Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Index] Tworzenie Serwera Prywatnego (Sf 2010)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tworzenie Serwera Prywatnego Na ServerFiles 2010

 

Jest to temat poświęcony dyskusji, tutorialach i spisie wszystkich poradników na temat prywatnego serwera na plikach 2010 roku,

które zostały opublikowane na forum mpc przez Schittseta. =) [PIERWSZY TEMAT]

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

SKĄD POBRAĆ PLIKI SERWEROWE 2010 ROKU

------------------------------------------------------------------------

 

Są to dożywotnie linki ze strony www.mcncc.pl, =)

 

DOWNLOAD: [PLIKI] [BAZA] [GAME]

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

EDYCJA BAZY DANYCH 2010

------------------------------------------------------------------------

 

Poradniki, które pomogą edytować bazę by była sprawna z sf2010 lub oparte tylko na sf2010.

 

[ [Tut] Jak Szybko I Skutecznie Przenieść Pliki Z Plików Serwerowych 2006 Do 2010 ] © Pawemol13

[ [Dl] Spolszczone Item_Proto Do Bazy Danych 2010 ] © robo112

[ [Tut]Poprawne Tabelki Z Logami Bazy Danych Na Sf2010 ] © Zephyr33

[ [Tut] Zmienianie Query Do Bazy Danych Z Plików 2006 Na 2010 ] © mofat666

[ [Download] Baza Danych (mysql) Na Plikach 2010 ] © ProGam™

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

EDYCJA PLIKÓW KLIENTA 2010

------------------------------------------------------------------------

 

Poradniki, które pomogą wam edytować klienta 2010 roku by działał pod wasze pliki.

 

[ [Download] Luncher By Mcncc.pl ] © MateuszSocko

[ [Download] Mc 2010 V2 - Launcher ] © pemo444

[ [Tut] Serverinfo Pod Klient 2010R! ] © kornel88dg

[ [Download] Metin2Client.Bin ] © Sensual

[ [Download]Metin2 2010 Launcher ] © IceC0ld

[ [TuT]Wiecej niż 12 znaków w nicku postaci ] © CiagleZapominam

[ [Tutorial]Jak Odpalić Clienta Na Plikach 2010 Metin2 ] © Only Head Shot

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

PORADNIKI DOTYCZĄCE PLIKÓW 2010

------------------------------------------------------------------------

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

BUGFIXY NA PLIKI SERWEROWE 2010

------------------------------------------------------------------------

 

Rozwiązujemy problemy związane z plikami serwerowymi 2010, =)

 

[ [Tut]Jak Odbugowac Konkurs Ox Na Sf2010 ] © ProWarriorrS

[ [Tut]Jak Odbugować Wojny Gildii Na Sf2010 ] © Sensual

[ [bugfix] Loga Gildii Na Serverfiles 2010 ] © Bambus3k

[ [bugfix] Obrażenia Ze Wszystkich Wierzchowców ] © IceC0ld

[ [bugFix]Jak Odbugować Skille Niebiańskiego Smoka ] © Rooney10

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

DODATKI & PROGRAMY & GOTOWCE

------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

Poradnik stworzony z myślą o plikach serwerowych 2010, niech mają swój kącik na forum.

Nie ponoszę jakiejkolwiek odpowiedzialności za straty spowodowane, którymś z tych poradników.

 

 

Pozdrawiam, Bambus3k =)

ps. Nowe poradniki można zgłaszać w tym temacie.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Pasjonat
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/297151-dlpliki-serwerowe-2010-od-mcnccpl-zrobione-w-calosci/

Myśle że się przyda =) co do twojej pracy już dawno ktoś powinien wpaść na ten pomysł . Pozdrawiam.

131916.jpg
Opublikowano

Na tych od mcncc.pl mam błąd.

 

 

W logach było:

/share/locale/germany: found forkedmapindex.txt

 

Coś takiego było(piszę z pamięci)Da się to naprawić??

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

OO moj poradnik sie pojawil w spisie =] Bardzo sie ciesze z tego powodu :) on dziala naprawde tylko tyle ze pytania nie lecą ;/

 

ps. bambusek sprawdzalem czy game99 wlaczone i jest wlaczone wiec raczej czego innego jest wina z tym ox'em =]

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/297151-dlpliki-serwerowe-2010-od-mcnccpl-zrobione-w-calosci/

Myśle że się przyda =) co do twojej pracy już dawno ktoś powinien wpaść na ten pomysł . Pozdrawiam.

Done.

 

 

OO moj poradnik sie pojawil w spisie =] Bardzo sie ciesze z tego powodu :) on dziala naprawde tylko tyle ze pytania nie lecą ;/

 

ps. bambusek sprawdzalem czy game99 wlaczone i jest wlaczone wiec raczej czego innego jest wina z tym ox'em =]

 

Jak jest dodany to znaczy, że jest pożyteczny i dobry. Co do game99 to zmień index mapy OX.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Mam pytanie na tych plikach AreYoyKideM2?? Ja włączyć ftp:]

 

Jakie są hasło itd??

 

Ps:Przecież ja zainstalowałem ps2k10 i normalnie miałem działający nacivat czyli o co chodzi z tą bazą;]??

sygna22t.png
Opublikowano

Jak możecie dodajcie do edycji klienta jak zmienić nazwe broni np. zamiast Miecz+0 zeby bylo Psi Miecz+0 i dmg mial 100-140 i zeby to bylo widac w grze ;]

Opublikowano

Proszę o dodanie mojego tuta:

http://www.mpcforum.pl/topic/345073-megatuttworzymy-serwer-easy-vpn-na-plikach-serwerowych-z-2010r/

Opublikowano

Dzięki za Tenema :D

Tak prze okazji, popraw link, zrobiłem update :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/347002-dlmob-proto-maker-v20/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/346578-dlitem-proto-maker-v20/

sygna.png
Opublikowano

Dzięki za Tenema :D

Tak prze okazji, popraw link, zrobiłem update :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/347002-dlmob-proto-maker-v20/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/346578-dlitem-proto-maker-v20/

 

 

Wybacz.. już teraz powinno być dobrze, =)

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Baze można przerobić z 2006, to po co.

Możesz dodać kategorie z difami pod game 2010. Zrobiłem kilka.

 

Jak byś mógł to podasz linki do wszystkich Twoich tematów z dif ?

Podpiąłbym wtedy ładnie =)

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Jest taka masa tego że ja nie ogarniam...

Jak by taki gotowiec plików wyszedł do pobrania to pewnie dużo ludzi by skorzystało.

Opublikowano

Jest taka masa tego że ja nie ogarniam...

Jak by taki gotowiec plików wyszedł do pobrania to pewnie dużo ludzi by skorzystało.

Jesli tego nie ogarniasz to po co ci server. Pobierzesz gotowiec, coś się zepsuje i nic nie zrobisz...

sygna.png
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...