Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Japoński Global Oficjalnie Wystartował! Po becie!


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pisać do mnie w jinno LiuBei Pozdrawiam:P

@EDIT

dałoby się spolszczyc misje gram na modzie i one po japońsku

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

ja nie moge sie zarejestrować...

Podaje ten email na początku i nie przychodzi mi żadna aktywacja na ten email :<

Pomoże ktos? :)

Apsik

Opublikowano

Up

Kolego jak masz mail na o2.pl wp.pl itp to nie przyjdzie ale na gmail.com lub yahoo.pl mi przyszlo.

Opublikowano

na yahoo.com dochodzi poprostu ta wiadomosc o rejestracji tzn dotyczacej aktywowania konta jest w poczcie spam yahoo.com

 

ja sobie sciagam japonskiego metka z orginalnej strony .. idze latwo to znalesc gdyz jest zaznaczony taka ikonką ze strzalka ladujaca sie do pudelka ;)

 

 

ogolnie strony do sciagania maja bardzo szybkie bo ja mam lacze ze u nas leci max 200kb ze stronki jak sie coś ściaga ..a tutaj po 500kb wiec caly metek wskoczy w 30 minut ....

 

 

ogolnie dla zabawy mozna zobaczyć tego metka .. chyba ze by polacy pograli by w 1 panstwie to mozna zrobić gildie ... ja sam raczej znam chunio to tu moge miec nawet w jezyku hebrajskim i tak bede wiedzial gdzie isc i co robić

 

 

ale jak ktoś gra w innym panstwie zawsze można dolączyć

Opublikowano

Za misjie z kwiataki tymi zółtymi ;p dostałem 3 kamyki duchowe :D wiec z wbijaniem skili na z G na P nie bedzie problemu ;p

Opublikowano

Nie polecam globala <_< . + za objaśnienie rejestracji itp. ;)

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

Opublikowano

I oddac do Uriel :D

 

 

PS. Jakie macie Levele? xD^^

10 Postów[√]

30 Postów[√]

50 Postów[√]

100 Postów[X]

150 Postów[X]

200 Postów[X]

230 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

Opublikowano

Cześć właśnie ściągam klienta - w jakim królestwie gracie? Chętnie się przyłączę do was. :)

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...