Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Z Board O Automatycznym Banowaniu Kont


TaNaToS™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"Tylko słabi gracze, wykorzystują wspomagacze" - napisał Art

Ja nie byłbym takim optymistą, jeśli chodzi o GM xD

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

Opublikowano

Ehh dopiero rozpoczęli mass bana jeszcze macie szanse dostać się na liste zbanowanych ;p

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

Ja od 0 do 70 jechałem ostro na kmr modzie i jakoś mnie jeszcze nie złapali. ;)

 

Mówią że słabi gracze

 

a oni też musza jakoś wleść po za tekstury aby pobanować botów na np fb.

;p

Opublikowano

Puki ci niedostalem thx za info bo mialem fb na 3 kontach wlaczone ale o 15:30 wylanczylem. He He kamer mod stal sie slynny na board :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram -

Opublikowano

up @ umisz czytać : Uprzejmie informuję, że programiści gry Metin2 rozpoczęli masową akcję blokady kont za użycie niedozwolonego ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Uff niema bana ;] pozdro dla zbanowanych :P

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano
up @ umisz czytać : Uprzejmie informuję, że programiści gry Metin2 rozpoczęli masową akcję blokady kont za użycie niedozwolonego ....

ja pier... przeczytaj swój post 10 razy i potem pomyśl ok?

 

Ja banika ni mam ^ ^ 39 lvl berserk m10 i aura m5 !!!! eq warte 2.5kkk ! trza być pro aby dać się złapać ? :huh: :huh:

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

naleze do tego grona ;D przez teakiego moda by adranek costam wlazlem na jego modzie tylko na glowna postac zeby zobaczyc jakie sa opcje nastepnego dnia ban... dobrze ze wiekszasc eq na nuub charach byla ale i tak z +8kkk (w itemkach) poszlo sie +woj 75lvl

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

:huh: :huh: :huh: :huh: a może ten adrianek specjalnie dał tego moda aby nas wyłapać ? co to kur.. jest?! w 0:00 słychać strzały

uff..

dobrze , że miałem tego bana za wulgi, bo skusił bym się na tego moda i kuniec :(

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...