Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zwiększyć Bonus Expa Na Plikach 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TuT powstawał na bazie tego tematu:

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1076932-howto-game2010-rate-over-200-a.html

 

Pobieramy program Hex Workshop v6:

http://www.bpsoft.com/

Wchodzimy na stronę:

http://www.convertworld.com/pl/liczebnik/Cyfry+arabskie.html

 

Otwieramy nim plik game

8729752100_1300884013.jpg

 

Szukamy linijki odpowiadającej za raty królestw (Ctrl+F):

 

8B4514897DFC8B7D10C7442408C80000

 

2502742700_1300882318.jpg

 

Musimy znać system szesnastkowy. Jeśli nie znacie polecam stronę

http://www.convertworld.com/pl/liczebnik/Cyfry+arabskie.html

 

5780524200_1300882528.jpg

 

Zmieniamy c8 na wybraną liczbę

U mnie to 1000% czyli 3E8

 

9798562100_1300882643.jpg

 

Szukamy tej linijki i tak samo ustawiony

 

E84BD01800895C2404C7442408C80000

 

9409694300_1300883302.jpg

 

Teraz zmieniamy raty dla wybranej gildi:

 

8B4514897DFC8B7D10C7442408320000

 

3620676300_1300883241.jpg

 

048D1C7FC744240832000000C7042400

 

6024421400_1300883412.jpg

 

Tu zmieniamy ograniczenie gracza:

 

8945F431C08B45148B5D10C744240864

 

8960056500_1300883535.jpg

 

31C0E829CE180089742404C744240864

 

5892194800_1300883642.jpg

 

Zapisujemy, wrzucamy na serwer i restartujemy.

 

SS z dowodem że działa(nazwa konia świadczy o plikach z 2010r):

 

2506111700_1300884309.jpg

 

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Bardzo ciekawe ,widzę że zrobiłeś samemu więc jeśli mogę prosić o nazwy funkcji i instrukcje które odpowiadają za to że istnieje jakaś granica , będę bardzo wdzięczny, chcę się doedukować :)

 

Pozdrawiam.

 

 

//edit

a widzę że już źródełko jest

 

Nie pojmuje , chcę się dowiedzieć jakie instrukcje wysyła program żeby sprawdić ten limit i to wszystko, jak nie wiesz o co chodzi to nie minusuj :>

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Granica z pewnością jest ale nie wiem jaka nie miałem czasu by to sprawdzić. Na moim serwerze jest 1000% i mi wystarcza.

Dziś wieczorem może ustawie 10000% i zobaczę czy działa i nie buguje expa.

 

@edit

 

Wszystkie screeny są mojej roboty więc masz pewność że to sprawdzałem

 

@up a co ja mam powiedzieć też mnie ktoś minusował:/

Daje przejrzyste i w 100% działające pliki i TuTy a tu jakiś bot wpada i minusuje :/

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To już twój problem :)) Jak się nie umie zrobić to po co się za to brać???

 

Jak myślisz skąd mam SS??? Ze swojego serwera a jeśli działa mi to i tobie powinno.

 

Gdybym nie dał oryginału to byś nie wiedział że takie coś istnieje...

 

Ale że nie ja na to wpadłem więc autor powinien być zamieszczony

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Dobra wszystko fajnie jest ja zaczynam przygodę z Hexem.

A mogę wiedzieć skąd wiadomo że ten ciąg liczbowy odpowiada danemu procesowi w grze?

Jest jakaś tabela?

Może strona? Do której wklejamy ciąg liczb ?

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...