Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lsd Trip


F4k3r

Narkotyki  

124 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego wy sprobowaliscie

    • Marihuana
      52
    • LSD
      7
    • Heroina
      6
    • Koka
      10
    • Amfa
      13
    • MDMA
      5
    • Psychotropy
      9
    • Inne
      11
    • Nic (chce sprobowac)
      17
    • Nic (W zyciu nie tkne)
      51

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raz koka i więcej nigdy się nie tknę ^_^

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moglo Moglo , juz sie nauczylem ale narkotyki niszcza zycie lecz pomagaja w gownianych sytuacjach zyciowych .

A historia zaczela sie kilka lat temu jak metin nie wystarczal i sprobowalem pierwszego skuna noi jakos tak polecialem w to do konca az sie obudzilem to jest postroga !

 

Narkotyki pomagają w trudnych sytuacjach życiowych?

Wypierdalaj już na złotego strzałą, przez takie podejście ludzie ćpają niszcząc swoje życie i całego otoczenia.

Jebany gówniarz...

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Moja koleżanka wzieła 27 tabsów Acodinu i jej sie przed oczami pokazało Game Over

Jestem kulturalną osobą , lecz szacunek okazuje tylko osobom które na ten szacunek zasłużyły!Jeśli pomogłem Kliknij TU

 

1260200783byplonskijudo.jpg

 

Opublikowano

Jak Geoning zaczyna kurwa wyzywac to ja sie nie dziwie. KOZAK W NECIE PLACEK W SWIECIE.

 

Powiem ci, ze popełniasz wielki błąd . Ventos jest super moderatorem, Daje pojarki szlugensów, Wali dobre Pj0nteczki, Pomaga jak tylko może. Nie widziałem mixa w ktorym nie byłoby śmiechu z Bilsonem.

 

Nie raz pomógł tak, że ostrać nie można było . Jak by jakis placek z jednym zębem zaczą cię wyzywać siedziałbyś i powiedział zeby zamknął morde? nie wydaje mi sie Mounthains .

 

"KIEDYS ....." . Kiedyś, gdy będę już za stary zeby spamic na MPC , zasiądę przy kominku , zapalę fajkę i opowiem wnukom o Tym Człowieku ! To Lśniący Diament wśród MODERATORÓW.

 

VentosSiiKK [*]

 

Mounthains zazwyczaj twoje decysje są genialne.>..... ale tym razem załamałem się.!

Opublikowano

Jak Geoning zaczyna kurwa wyzywac to ja sie nie dziwie. KOZAK W NECIE PLACEK W SWIECIE.

 

Powiem ci, ze popełniasz wielki błąd . Ventos jest super moderatorem, Daje pojarki szlugensów, Wali dobre Pj0nteczki, Pomaga jak tylko może. Nie widziałem mixa w ktorym nie byłoby śmiechu z Bilsonem.

 

Nie raz pomógł tak, że ostrać nie można było . Jak by jakis placek z jednym zębem zaczą cię wyzywać siedziałbyś i powiedział zeby zamknął morde? nie wydaje mi sie Mounthains .

 

"KIEDYS ....." . Kiedyś, gdy będę już za stary zeby spamic na MPC , zasiądę przy kominku , zapalę fajkę i opowiem wnukom o Tym Człowieku ! To Lśniący Diament wśród MODERATORÓW.

 

VentosSiiKK [*]

 

Mounthains zazwyczaj twoje decysje są genialne.>..... ale tym razem załamałem się.!

 

+

Weteran
Opublikowano

Ja jedyne co w życiu paliłem to drewno w kominku..a jak bym chciał coś wdychać to pociągnął bym się mocno parą z czajnika..;d

Nie warto...

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Ja wciągałem mąkę , pieprz (daje kopa !) , tabake dla przeczyszczenia zatok , krede , cukier puder i proszek do prania .

