

 

Muszę zaliczyć 1 sprawdzian na 5 żeby mieć 4 na koniec >.<

 

Idę się pouczyć bo jutro to poprawiam a gówno umiem ...

A w poniedziałek Chemia ... o kur*** -.- nienawidzę

Opublikowano

Szybciutko zleciał ten rok szkolny, choć jeszcze te kilka tygodni trzeba się przemęczyć.

Od dziesiątego Czerwca pełen chillout. :D

g0Tef.jpg

Opublikowano

hahaha Chemia i Fiza dla mnie najlepsza pamiętam jeszcze czasy szkolne kiedyś to fajnie było łatwo jak se sam w życiu radzisz to trochę trudniej

 

 

 

zbieram ----

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...