Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojna O Helmowy Jar Przez Sieć


lifest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja dostane miejsce? pisałem posta klilka stron wcześniej.A są wolne miejsca.

Prosiłem o orki a tam są wolne miejsca a jak nie ma to proszę o przynajmniej o Rezerwy.

Pozdrawiam

Opublikowano

Nick: Otlet

Drużyna: Orkowie

Wiek: 16

 

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry.

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Nick: Vipek

Drużyna: orkowie (chcialbym KatapulteUmiem Obsługiwac się nią.)

Wiek: 15

 

 

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry.

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

Nick: Margos

Drużyna: Orkowie

Wiek: 15 :]

 

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry.

Dostosuje się do regulaminu i obiecuje, że nigdy go nie złamie. :]

minecr10.pngminer10.pngnether10.pngbeta-p10.png

 

Minecraft - to co lubie najbardziej :] No i + oczywiście :]

Opublikowano

Osoby które zostały wybrane:

 

 

Ludzie:

 

1. zajęte

2. zajęte

3. EmpioS

4. WhiteSolder

5. Cados

6. VILLO

7. JeJu

8. TerroR

 

 

Orkowie:

 

1. wilku44 (prawdopodobnie katapulta)

2. Mariek

3. hwdk19082

4. xenex

5. plszakalp

6. Igordyw

7. MpcMateusz

8. Goocio

9. czarnamsza

10. Honeydew

11. Heldar

12. Smyk

 

Rezerwa:

 

1.TheMrDraven

2.Bracik

3.Toriz

4.Otlet

5.Margos

6.Zenionator

7.Arahan

8._Steel

 

Nazwa i hasło na hamachi zostanie wysłana dzisiaj w nocy lub jutro (jestem padnięty po robocie:P)

Ludzie dodani do rezerwy także dostaną nazwę.

Skład będzie jeszcze raz sprawdzony przez Arcziego, więc może coś się zmienić (musiałby przedstawić silne argumenty:P).

 

A więc dziękuję wszystkim za podania i tak duże zainteresowanie.

 

Ktoś się pytał czyja to mapa? Oczywiście mapa jest zrobiona przeze mnie.

 

Gdyby były jeszcze jakieś pytania proszę pisać tutaj w temacie, bo wiadomosci prywatnych juz nie przegladam (dziekuje wszystkim za spam na PM:))

Opublikowano

Lepiej będzie jak do nicków dodamy przedrostek np: Ktoś ma nick Kowalski i jest w drużynie orków to zmienia nick na Ork-Kowalski unikniemy przez to walki między sobą. Jeżeli ktoś ma premium to niech zmieni skin na orka lub człowieka. Lub dać różny kolor nicków np: ludzie by mieli niebieski a orkowie zielony.

Opublikowano

Ale uczciwy jesteś. Wysłałem wcześniej podanie i nie zapisałeś mnie. normalnie aż mi żal.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...