Opublikowano

Ale jesteście żałośni, ci co biorą oczywiśćie i nic sobie z tego nie robią. Myślicie , że jak bierzecie te gówna to jesteście fajniejsi? Lepsi? Zobaczymy za kilka lat, gdybyśmy mogli oczywiśćie.

Zobaczymy kto na tym wyjdzie lepiej - ci co biorą czy ci co nie "jedzą gówna" bo ja tylko to gównem moge nazywać. Dorośnijcie.

Z góry dziękuje za minusy od narkomanów.

Pozdro, szybko umrzecie.

63989389769756300986.png

Gość Androu
Opublikowano

Nie bierzcie tego gówna.

Tyle ode mnie.

Mimo, że wszystko jest dla ludzi, to i tak pojebane... :mellow:

Opublikowano

Marysia jest fajna :) Tylko trochę mnie wkurwia brak jakichkolwiek efektów i muszę spróbować czegoś lepszego :D

@upy wszystkie "nie tknę tego"

Lepiej sobie zajarać marysię i być na luzie czy wziąć coś innego (bez przesady i raz na jakiś czas) niż mieć kaca i rzygać całą impreze...

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

 

Pozdro, szybko umrzecie.

Sory, ale ja już padłem.

 

 

Marycha jest lekarstwem, nie chcecie, nie bierzcie, ale nie mówcie chociaż o niej bzdur.

 

Nikt z was nie brał marychy do ust, pisząc takie brednie jak "szybko umrzecie".

Od papierosów można się 100razy szybciej uzależnić.

 

Poczytajcie sobie trochę o tym w internecie itp.

Opublikowano

clony i acodiny też pizgałem na wakacje xD

 

Wszystko o LSD:

http://hyperreal.info/drugs/chemia/lsd#axzz1K2rZPSbF

 

 

+ ciekawostka

 

Psychiatrzy znowu eksperymentują z LSD. Po 30 latach przymusowej przerwy próbują stosować ten narkotyk do łagodzenia lęków.

 

Udo Schulz zachorował na raka żołądka. Leczenie onkologiczne przynosiło co prawda dobre efekty, ale mężczyznę zabijały czarne myśli. Cierpiał też na bezsenność. Rozmowy z psychologiem niewiele dawały. Pomogła mu dopiero terapia u szwajcarskiego lekarza, Petera Gassera (prowadzi prywatną praktykę psychiatryczną w Solurze), podczas której dostał dwie dawki LSD. Narkotyk dał mu zastrzyk energii, której potrzebował, gdy był załamany chorobą – stwierdził w wywiadzie dla „Der Spiegel”. Minął już rok, a lęki nie wróciły. Udo czuje się na tyle dobrze, że może pracować. W wolnym czasie jeździ na rowerze i gra w ping-ponga.

 

LSD psychiczną bombą atomową

 

LSD został odkryty przez przypadek w 1938 roku przez szwajcarskiego chemika Alberta Hofmanna. Z grzybka pasożytującego na zbożu, buławinki czerwonej, próbował on wyodrębnić substancję pobudzającą krążenie, a otrzymał środek powodujący odmienne stany świadomości, który później nazwano psychiczną bombą atomową. Kiedy Hofmann zażył go po raz pierwszy, sądził, że umiera. Jednak następnego dnia czuł się tak błogo, jakby podarowano mu nowe życie. Od samego początku był przekonany, że wynalazł substancję nadającą się do wywołania stanu rozluźnienia, zbawienną dla wielu ludzi z zaburzeniami psychicznymi. Jakież więc było jego rozczarowanie, kiedy LSD stało się ulubioną zabawką dzieci kwiatów, CIA zaczęła go stosować podczas przesłuchań, a armia testować jako broń do psychicznego zniewalania wroga. Dyrektor firmy Sandoz z Bazylei, produkującej halucynogenne tabletki, powiedział wtedy Hofmannowi: „Lepiej, gdybyś tego LSD w ogóle nie wynalazł”. Ostatecznie, by zlikwidować dostęp do halucynogenu, w 1967 roku FDA zabroniła jego produkcji i stosowania. Od tej chwili był już tylko nielegalnym narkotykiem.

