Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputery Z Allegro.Pl I Nie Tylko.


Bogusuaf.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy na takim kompie pochodziły by nowsze gry przynajmniej na średnich ?

 

 

Procesor: Intel Core i5-760 2.8GHz

Płyta Główna: ASUS P7H55-M

Pamięć: DDR III 4GB (2x2GB) 1333MHz

Dysk Twardy: Seagate 500GB 16MB cache SATAII 7200.12

Karta graficzna: Radeon HD5770 1024MB

Karta sieciowa: 10/100/1000 Mbit/s

Karta dźwiękowa: 5.1

Napęd: Nagrywarka DVD-+R/RW LG GH22NS50 SATA SecurDisc

Zasilacz: 500W 120mm FAN Silent

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=369_371&products_id=1271

Nawet gotowy komputer z esc.pl to dalej shit, nie aż taki jak na alle ale i tak słaby

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przydatne + i 5 szkoda że nie zajrzałem tu wcześniej ... mam problem z kompem który się resetuje ...

 

odradzam kupywać komputery w Super-marketach tam też można się wrobić

393.jpg

Opublikowano

o lol! :D

Procesor: AMD X4 3,5 GHz = 14,0 GHz!
to mnie zawsze rozwala, akurat dzisiaj przeglądałem kompy na allegro i widziałem u jednego gościa 2rdzeniowiec i pisał tak "Procesor: 3,1 + 3,1 == 6,2 GHz!!"

 

PS tego chyba sie nie oddaje? ;D

Hejo

Opublikowano

Nawet gotowy komputer z esc.pl to dalej shit, nie aż taki jak na alle ale i tak słaby

 

Nie rozumiem, to jaki zestaw zaproponowałbyś mi w podobnej cenie, lepszy, wydajniejszy ?

Ten nie jest dobry ?

Opublikowano

W komputroniku niekoniecznie jest drogo - ja za 2,500 zł kupiłem całkiem sprawny sprzęt (8gb RAM, 7,2GhZ procesor, dysk twardy 1,5TB, karta Geforce Gts 450 bodajże (1GB pamięci)) I jestem zadowolony. W sklepach komputerowych za podobną cenę kupiłbym o wiele słabszą konfigurację. Wystarczy poszukać, nie brać pierwszego lepszego towaru.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

taa, kupiłes ale ciekawe jaki system ci wcisneli przy okazji, zwykły windows czy wersje x64 ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

W komputroniku niekoniecznie jest drogo - ja za 2,500 zł kupiłem całkiem sprawny sprzęt (8gb RAM, 7,2GhZ procesor, dysk twardy 1,5TB, karta Geforce Gts 450 bodajże (1GB pamięci)) I jestem zadowolony. W sklepach komputerowych za podobną cenę kupiłbym o wiele słabszą konfigurację. Wystarczy poszukać, nie brać pierwszego lepszego towaru.

koleś, jesteś zaprzeczeniem całego tego tematu O_o

 

po 1 po co ci 8gb ramu?

po 2 procesor 7.2ghz? lul kolejny znawca... ( pewnie 2rdzeniowy proc 3,6ghz i jakiś idiota to pomnożył... )

po 3 co ci dysk 1,5tb? lepiej wziąśc 500gb który spokojnie starcza i zaoszczedzimy kasy, karta też nie powala. w sklepach komputerowych dostał byś to samo, tyle że mniejszą ilość ramu, ale komputer chodził by tak samo.

jaki zasilacz i reszta to już nie wnikam

Opublikowano

taa, kupiłes ale ciekawe jaki system ci wcisneli przy okazji, zwykły windows czy wersje x64 ?

 

Bez systemu. Wiem omg wtf żal.pl ale jak nie szkoda kasy na kupowanie osobnego systemu do każdego komputera to nie ma sprawy - ja mam 2 komputery.

 

koleś, jesteś zaprzeczeniem całego tego tematu O_o

 

po 1 po co ci 8gb ramu?

po 2 procesor 7.2ghz? lul kolejny znawca... ( pewnie 2rdzeniowy proc 3,6ghz i jakiś idiota to pomnożył... )

po 3 co ci dysk 1,5tb? lepiej wziąśc 500gb który spokojnie starcza i zaoszczedzimy kasy, karta też nie powala. w sklepach komputerowych dostał byś to samo, tyle że mniejszą ilość ramu, ale komputer chodził by tak samo.

jaki zasilacz i reszta to już nie wnikam

 

8gb - dla crysisa

procek - rzeczywiście 2 rdzienie - z hardware pracuję miernie.

1,5tb dysk? A może lubię oglądać filmy...?

 

w sklepach komputerowych dostał byś to samo, tyle że mniejszą ilość ramu

No to napisałem, że w sklepach były o wiele słabsze konfiguracje, bo 4gb ramu to nie jest byle co :)

 

Edit z systemem wyszłoby do 3400zł a patrząc na konfigurację za 4000zł nie różnią się znacznie.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano
taa, kupiłes ale ciekawe jaki system ci wcisneli przy okazji, zwykły windows czy wersje x64 ?

