Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Pliki Serwerowe Craftbukkit Beta 1.3_01 By Geoning - Zawierają Lwc, Worldguard, Worldedit, Permission, Whitelist


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Download

http://hotfile.com/dl/106913915/dd64e9b/Craftbukkit_0.0.1_-_build424_-_Pliki_by_Geoning.rar.html

VirusTotal

https://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=20ffb56f5aa1aa32930a8e08f45b7d98c03625147cc87caa9392202dbe761762-1298453510

 

 

Pliki mogą pomieścić więcej graczy, i posiadają wbudowaną whiteliste.

Pliki mają także, WorldGuarda i WorldEdit, Permission, LWC, co pozwala na zakładanie cuboidów, aren walk, ochrone skrzyń, a także, szybkie przemieszczanie się po mapie.

Właczamy serwer plikiem "Run", który uwalnia 2GB ramu na nasz serwer.

 

 

 


  • Jak dodać Moderatora/Administratora??

[*]Wchodzimy folder plugins/permission/config

[*]Otwieramy notatnikiem ten plik

[*]Zjeżdżamy na dół, i szukamy Geoning, zmieniamy ten nick na swój, a moderatorów dodajemy według przykładu

users:
   Geoning:
       group: Admins
       permissions:
   Kolega:
       group: Moderator
       permissions:

[*]Jeżeli chcemy administratora, wpisujemy w konsoli "op Nick"

[*]Edytujemy także, pliki config w folderach WorldEdit i WorldGuard.

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem ale jak ja wlaczam run to mi sie serwer nie wlacza tylko cmd na chwile i znika ... Hmm .. a jak wkleje minecraft serwer z ich strony do twoich plików to dalej outdated .. hmm

Opublikowano

craftbukkit jest najważniejszy, wiec go NIE WOLNO ruszać. Widocznie masz zamało ramu, otwórz notatnikiem, plik Run i zmień ilość.

Opublikowano

@up tak wiem ze 2 gb to za malo jak na mnie bo tyle ma moj laptop ale jak otwieram to pisze

 

 

@echo off java -server -Xms1G -Xmx2G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar nogui stop

 

 

@edit juz dziala ! ;] dzieki masz+

Opublikowano

craftbukkit jest najważniejszy, wiec go NIE WOLNO ruszać. Widocznie masz zamało ramu, otwórz notatnikiem, plik Run i zmień ilość.

 

 

No własnie mam tak samo jak 2x wyżej

Piszę outdated server

Mam laptopa 64biet i

2,5gb ramu

Prosze o pomoc

Opublikowano

Wyłączcie po prostu Whelliste ... Po 1 po 2 tym co nie dziala niech wlaczaja plik craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar przez jawe i bedzie dzialac ... nie trzeba wcale czakac az cos wyskoczy czy cos ;p a gdy chcemy wyklaczyc wylaczamy w procesach jave ;]

Opublikowano

konsoli nie widzie -.-

musisz zalogować się na ssh

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

Heh no wyprzedziłeś mnie, ja miałem postawić posta z moimi plikami, no ale cóż :)

i tak wystawie, bo moje mają więcej fajnych pluginów.

 

Pozdrawiam i plusik :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Już wam wytłumaczę jak to zrobić

 

Po pierwsze przeznaczcie tylko 1GB na serwer

 

potem kliknij prawym przyciskiem na run.bat i daj edytuj

 

potem podmień ten tekst na taki

 

32-bit

@echo off

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar nogui

pause

 

 

 

 

Wtedy było ustawione na 64bity i dlatego wam wywalało.

Opublikowano

A przypomniało mi się, że możesz zrobić jeszcze listę komend do LWC, jak zrobić arene walk, bo ja osobiśćie nie mam pojecia. :)

A jak roibisz pliki to powinno być wszystko jasne.

Pozdrawiam :

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Pluginy z 1.2 nie działają na 1.3. Jeżeli wprowadziłem w błąd to bardzo przepraszam ponieważ nie jestem tego pewny :P

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Baby Buns działają bo sprawdzałem

 

 

P.S Baby Buns musisz zrestartować kompa jak zmienisz przez notatnik i wszystko powinno działać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...