 

 

Dużo znanych ludzi, odkrywców, filozofów korzystało z LSD ;)

 

Szczerze? to coś mi w tej historyjce nie pasuje. "Der Spiegel" to niemieckie czasopismo w którym pisze i często czyta - młodzież. Jakoś nie słyszałem, żeby brali się za takie tematy. Zresztą w "lusterku" możesz wygrać wycieczkę do New York Times'a ;). Pisząc artykuły do gazetek szkolnych, ale możliwe, że mam jakieś informacje nie z tego wieku.

 

Fifolski -

Clonazepam jak pamiętam to uspokajający, który w większej dawce potrafi.... Looknąłem na to i miałem pośrednią rację. To lek na padaczkę, który zapobiega wysyłaniu sygnałów nerwowych w mózgu.

Ale są rzeczy mocniejsze, nigdy się tym nie intersesowałem i nie zamierzam i niczego nie podam

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

póki co to jarałem tylko maryche... jaralismy w lasku niedaleko torow kolejowych i jechal akurat pociag... stoimy przed szlabanami i kumpel mówi "kto teraz przebiegnie ?" ja do niego patrz na to xD" przebieglem przed pociagiem ,a jak pociag pojechal to nie wiem z jakiego powodu ,ale bieglem dalej :D to byl 1wszy raz z baka i narazie wiecej razy nie palilem...

 

moze kiedys sprobuje LSD np jak bede sie uczyc przed matura bo z tego co sie orientuje ono strasznie wplyna na koncentracje... nie wiem czy to prawda ,ale tak przynajmniej w szkole nauczyciel mowil...

hersygna.png
Opublikowano

@ up to co ty chodzisz do szkoly dla niedorozwinietych . Pierwszy raz slysze zeby kwas pomagal w koncentracji .

 

@ Macieq

 

Ale jesteście żałośni, ci co biorą oczywiśćie i nic sobie z tego nie robią. Myślicie , że jak bierzecie te gówna to jesteście fajniejsi? Lepsi? Zobaczymy za kilka lat, gdybyśmy mogli oczywiśćie.

Zobaczymy kto na tym wyjdzie lepiej - ci co biorą czy ci co nie "jedzą gówna" bo ja tylko to gównem moge nazywać. Dorośnijcie.

 

Masz 14 lat i zycia nie widziales . Mama powiedziala to mi tez mowila tez tak mowilem doroslem , przezylem duzo spraw i wiem jak jest . Zmienisz zdanie szybko.

wakow9.png
Opublikowano

Ja nigdy nie będę niczego brał/palił bo to może Cię zniszczyć w jeną chwilę, wiem co mówię mój kumpel już ma przez to problemy niezłe ;/

Opublikowano

@ up to co ty chodzisz do szkoly dla niedorozwinietych . Pierwszy raz slysze zeby kwas pomagal w koncentracji .

 

@ Macieq

 

 

 

Masz 14 lat i zycia nie widziales . Mama powiedziala to mi tez mowila tez tak mowilem doroslem , przezylem duzo spraw i wiem jak jest . Zmienisz zdanie szybko.

 

nie wiem... w glowie mi swita ,ze mowil o LSD oczywiscie z tym skrotem spotykam sie pierwszy raz... LSD albo LSI ,ale to drugie raczej nie istnieje... teraz w necie czytam ,ze w skupieniu niby pomaga amfetamina i on moze o tym mowil... pewnie moj blad takze wybacz ;)

 

@edit

 

