Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Z Board O Automatycznym Banowaniu Kont


TaNaToS™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

metin2 pl ale zjebana gra dostalem bana i nie zamierzam na tym syfie robic nowego konta ! PIERDOLIC ADMINOW !

Naucz się grać bez hacków.

 

Haa, a ja jestem przebiegły, nie gram na PL i nie dostałem bana haha :D

1298398982-U170772.png

Wykonanie TamiS

 

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nie zamkniecie mi mordy.

Opublikowano

kurwa ale wy jestescie dzieci, najpierw nazekacie na boty i dzieci co jada na chackach, a jak przychodzi co do czego to seacie bo bany dają.

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do4story przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowałem sie na postac na4story napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisałem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając

słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

Ps. jak oni to robią czy ja tez tak mogę muszę kopić korbę czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Opublikowano

Dostałem bana za KamerModa, nie miałem żadnego HS"a.

Wydaje mi się że te bany nie były jeszcze kasacjami kont.

Ja dostałem na 1 msc.

 

xdgfdfhft.png

tez tak samo mi pisze weszłem na kamer moda na 5min i przychodze po godzinie i kono jest zablokowane ja juz leoiej niegram na kamer modzie

 

akurat zakośilem konto jakiemus neokidsowi i juz ban

 

Normalnie ZAL

Opublikowano

mam woja 62lvl i bana jeszcze niema:)

pewnie i tak nie dostane ,choc jednak gram na kmr i dmg hacku (na bronie)

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...