Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Pliki Serwerowe Craftbukkit Beta 1.3_01 By Geoning - Zawierają Lwc, Worldguard, Worldedit, Permission, Whitelist


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem nie dziala mi plugin permission

 

Gdyz wpisuje na koncu:

 

users:
   ikul:
       group: Admins
       permissions:

 

Nie działa mi;/ Mam tylko komendy te co w consoli z op ale tych ani nicku nie mam nie wiem czemu:(

 

 

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

polecacie te pliki craftbukkit ? bo ja zawsze stawiam jak już to na hey0 na craftbukkit nigdy nie robiłem.

 

wypróbuje je i ogólnie zobacze pliki craftbukkit, łap plusa.

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Opublikowano

Wiecie co zrobic jak nie moge uzywac drabinek ? Stawiam je, ale sa niewidzialne i nie moge ich uzywac, a jak poloze 2 obok siebie to sie niszcza jak np. kaktusy.

Macie jakis pomysl jak temu zaradzic ?

Gram teraz pod nickiem Somlagi :]

Opublikowano

Mi działają te pliki , lecz nie mogę się zalogować na serwer. Pisze Logging in i tak około z 2 minuty a nastepnie wyskakuje błąd: Connection Lost , Timed Out.

Opublikowano

@up Bez komentarza... Najlepiej odpuść sobie branie się za serwer.

 

Jak już ktoś wcześniej napisał, jeśli nie działa wam Run.bat to zmieńcie rozszerzenie na .txt i wklejcie następujący tekst:

 

w 32-bitowym systemie

 

@echo off

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar nogui

pause

 

w 64-bitowym systemie

 

@echo off

"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

pause

 

Teraz ja mam pytanie, mógłby ktoś spisać listę komend na serwerze, bo z tego co widzę to nie tylko ja mam taki problem ; ]

Opublikowano

Siema śćiągłem pliki serwerowe wszystko ładnie lecz drabinek nie mogę stawiać ani Dźwigni. Drabiny cały czas znikają a jak postawie je obok siebie to się niszczą jak temu zaradzić liczę na szybką odpowiedz !!!!!!!!!!

 

Flash3r oto link do plików serwerowych na megaupload i rapidshare

 

http://www.megaupload.com/?d=XYJ56N9E

http://rapidshare.com/files/450226743/Craftbukkit_0.0.1_-_build424_-_Pliki_by_Geoning.rar

Opublikowano

Potrzebuje waszej pomocy

Serwer niby działa bo w konsoli wszystko git

ale jak klikam multiplayer w minecrafcie i wpisuje ip loguje się i nagle wyskakuje "connection lost : User not premium"

proszę o szybkom pomoc

Opublikowano

Potrzebuje waszej pomocy Serwer niby działa bo w konsoli wszystko git ale jak klikam multiplayer w minecrafcie i wpisuje ip loguje się i nagle wyskakuje "connection lost : User not premium" proszę o szybkom pomoc 

 

 

 

Wejdz w plik Server.txt PROPERTIES , wyszukaj linijkę : online-mode=true i zmień ją na : online-mode=false

 

 

 

Teraz ja mam problem. Gdy otwieram Run.jar wyskakuje mi taki oto komunikat :

 

Error: no 'server' JUM at 'C:\Progran Files\Java\jre6\bin\server\jvn.dll'.
Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .

 

[C:\Progran Files\] <- "PROGRAN" nie wiem dlacczego tak pisze.

 

 

Oto mój Serwer.txt PROPERTIES :

 

 

#Minecraft server properties

#Wed Feb 23 10:11:39 CET 2011

level-name=world

hellworld=false

spawn-monsters=false

online-mode=false

spawn-animals=true

max-players=20

server-ip=5.142.137.86

pvp=true

white-list=true

server-port=25565

spawn-protection=16

 

 

Proszę o pomoc.

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Nie działa download daj nowy.

Po co ci download dla tak starych plików ?

Nie odkopuj tematów bo pewnie zaraz warna dostaniesz.

To są pliki na bete 1.3 a nie na tego minecrafta 1.3 który wyszedł 6h temu. Patrz na daty omg -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...