Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Free_Promo] Od Warrocka! 8 Free Broni Na 7Ni


her0es

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na pewnym forum znalazlem spis stron z promocodami,

które generowane są dla warrocka z okazji 4 urodzin oto one:

 

 

G36_CD

link do odebrania promo po rejestracji (nie trzeba potwierdzać emaila)

 

Dual Berettas

link do odebrania promo po rejestracji (nie trzeba potwierdzać emaila)

 

RPG

po rejestracji na podany email przychodzi nam hasło, logujemy sie i klikamy odpowiedni przyciska aby dostać promo

 

Dragunov

[email protected] wysyłamy email o treści "War Rock Promo Code" i po kilkunastu minutach dostajemy kod.

 

 

 

 

Te już się skończyły:

PSG_1 (juz sie skonczylo):

link do odebrania promo po rejestracji

Winchester (tez juz nie ma ;/)

link do odebrania promo po rejestracji

CX4 Storm (juz sie skonczyly ;/)

bez rejestracji klikasz zeby wyswietlilo kod i masz

Barrett M82 podobno juz koniec..

link do odebrania promo po rejestracji

AK47-Camo mogą występować błędy na serwerze..

link do odebrania promo po rejestracji

 

 

 

Proszę o +

 

 

Podziękowania dla vahan6 z innego forum.

W wiekszości nie trzeba potwierdzać adresu e-mail! wystarczy sie zarejestrowac, zalogowac i klikąc przycisk aby dostac promo.

Kody działają do 28! Po rejestracji na stronie należy sie zalogować i przejść z powrotem pod link podany na forum i kliknąć w odpowiednie miejsce przycisk oznaczający, ze chce wygenerowac dla siebie kod!

Temat ładnie i czytelnie wyedytowany.

Jeśli znajdzie ktoś link do wygenerowania innej broni proszę o podanie w temacie.

Jeśli skończą się kody na którąś z broni proszę o powiadomienie mnie lub napisanie w temacie (dodam do odpowiedniej listy).

Hejo

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już był ten temat :D

 

@EDIT @UP: Spoko i tak Ci dam + ;D

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

dziala :)

a sprawdzal ktos tamte linki gdzie trzeba sie rejestrowac??

10 post [jest]

15 post [jest]

20 post [jest]

25 post [jest]

50 post [jest]

100 post [jest]

125 post [jest]

150 post [jest]

200 post [x]

300 post [x]

500 post [x]

1000 post [x]

Opublikowano

Wykorzystałem wszystkie oprucz g36cd i dual barettas, a na dragunova wysłałem przed chwilą maila i za chwile powinno przyjść.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano
czesc zrobilem wszystkie te promocody i nie dostalem zadnej broni zarejestrowalem sie jak kazales i nic

 

No to widocznie żle zrobiłeś bo mi all dobrze działają ...

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

Mam pytanko jak już się zarejestruje na to PSG-1 to gdzie będę miał ten kod?? bo wszystkie działają dobrze jest gitara a PSG nie wiem gdzie dostane ten kod plis o pomoc będą +

Chyba was poyebało :D

Opublikowano

bo patrz jak ja kopiuje ten kod na gamersfirst com tam biore code wybieram sobie warrock i wyskakuje mi takie cos "Error: Account status must be “Active”. i nie dostaje nic wiesz moze oco biega??

Opublikowano

wyslalem e-mail po Dragunov i nic jeszcze niedostalem.

a dostaliscie cos za rejestracje pote bronie?

10 post [jest]

15 post [jest]

20 post [jest]

25 post [jest]

50 post [jest]

100 post [jest]

125 post [jest]

150 post [jest]

200 post [x]

300 post [x]

500 post [x]

1000 post [x]

Opublikowano

dziala :)

a sprawdzal ktos tamte linki gdzie trzeba sie rejestrowac??

działa bo na swoim koncie aktywowalem juz wiekszosc!! przecież nie wciskał bym wam jakiegoś kitu, sam sprawdzalem

kod pokazuje sie tak samo jak ten bez rejestracji ale w tamtych trzeba sie rejestrowac

 

generatory kodów na tych stronach są zatwierdzone przez G1! a stron jest wiecej jak znajde to dodam

 

 

kody mozna aktywowac do 28.02.2011

 

jeden kod mozna aktywowac jeden raz (2 kody na te sama bron nie wejdą na 1 konto warrock)

a co do dragunova to odpisali mi po 30minutach ok. na gmaila

 

 

tu macie screena an potwierdzenie (5th slota sie nie dostaje ale mam go z premki)

scrkl.png

pisze ze na 6dni bo wczoraj aktywowalem, mm jeszcze dual baretty ale sie nie zmiescily

 

nadal czekam na + za free bronie :)

Hejo

Opublikowano

jak sie zarejestrowalem na ak47 camo to co potem??

logujesz sie, wchodzisz na link podany do rejestracji i klikasz odpowiedni button, automatycznie sie przeladuje strona i w miejscu przycisku masz kod który aktywujesz tak jak zwykly promo

Hejo

Opublikowano

czesc to znowu ja ej mogl by ktos mi wyslaj kon na

PSG_1

Barrett M82

AK47-Camo

Dragunov

10 post [jest]

15 post [jest]

20 post [jest]

25 post [jest]

50 post [jest]

100 post [jest]

125 post [jest]

150 post [jest]

200 post [x]

300 post [x]

500 post [x]

1000 post [x]

Budowniczy
Opublikowano

to do mnie bo jak tak to ja sie chciałem zapytać czy działa.

// Pisałem do kedzior72, następnym razem za takie edytowanie postów wyłapiesz warna.

3539ae721bab9accc57fe72bac744d73.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...