Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zamiast bawić się w beznadziejne pongi ściągnijcie sobie clienta z jakiegoś privka ( ExtremeMt2,DragonMT2,Metin5), rozpakujcie plik root, następnie w serverimfo.py zmieńcie wszystkie ip które tam się znajdują na swoje;}

Dodatkowo umieszczam tutaj 2 rodzaje luncherów, jeden od mcncc.pl, drugi natomiast znalazłem na forum ( wybaczcie, nie pamiętam autora;{ )

 

Luncher od MCNCC:

 

Link: http://www.multiupload.com/UM3JJL3TDR

 

Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b3f5f28cbfe0bd4aa90c99505c7fadccbe8b6921da00a9a71f8f2a84a30a34f4-1306848348

 

Luncher 2 ( nie pamiętam od kogo, bardzo przepraszam):

 

Link: http://www.multiupload.com/3KHK3GFTNQ

 

Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c6ae579972552618d9aac182cef314efad478fd938d34d6b93556fe9b261f347-1304330265

 

PS: Osobiście mam na swoim komputerze zainstalowanego, oryginalnego Kaspersky. Po skanowaniu tych plików ręcznie przez antywirusa nic nie wykryło.

1 Luncher należy wkleić do głównego katalogu w client

2 Luncher należy wkleić do głównego katalogu w client, wpisując ip w pliku serverimfo.py ( TO WAŻNE BEZ TEGO NIE ZADZIAŁA)

Opublikowano

Poprawka tematu - System FreeBSD z plikami Metina.

 

Pewnie nie wiesz nawet czym się różnią pliki serwerowe od systemu operacyjnego, gratulacje..

 

Co do plików, cieniutkie..

 

70% z tych cech które opisałeś, są w normalnych plikach serwerowych..

 

Wysiliłeś się tylko w lekkim spolszczeniu, Brak bugów = są, i to dużo.

 

Polskie kodowanie = Zwyczajna zmiana na UTF-8 nic specjalnego.

 

Nikt się nie włamie = Uzasadnij, włączyłeś firewalla i ustawiłeś inne hasło do mysql i myślisz że już są super kosmo bezpieczne? To na twoje życzenie zrobię ci SQL INJECTION albo FOO ATTACK, i zobaczymy czy takie bezpieczne są..

 

Pozdrawiam.

Kontakt ze mną & moja strona domowa: http://xeer.tech

Opublikowano

Ja nie moge tego pobrac wyskakuja zamiast pobierania jakies krzyzyki itp itd. wtf?

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

@UP

Proszę:

http://mcncc.pl/VipFiles/0003/files/

 

Przecież linki działają..

 

Jak pobierzesz wszystkie party to potem rozpakowujesz to 7zipem.

A rozszerzenie pliku może być inne, dla programu nie ma znaczenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...