Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Japoński Global Oficjalnie Wystartował! Po becie!


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam. Wyskoczyło mi. Niepoprawna nazwa konta lub hasło. Login i hasło dobe, gdyż nawet otrzymałem maila z poprawnym loginem i hasłem. Na stronie Sankando też można się zalogować.

mikepolak_32555_11.png

mikepolak jest tylko JEDEN!

http://youtube.com/user/mikepolak

 

I wanna play a game.

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zadania są w języku Jp bo one są na serwerze umieszczone ;]

 

 

 

 

mike podaj mi na pw swoje gg

 

 

Opublikowano

Już mam!. Przepraszam za double, ale rozwiązałem problem wszystkich!.

 

Po zrobieniu konta trzeba aktywować grę na

http://www.sankando.jp/

 

Wchodzimy na stronę powyżej (po założeniu konta).

 

Po prawej stronie logujemy się:

 

66396448.jpg

 

 

Klikamy przycisk w czerwonej ramce:

 

85836275.jpg

 

Później klikamy to na co prowadzi strzałka.

 

73739063.jpg

 

Następnie akceptujemy regulamin i gotowe!

mikepolak_32555_11.png

mikepolak jest tylko JEDEN!

http://youtube.com/user/mikepolak

 

I wanna play a game.

Opublikowano

zrobilem 4 konta-.- wszystkie aktywowalem.przyszly mi na e-mail dane z potwierdzeniem...na stronie sie normalnie loguje a jak chce sie zalogowac do gry to blad...wie ktos OCB?

Opublikowano

Już mam!. Przepraszam za double, ale rozwiązałem problem wszystkich!.

 

Po zrobieniu konta trzeba aktywować grę na

http://www.sankando.jp/

 

Wchodzimy na stronę powyżej (po założeniu konta).

 

Po prawej stronie logujemy się:

 

66396448.jpg

 

 

Klikamy przycisk w czerwonej ramce:

 

85836275.jpg

 

Później klikamy to na co prowadzi strzałka.

 

73739063.jpg

 

Następnie akceptujemy regulamin i gotowe!

 

 

gdzie ten regulamin jest-.-?

Opublikowano

gdzie ten regulamin jest-.-?

 

 

Regulamin masz po kliknięciu na ostatni przycisk w moim tutku. Pozdrawiam i zapraszam do Jinno.

mikepolak_32555_11.png

mikepolak jest tylko JEDEN!

http://youtube.com/user/mikepolak

 

I wanna play a game.

Opublikowano

po kliknięciu tego ostatniego przycisku pojawia mi się takie coś

http://img233.imageshack.us/i/beztytuupo.jpg/

a konto dalej nie aktywne;(

Opublikowano

Klikam tam gdzie pokazał mikepolakYT i wyskakuje mi w nowej karcie czarne tło ;d, ale już pobieram i zobaczę czy działa.

 

 

 

@EDIT

Jak coś zapraszam do shinsoo

Opublikowano

O kurwa. Panowie przepraszam. Trzeba nacisnąć TEN przycisk. On powinien być u Was na pomarańczowo. Jeśli jest tak jak u mnie znaczy, że jest aktywowane.

 

 

 

93889590.jpg

mikepolak_32555_11.png

mikepolak jest tylko JEDEN!

http://youtube.com/user/mikepolak

 

I wanna play a game.

Opublikowano

Mam pytanko do ciebie. Skąd ty wiesz jak napisane jest Aura po japońsku. Dasz mi te spolsczenie?

Metin2.PL Arkantes, s11

 

Wojownik Body 75Lv Nick xxBoBxx

 

WarRock, International

 

46Lv, Gothicuss

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...