Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pasjonat
Opublikowano

ostatni link jak naciskam wyskakuje mi takie coś

 

filename=Metin2 2010 Server Files .rar
size=822345668
crc32=BDECFBB6

 

i nie moge tego pobrać.

Opublikowano

Puknij siÄ w czoĹo dziecino, client jest jak najbardziej sprawny, a jeĹli uwaĹźasz Ĺźe nie ogarniam to siÄ grubo mylisz. Pliki to nÄdzna podrĂłba arymana w dodatku kiepsko dziaĹajÄca. PoradzÄ ci- wracaj do stawiania hamachi i rozdawania gm kaĹźdemu bo tylko do tego sie nadajesz. Adios cioĹku i wiesz gdzie sobie twoje obrazy wobec mnie moĹźesz wsadziÄ.

:)
Opublikowano

zaraz ci dam ss z konfiguracji ale teraz masz to. Zobacz mi takie cos wyskakuje przy włączaniu servera no-hamachi. Pierwszy raz robie serva no-hamachi i nie wiem co to zonaczy ale reszta działa.

pomocc.jpg

3636.png

 

Daj add.pngto ja ci też dam delete.png

 

85626824.jpg1189881009.png

 

NA MOIM PRIVIE

 

 

20101013214855.png

 

Pasjonat
Opublikowano

lordgrzegorz kurwa nie potrafisz edytować postów głąbie pierdolony ?

Opublikowano

ale do ftp nie mogę wejs jeszcze serwa gdybym chciał cos wrzucić

 

Status: Łączenie z 192.168.5.100...

Odpowiedź fzSftp started

Polecenie: open "[email protected]" 22

Polecenie: Pass: *****

Błąd: Uwierzytelnianie nie powiodło się.

Błąd: Błąd krytyczny

Błąd: Nie można połączyć się z serwerem

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

Scalujemy tym programem : http://www.programosy.pl/program,dzielenie-plikow.html

i otwieramy scalowany plik winrarem na prawde fajne pliki szkoda że na sklep żaden nie da sięwejsc

graphic.png

76561198162331360.png

Opublikowano

Zainstalowany i skonfigurowany FireWall

Zainstalowany moduł Apache22 oraz PHP5 z dodatkami

Zainstalowana najnowsza wersja MySQL 5.1, ulepszona do 5.1.3

Czysta Baza Danych, bez żadnych GM/Adminów/Błędów/

Poprawiony Panel Ładowania się serwera

Poprawione wszystkie pliki serwerowe

Brak błędów, dzięki czemu diagnostyka nowego błędu spowodowanego przez Was jest bardzo szybka

Wszystko skonfigurowane perfekcyjnie

2 Channele.

Max 127 Lvl.

Level Przy nicku.

Zabezpieczony przed multihackiem. 1 Hilt. itp.

Naprawione wieksząść bugów. Większość mam na myśli wszystkie prawie.

Nie ma bugu na yang.

Nie ma zbugowanych skilli.

Cukier dla konia

Questy konstrukcji takiej jak na pl

Łatwe edytowanie questów.

Spolszczone locale_string 100%

Najlepiej grać na clientcie z 2011 roku.

Widać skille rippera wszystkich bossów.

Poprawne DMG wszystkich skilli

Poprawne DMG wszystkich Bossów.

Shop_item jak na pl

Drop Atlantydy jak na pl ustawiony

Drop ze wszystkich mobów taki jak na polskim metinie.

Wszystkie moby poprawne.

Panel GM u strażnika wsi.

Więcej grzechów nie pamiętam,ale jak se przypomnę to dodam.

Opublikowano

Mógłby ktoś podrzucić działający ClientHelper ?? Bo zmieniłem już ponga itp itd, ale jeszcze tego mi brakuje. :]

poniewieramy się czlowieku                      

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...