Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pasjonat
Opublikowano

AreYouKidMe? wybacz że zapytam ale tak czytałem twoje ostatnie posty i tak się zastanawiam czy Ty przez przypadek nie masz rozdwojenia jaźni?

 

W jednym poście piszesz tak jak byś był/a kobietą:

 

Normalnie ja to wiem ;d co teraz będe pisał tutki ?

Są tutki jak ustawić ponga itp Ale jak zrobić pliki by działały to sama do tego doszłam ^^

 

Po prostu tutaj są nie pełne i w błąd wprowadzające tutki

 

A w następnym piszesz jak byś był/a mężczyzną:

 

Dzięki za minuski. Do tego barana co mi dał gówno wiesz to mnie nie boli ^^ mam w dupie rasistwoskie pluski minisuki ^^

Jesteś żałosnym brzydkim dzieckiem z przypadku pozdro . Olałem Cie moczem ;d i się nie odezwałem ^^ . Nie myśl se,że jak dostaje minusy to robisz mi krzywdę ^^ To jest moje zdanie nie liczni je zrozumieją

 

I nie obrażaj się że pytam bo trochę dziwne to jest ; D

Pasjonat
Opublikowano

@up

 

jak spolszczyć locale ? otwieramy notatnik, wchodzimy na np. translate.google.pl albo słownikiem. i jazda ; D

Pasjonat
Opublikowano

moim zdaniem nie dawaj. tylko na gotowe czekają. Nad spolszczeniem samego locale siedziałem ok 2-3h i tak nie jest spolszczone w 100% do spolszczenia zostało mi chyba jeszcze 700 lini.

Opublikowano

Witam ja mam wszystko ustawione ok ale "Błąd Podczas Łączenia Z Serwerem" napewno wszystko dobrze ustawione bo odpalełem serwa na plikach Raina i działało. A może jakiś inny port ??

banner_728x90.png


Opublikowano

Mógłby mi ktoś zapodać plik z dropem z tego serwera ??

 

 

Chodzi mi o mob_drop_item.txt

 

Daje 5,+ lub - przez miesiąć ;]

Opublikowano

mi VPC wyskakuje błąd "An internal virtual machine error (13) has occurred." :/ Co może być tego przyczyną ?

Pasjonat
Opublikowano

@Owiecka

 

http://www.speedyshare.com/files/26925228/mob_drop_item.txt

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c203af84514072c1c66e8e029ab4848ae0474d54610ae894d390ba0d86d9f405-1297964040

 

@edit link poprawiony bo zły plik dałem.

Pasjonat
Opublikowano

@UP

 

jak być przeczytał cały temat to byś wiedział że to wina PONG

Opublikowano

Mam problem:

jak zrobić sobie clienta do tego serwera stawiłem all jak ma być na hamachi all działa

tylko nie wiem jak clienta do tego zrobić

powie mi ktoś jak to zrobić żeby to try biło;d?

@edit

jak zmienić tam hasło do mysql

jak wpisuje:

mysql -u root

to wyskakuje:

acces denied for user root@localhost (using password yes)

a jak wpisze:

mysql -p

to pisze:

password#

jak wpisze np 152424 lub jerry lub 123456 żadne nie działa ... jak to naparawić?

@edit 2

@YouAreKidMe?

pomożesz ? ;d

ESTAVIA.PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...