@up ten Macieq ma rocznikowo 15 ,a z tego co zauwazylem zycie w takim otoczeniu zaczyna sie od 16stki ;)

hersygna.png
Opublikowano

nie wiem... w glowie mi swita ,ze mowil o LSD oczywiscie z tym skrotem spotykam sie pierwszy raz... LSD albo LSI ,ale to drugie raczej nie istnieje... teraz w necie czytam ,ze w skupieniu niby pomaga amfetamina i on moze o tym mowil... pewnie moj blad takze wybacz ;)

 

@edit

 

@up ten Macieq ma rocznikowo 15 ,a z tego co zauwazylem zycie w takim otoczeniu zaczyna sie od 16stki ;)

 

Szczerze LSD to inaczej kwas a to sa zwykle tabsy halucynacyjne po ktorych nie wiesz co sie dzieje drzew mowia itp :D .

 

Amfa nie wiem nie bralem . Po trawie to ja sie moge skupic na pisaniu jednego zdania 30 min albo czytania pragrafu okolo 10 x po w polowie pierwszego zdania wracam do poczatku :) .

wakow9.png
Opublikowano

Szczerze LSD to inaczej kwas a to sa zwykle tabsy halucynacyjne po ktorych nie wiesz co sie dzieje drzew mowia itp :D .

 

Amfa nie wiem nie bralem . Po trawie to ja sie moge skupic na pisaniu jednego zdania 30 min albo czytania pragrafu okolo 10 x po w polowie pierwszego zdania wracam do poczatku :) .

 

a to LSD to ile tak przecietnie kosztuje ??

wiadomo diler miejsce znajomosci itd. ale mozna to okreslic srednia cena ?

hersygna.png
Opublikowano

HAHA. Beka ostra z gimbusów którzy pisali w tym temacie. ;DD Prawda jest taka ze kazdy jakby miał dostep to by spróbował.

 

Opublikowano

@up

 

ziomek wez sie ogarnij bo znowu sie zaczyna spam ,a jak Mounthains wbije i zobaczy to sami wiecie co zrobi ,a temat nawet ciekawy i myślę ,że można dalej prowadzić mimo ,że nie dostałem jeszcze odpowiedzi na swoje pytanie ;)

hersygna.png
Opublikowano

a to LSD to ile tak przecietnie kosztuje ??

wiadomo diler miejsce znajomosci itd. ale mozna to okreslic srednia cena ?

 

 

Ja nie mieszkam w polsce to ci nie udziele ale chyba z tego co slyszalem to 15 - 25 zl za tabse ale naprawde to mi sie obilo o uszy tylko .

wakow9.png
Opublikowano

Sory, ale ja już padłem.

 

 

Marycha jest lekarstwem, nie chcecie, nie bierzcie, ale nie mówcie chociaż o niej bzdur.

 

Nikt z was nie brał marychy do ust, pisząc takie brednie jak "szybko umrzecie".

Od papierosów można się 100razy szybciej uzależnić.

 

Poczytajcie sobie trochę o tym w internecie itp.

 

SORY KOLEŚ , ale mi chodzi o podejście - dobrze wiem że od marychy sie nie umiera i od fajek sie mozna 100 razy bardziej uzależnić, ale zaczyna się od blanta po lsd a na cmentarzu kończąc. Chodzi o PODEJŚCIE.

 

 

@F4k3R

 

Sory , ale mam 15 lat i najwidoczniej wiem o życiu więcej niż ty ponieważ żył kiedyś taki człowiek , który się nazywał Jezus i oddał za nas życie, a skoro to zrobił to nie chce go marnować biorąc jakieś gówno.

Nie każdy ma w domu patologię jak ty/wy żeby uciekać w narkotyki - moi rodzicę są moimi przyjaciółmi i co za tym idzie nie musze uciekać w takie rzeczy jak narkotyki , wolę sport i inne rzeczy. Bez alkocholu,fajek i GÓWIEN też się mozna bawić. Nie porównuj mnie do siebie - dzięki !!

Z góry dziękuje za minusy od narkomanów.

 

PS. F4k3r - ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - masz tu kilka przecinków.

63989389769756300986.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...