Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Robotinvasion

 

A nie trzeba aktualizować pluginów?

 

 

Co do plików, to ja już na nie nie czekam, tylko sobie robię swoje, bo wątpię, czy Krzysztofa w ogóle ma zamiar robić następne... :(

Opublikowano

Mam problem mam serwer tak :

 

#Minecraft server properties
#Thu Apr 21 15:46:10 CEST 2011
level-name=world
hellworld=false
spawn-monsters=false
online-mode=false
spawn-animals=false
max-players=60
server-ip=5.48.241.176
pvp=false
level-seed=567734
server-port=25565
allow-flight=false
white-list=false
spawn-protection=0

 

I pisze mi ze mnie nie ma na Wl wtf?

 

 

Gdyż jest tam wgrany plugin White List i tam się musisz dodać.

Opublikowano

Hejka wiem, że miałem zrobić ale nie było na to czasu, jutro postaram się Wam updatować pliki i ogólnie powinno być git.

 

Pozdrawiam :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

mam problem mam wersje 1.0 i pisze mi jak chce sie polaczyc :

 

 

Disconeccted By serwer

 

Invalid Player name detected.... tu macie wyciag z konsoli:

 

 

 

Name verification:  was kicked for having an invalid name (to disable, turn off verify-name-format in CommandBook)
2012-03-06 17:35:09 [iNFO] Disconnecting  [/5.17.121.48:2887]: Invalid player name detected!

 

 

Prosil bym o pomoc :/

Opublikowano

mam problem mam wersje 1.0 i pisze mi jak chce sie polaczyc :

 

 

Disconeccted By serwer

 

Invalid Player name detected.... tu macie wyciag z konsoli:

 

 

 

Name verification:  was kicked for having an invalid name (to disable, turn off verify-name-format in CommandBook)
2012-03-06 17:35:09 [iNFO] Disconnecting  [/5.17.121.48:2887]: Invalid player name detected!

 

 

Prosil bym o pomoc :/

Pewnie pirat :F wystarczy wpisać inny nick i powinno działać.

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Gdzie sie Ustawia "grupy" czyli jakie sa : naprzyklad Administrator . i jak sobie dodaje Administratora w konsoli to powiniennen miec czerwony nick w grze tak ? ale nie mam . usunolem sie z grupy player czy jakos tam tak :P i dalej lipa. sprawdzilem cy jestem w grupie "administrator " i jestem

Opublikowano

mam problem mam wersje 1.0 i pisze mi jak chce sie polaczyc :

 

 

Disconeccted By serwer

 

Invalid Player name detected.... tu macie wyciag z konsoli:

 

 

 

Name verification:  was kicked for having an invalid name (to disable, turn off verify-name-format in CommandBook)
2012-03-06 17:35:09 [iNFO] Disconnecting  [/5.17.121.48:2887]: Invalid player name detected!

 

 

Prosil bym o pomoc :/

to disable, turn off verify-name-format in CommandBook

Wylacz Verify-name-Format w CommandBook

Poszukaj w jego folderze tej nazwy i wylacz ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...