Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojna O Helmowy Jar Przez Sieć


lifest

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: GoocioWiek: 15Drużyna: OrkowiePrzeczytałem i zrozumiałem zasady gry Co to za muza??

 

 

Co do muzyki, no to niestety nie powiem Ci dokładnie bo została wyciągnięta z innego filmiku:)

 

 

 

Co do dozowników, to były takie wstępne plany lecz okazało się że wtedy Orkowie by byli bez szans.

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Toriz

Drużyna:Orkowie

Wiek:16

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry.

Mam komputer bardzo dobry więc nie będę narzekał jak inne dzieci na lagi.

 

Pozdrawiam TORIZ

Opublikowano

Nikoś twój komentarz jest tutaj zbędny.

 

Jest wyraźnie napisane żeby zgłaszały się osoby z w miarę dobrym sprzętem. Więc on miał prawo dopisać jaki ma sprzęt:)

Opublikowano

Nick Zaid

 

mam szybki net (10m) szybki mop (8ramu) nie bedzie przezemnie lagow

 

druzyna:Odwas zalezy gdzie zostane przydzielony choc preferuje obrone

 

wiek:14

 

Przeczytałem i zrozumiałem zasady.

Opublikowano

może będę jeszcze konto premium idzie (allegro)

jeżeli będę to napiszę narazie :

nick: alfini164

Drużyna: ludzie

wiek 14

przeczytałem i akceptuje

Opublikowano

Nick: Pawcio

Drużyna: Orkowie

Wiek: 14lat

 

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry.

 

Jakby co tam mam nowiutki komputer, więc nie będzie problemu. ;)

Opublikowano

Ip serwera zostanie wyslane do wszystkich tych co sie znajda na liscie w srode po 20:)

Opublikowano

Nick:Milenium

Drużyna:Orki

Wiek:15

Przeczytałem i zrozumiałem regulamin.

Zapraszam na moje konto Domek !!!

Zajżyj

jescze raz

jeszcze tylko raz

no już prawie

Dziecko neo i po co czas tracisz !!!!!

 

 

 

 

Opublikowano

Widzę arczi że próbujesz szczęścia z innym serwerem? Mam nadzieje że chociaż teraz się trochę ogarniesz, oraz że będziesz lepiej się spisywał niż ostatnio. Chciałem dołączyć do bitwy, ale niestety uprzedziłem się do ciebie, mimo wszystko powodzenia...

Opublikowano

Nick: Heldar

Drużyna: Orkowie

Wiek: 14 lat

 

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry

 

Ale będzie wojna!!

Jeśli pomogłem daj +

~Śmierć to nasze przeznaczenie~

Liczy się to co aktualnie masz.... czyli niewiele.

mc1997.png

 

 

Signature by GalactiX.

Opublikowano

Nick: DUKKHA

Drużyna:orkowie

Wiek: 13 lat.

 

PS:Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry.

 

Poza tym mam tylko 8 postów ale to nie swiadczy o tym że, będe wam tam jakoś strasznie przeszkadzał itp. :D

mpcforum4everblue.jpg

 

"Bo MPCForum jest jak narkotyk"

Opublikowano

Zgłaszam się

Nick: KocKs

Drużyna: orkowie

Wiek: 15

 

Zasady przeczytane i zrozumiane

Opublikowano

Witam, Chciałbym się zgłosić!

Nick: Neono

Drużyna: Najlepiej Orki, ale mogą być też ludzie

Wiek:15 lat

Dlaczego ja: Otóż Grałem już nie na 1 serwerze tego typu, lecz jednak ten będzie jak widzę najfajniejszy na jakich grałem.

Mam spore doświadczenie w walkach z innymi ponieważ kiedyś grałem sporo z kolegami w takie zabawy.

Reguramin i zasady przeczytałem i w 100% akceptuję je. Mam nadzieje że będzie ostra walka ;)

Jeżeli się nie dostane się to chciałbym wam życzyć udanej zabawy, a jeśli będę miał zaszczyt brać udział w tej wojnie to wy mi jej życzcie. :D

 

Chcę dodać że mam bardzo dobrego kompa z Netem 15Mb. Posiadam Skype, TS3. Mam dobry komputer więc o lagi się nie martw.

21191.jpg

 

metallicafan.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...