Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Japoński Global Oficjalnie Wystartował! Po becie!


Gizdu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Radziłbym zakładać na yahoo lub gmailu a nie na żadnym z PL bo potem gdyby neo zaczęło rozwalać serwa mogli by zablokować wszystkich co mają mejla z PL a tak .com może być

Opublikowano

Ja pod nickiem VeeS zaproście mnie do jakiejś przyzwoitej gildii gdzie jest dużo polaków a i prosze nie róbcie 10 mini gildi tylko 1 pro :D

vote for torchan !

fuck the chinese hacking group!

Opublikowano

@up jak Cie mamy zaprosić do gildi ?? Na serwie chyba dopiero 4 graczy ma 40+ więc są tylko cztery gildie Japońskie

Opublikowano

Jak tu jest z księgami um ?? 55 żeby skill na g wszedl trzeba przeczytać ??

asdasdasdasdasd.jpg
Opublikowano

Jak tu jest z księgami um ?? 55 żeby skill na g wszedl trzeba przeczytać ??

 

 

Tak. Aura po 15k jest w Jinno ;). Berek po 5k widziałem, a silne 10k.

 

Zaraz porobie ss.

 

Proszę. Jak ktoś chce SS czegoś to pisać.

http://img153.imageshack.us/img153/2179/mikepolak.jpg

mikepolak_32555_11.png

mikepolak jest tylko JEDEN!

http://youtube.com/user/mikepolak

 

I wanna play a game.

Opublikowano

Nastepne niedogoności ze tak powiem ;p nie mozna resetowac skili u staruszki i nie ma biologa jak narazie do 22 lvl...

i jeden wielki + 90% japonczyków nie ksuje metków xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...