Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Free_Promo] Od Warrocka! 8 Free Broni Na 7Ni


her0es

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

srała baba będzie wiosna ;/ ja wysłałem kod a w zamian nic nie dostałem a kod został aktywowany

 

hah jasne jasne.Takie bajki to wiesz gdzie. Nie wszyscy sa tacy jak ty.

Ja jestem uczciwym graczem i wystarczy spytac Socom95 ktory podal mi kod a my zesmy sie nie zrozumieli bo on myslal ze ja mu dam dragunov a ja na odwrot. On podal kod na pw miala byc wymina a psg za dragunov.On myslal ze ja dam dragunov i napisal ze daje mi 1 kod na psg ale ze wniknal blad odpisalem mu ze wniknal blad...Kod byl nie ruszony

Nie wiem oco ci chodzi z tym double kontem.

Wez wypier bo mnie wkurwiasz czlowieku, z uczciwego chcesz zrobic jakiegos oszusta.

Pojebany czlowiek...

League of Legends

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szkoda że nie dziła już na te najfajniejsze :) Ale i tak masz + za to ze chciałeś sie podzielić z innymi ... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zbieram --- !!!

Opublikowano

Wysłałem na dragunova i nic 0 odpowiedzi... To ma być jakiś temat czy coś ? czy poprostu bez tematu wyslac War Rock Promo Code

czekam na odp

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

ej mam pytanie. jak to zrobic bo nie wiem co zrobic bo to jest po angielski a ja nie umiem czytac po angielski i polowy slow nie znam.

 

 

 

 

 

 

POMOCY

Opublikowano

ej mam pytanie. jak to zrobic bo nie wiem co zrobic bo to jest po angielski a ja nie umiem czytac po angielski i polowy slow nie znam.

 

POMOCY

 

sciągnij Google Chrome, tam jest opcja tłumaczenia całej strony

albo jakąś wtyczke do swojej przeglądarki

Hejo

Opublikowano

ogolnie juz czekam na odpowiedz 2 dni i nic (z tym emailem ) czy ty napewno dobrze podales?? Ma byc jakis temat czy cos ?? bo mam wszystkie bronie tylko nie dragunova HELP

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Udało wam sie zrobić ak -47 bo mi wyskakuje

NEO-ERRORSTART:

Fatal error: Call to undefined method stdClass::save() in /home/neo/live/projects/gaming/controllers/UserController.php on line 826

--NEOERROREND NEO-ERRORSTART:

Fatal error: spl_autoload() [<a href='function.spl-autoload'>function.spl-autoload</a>]: Class NeoSession could not be loaded in /home/neo/live/neo/utility/SessionUtil.php on line 46

--NEOERROREND

Plz pomozcie

Opublikowano

Udało wam sie zrobić ak -47 bo mi wyskakuje

NEO-ERRORSTART:

Fatal error: Call to undefined method stdClass::save() in /home/neo/live/projects/gaming/controllers/UserController.php on line 826

--NEOERROREND NEO-ERRORSTART:

Fatal error: spl_autoload() [<a href='function.spl-autoload'>function.spl-autoload</a>]: Class NeoSession could not be loaded in /home/neo/live/neo/utility/SessionUtil.php on line 46

--NEOERROREND

Plz pomozcie

Tego typu błędy są powodowane przez serwer (prawdopodobnie błędy w sql).. czyli no ich wina,

możecie spróbować innym razem ale dopóki tego nie naprawią to ak nie bedzie .

 

dopisze w pierwszym poście, ze mogą występować błędy..

 

co do dragunova to polecam wysylac z gmaila.. z o2 nie przychodzi

Hejo

Opublikowano

UP@ Ja dostalem :D wyslalem x2 wiadomosci do nich dla pewnosci. pierwsza wiadomosc z trescia War Rock Free Promo code bez tytulu a 2 wiadomosc z tytul War Rock Free Promo Code i z taka sama trescia ;] i po 5-10min mialem promo :D

Opublikowano

na barret się skonczyły pisze

 

"Currently no keys for War Rock Free Item Giveaway are avaliable"

Zadowolony z bycia człowiekiem?

-Gdzie złożyć zażalenie?

Opublikowano

na barret się skonczyły pisze

 

"Currently no keys for War Rock Free Item Giveaway are avaliable"

ok, dzięki za info

dalem minusa, bo zbierasz :)

 

PS niedługo (chyba jeszcze dzisiaj) bedą darmowe promo odemnie (sam wygeneruje kilka i wrzuce)

Hejo

Opublikowano

Nie mozecie zrobic promocoda ? ani nic ?

 

Pisac gg ! mam do rozdania jeszcze 69 promo code cx4storm !

 

@EDIT

Przepraszam ;p taki maly fail z mojej strony xD nie podalem gg

12129202 albo pw :D

Opublikowano

Nie mozecie zrobic promocoda ? ani nic ?

 

Pisac gg ! mam do rozdania jeszcze 69 promo code cx4storm !

 

 

Podeślij koda na nr gg: 1768585

Innych tez bym poprosil o jakies berety czy cos bo mi tych stron to wyświetlić nie chce ;/

Opublikowano

Podeślij koda na nr gg: 1768585

Innych tez bym poprosil o jakies berety czy cos bo mi tych stron to wyświetlić nie chce ;/

 

skoro tak rozdajesz to prosze i ja, gg 3477200 :)

chyba nie wolno prosic o promo? no nic, zobaczcie ten temat;

http://www.mpcforum.pl/topic/305453-rozdaje-promo-za-free-w-paczkach-nie-na-hotfile/

Hejo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...