Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Japoński Global Oficjalnie Wystartował! Po becie!


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up - kurwa a ja takie zajebiste spolszczenie sobie zrobilem :((( bym mial duzo plusików :(((

@haha dopiąłem swojego bajruje przez kamerke z japonką o nicku Neapon a na imie ma Jin :DDD

mówie wam jest zajebista ma 15lat !!!!

 

@edit2 poprawka chcialem napisać 25 ^^

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

mi sie juz patchuje ^^

 

ej pomóżcie mam tak ze jak odpalam startera wyskakuje okno torentera pobiera sie hs i potem comonf już sie gra odpala wywala gra i znowu comonf i wywala i tak ciągle help !

sygnatura.png

pomogłem zapodaj minuska !

Opublikowano

Jak ktoś szuka konta to proszę:

 

ID: patrekisder8

h: patreofbest8

 

 

Nie gram tam jak dla mnie to zwykły gorszy od pl global.

Opublikowano

A powie ktoś jak ściagnąć klienta gry;d?

@EDIT

Naprawdę potrzebuje tego linku do downloadu klient będą +;P

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

zagralbym ale wyskakuje mi blad jak clienta chce zainstalowac://

 

@Edit naprawione jak by ktos mial klopoty z zainstalowaniem pisac na PW pomoge :]

Opublikowano

Powie mi ktoś do kur** nędzy skąd pobrać klienta bo jakoś

tego znaleźć nie umiem a google tłumacz nie dziala

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

Ściągnąłem klienta, zalogowałem się i jakoś nie przypadł mi do gustu :P Pograłem 30 minut i go usunąłem ;D Już wolę zagrać ma metin2.us, tam przynajmniej rozumiem co ludzie do mnie piszą, a misje są w języku który rozumiem równie dobrze jak język ojczysty. Może i jest tanio i leci dużo itemków z bonami, no ale cóż. Jakoś mnie nie kręci perspektywa grania z Japończykami.

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...