Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Gotowce 2010 Jakich Jeszcze Nie Było


matix939

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naprawione są teleporty do lochów małp na pustyni i wyjście z M2 Jinno do M1? ; )

w duszy muzyka gra otwarte serce mamy dla gości,

politycy chcą nami kierować nie wiedzą ,że mamy wnętrze... odejdź od telewizora i wyjdź na powietrze.

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Naprawione są teleporty do lochów małp na pustyni i wyjście z M2 Jinno do M1? ; )

 

Niestety nie :( , ale może w następnej wersji o tym pomyślę.

Opublikowano

Właśnie pobieram pliki. Fajnie się zapowiada. Jakiego clienta używałeś na screenach ? Bądź jakiego polecasz aby wszystko było fajnie widoczne. Pozdrawiam.

Dam edita potem co i jak ;)

 

 

EDIT:

super ! Co do clienta ... Pliki są w paczce. Dzięki leci +.

 

umarł

Opublikowano

A wiecie o co kaman z tym błędem po wrzuceniu tych plików na serwer?

 

Assertion failed: (m_pUsedlist==NULL && "CDynamicPool::``

CDynamicPool() - NOT Clear"), function ~CDynamicPool, file ../../common/pool.h,

line 41.

 

W jakimś tam temacie czytałem żeby nie ruszać wogóle quest ale kijowwy jest serwer z questami po niemiecku.

Nie ma lvl na start itd, a jak wrzuce twoje to błąd :/

 

Każdemu działają a ja jak zwykle błąd. Proszę o pomoc.

siggyg.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Nie wiem dlaczego mi ktoś walnął minusa ale i tak mi to wisi.

@Edit Jeżeli to autor tematu to nie napisałem tu tego żeby obczerniać twoją pracę lecz po to aby ktoś pomógł naprawić mi błąd.

siggyg.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Mi na nich bazę wyjebało :O

Pliki 2010r. Tak. Robię na plikach 2010r., sprawdzam czy działają a tu co ? Dupa.

Nic nie działa, rozwalone tabele i cdynamic poll <_< :mellow:

Opublikowano

Oczywiście niby 255 lvl max a na skanie 127 ... typowy pic na wode - pliczki z elite podwędzone mam to samo

tylko 1 mieczyk podrasowałeś ot taki sukces - dlatego nie dam ani + ani -

PS - po co blokowałeś ulepszanie kd do +9? żeby nikt nie poznał ? :D pomyliłeś sie :D

Pomogłem ? Daj plusik ;p

 

 

images1zm.jpg

Opublikowano

@UP

Raczej nie, (domyśliłem się po rozmiarach plików .rar) powinien zmienić to update na : "Wersja Druga" bo niektórym może się pomylić i obie ściągną.

hevan.png

Kliknij na plusik ;d

Opublikowano

Assertion failed: (m_pUsedlist==NULL && "CDynamicPool::``

CDynamicPool() - NOT Clear"), function ~CDynamicPool, file ../../common/pool.h,

line 41.

 

^ wie ktoś jak to naprawić?

 

Edit @@@

 

W Gotowce v2 jest pliczek game gdzie go wklepać?:D

Opublikowano

Wie ktoś jak naprawić błąd który ma 2x up ale tak żeby działa pierścień teleportacji i atlantyda?

Jak ktoś wie to proszę o pomoc.

siggyg.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

mam pytanie wklepałem te pliczki, i tu navi nie może się połączyć, helpnicie mi.

Jak klikam na tabele n.p item proto to mam takie cudo:

bladw.png

help me

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Opublikowano

matix939. Wstawił byś całą maszynkę serwa która działa i nie wywala błędu cdynamic pool?

Obsypie +

Z góry dzięx.

 

@Edit chyba że wie ktoś jak naprawić pierścień teleportacji :D

siggyg.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...