Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojna O Helmowy Jar Przez Sieć


lifest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : arofaz

Drużyna:Ludzie

Wiek:16

 

 

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry

 

Dziekowa :)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

SKLADAC PODANIE WYBIERAMY W SRODE LUB CZWARTEK

 

ADMINI MAJA 100% ;]

Administrator Priv-Crafting

admh.png

 

Administrator GCraftt

Administrator TheEscape

Opublikowano

Nick: Danielkix

Drużyna: Ludzie

Wiek: 14 (za niedługo 15)

Zrozumiałem i przeczytałem zasady gry ")

 

PS: Mam silny komputer gdyż mam 8mb/s neta i 4g ramu

Pasjonat
Opublikowano

Nick: 4EverPro

Drużyna: Orkowie

Lat 16 (bez 1 miesiąca)

 

Przeczytałem i zrozumiałem wszystkie zasady obowiązujące podczas bitwy.

Status Postów.

10____________________[X]

50____________________[X]

100___________________[X]

250________________________ [_ ]

500________________________ [_ ]

1000_______________________ [_ ]

KryRadzi.png

Opublikowano

Nick: Goocio

Wiek: 15

Drużyna: Orkowie

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry

Co to za muza??

Yo!

Opublikowano

Nick: Mistrz

Drużyna: Orkowie mogę też być Człowiekiem

Wiek: 15

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry.

 

Jestem godny zawalczyć...

 

Zapowiada się ciekawie....

Opublikowano

Nick:Paq555

Drużyna:Ludzie

Wiek:16

Przeczytałem i zrozumiałem zasady gry

 

 

 

 

Mam taki pomysł że na murach u ludzi ustawić dozowniki z strzałami.A i mam takie pytanie czy można brać łupy wojenne czy trzeba je oddać graczowi???.

mca.png

mca.png

Opublikowano

Nick: raben24

Drużyna: Orkowie

Wiek:15

Przeczytał cały regulamin oraz zapamiętałem ;) Mam neta 10mb, RAM 4GB and procek 4x2,8, więc lagów z mojej strony nie będzie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...