 

 

Bez systemu. Wiem omg wtf żal.pl ale jak nie szkoda kasy na kupowanie osobnego systemu do każdego komputera to nie ma sprawy - ja mam 2 komputery.

 

Użytkownik dordo22 dnia 10 marzec 2011 - 17:21 napisał

koleś, jesteś zaprzeczeniem całego tego tematu O_o

 

po 1 po co ci 8gb ramu?

po 2 procesor 7.2ghz? lul kolejny znawca... ( pewnie 2rdzeniowy proc 3,6ghz i jakiś idiota to pomnożył... )

po 3 co ci dysk 1,5tb? lepiej wziąśc 500gb który spokojnie starcza i zaoszczedzimy kasy, karta też nie powala. w sklepach komputerowych dostał byś to samo, tyle że mniejszą ilość ramu, ale komputer chodził by tak samo.

jaki zasilacz i reszta to już nie wnikam

 

 

8gb - dla crysisa

procek - rzeczywiście 2 rdzienie - z hardware pracuję miernie.

1,5tb dysk? A może lubię oglądać filmy...?

 

Cytat

w sklepach komputerowych dostał byś to samo, tyle że mniejszą ilość ramu

 

No to napisałem, że w sklepach były o wiele słabsze konfiguracje, bo 4gb ramu to nie jest byle co

 

Edit z systemem wyszłoby do 3400zł a patrząc na konfigurację za 4000zł nie różnią się znacznie.

1. Jeżeli kupujesz system, masz licencje na 1 komputer, nie ma licki na 2- piractwo

2. Gówno prawda, że do crysisa potrzebne jest 8gb ramu.

3. Filmy "nie-pirackie" kupuje się w sklepie na płytach. Pobieranie jest piractwem :)

4. Procek to zaiste c2d bądź athlon II- więc o czym mowa?

5. Za 4 tysiące złotych masz 4 rdzeniowy i7 sandy bridge i gtx 480, który jest o niebo lepszy, niż ten twój "7,2 ghz".

6. Zaiste karta ma malutką przepustowość pamięci i szynę 64 czy 128 bit- zresztą gtx 450 to gówno.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolego 2up:

Ram noname

GPU noname

Zasilacz noname

hdd noname (logic...)

obudowa kijowa

need for speed world... ten pakiet dostajesz mailem (klucz) za darmo, a okulary 3d są warte 5zł.

Opublikowano

1. Jeżeli kupujesz system, masz licencje na 1 komputer, nie ma licki na 2- piractwo

2. Gówno prawda, że do crysisa potrzebne jest 8gb ramu.

3. Filmy "nie-pirackie" kupuje się w sklepie na płytach. Pobieranie jest piractwem :)

4. Procek to zaiste c2d bądź athlon II- więc o czym mowa?

5. Za 4 tysiące złotych masz 4 rdzeniowy i7 sandy bridge i gtx 480, który jest o niebo lepszy, niż ten twój "7,2 ghz".

6. Zaiste karta ma malutką przepustowość pamięci i szynę 64 czy 128 bit- zresztą gtx 450 to gówno.

 

Aha, dziękuję :)

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

GT430- Szajs, do tego nie ma nazwy producenta

TAKTOWANIE

4 x 3.2 GHz @ 12 GHz, 2MB Cache

Kolejny dowód, patrz 1 post.

Ram no-name

nie ma marki zasilacza

no i obudowa

 

Części są mierne, te gry na minimalnych i roździałce 800x600 będą się ciąć.

Opublikowano

....te gry na minimalnych i roździałce 800x600 będą się ciąć.

 

Już nie przesadzaj : > Fakt, części no-name. Ale gry, które podał na medium / 720p by poszło przy ~25fps : P

EMPTY :C

Opublikowano

A co myślicie o tym ?

 

Płyta Gigabyte G41MT-S2/i G41/DDR3/VGA/GB LAN/s. 775/mATX

Procesor INTEL Celeron Dual Core E3400 2,6GHz/800/1024/s775/BOX

Pamięć GOODRAM DDR3 2GB/1333mhz PC3- 10600 CL.9

Dysk Seagate ST35004 13AS 500GB 7200.12 16Mb SATA III

Nagrywarka DVD RW Sony Optiarc AD-7261S-0B black bulk RAM SATA L.Scribe

Obudowa INCORE Standard Cyklop black-silver 400W

Karta Graficzna VGA Gigabyte GT430 z CUDA 1GB DDR3 128bit PCI-e

Opublikowano

Przydało by się zmienić mobo, cpu,gpu, obudowę, zasilacz.

W sumie dysk też. Ram też nie grzeszy, czyli cały zestaw. Jeszcze podaj jego cenę, postaram się coś Ci dopasować.

Opublikowano

Dzięki za pomoc a miałem pisać temat,leci +

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Dobra, jutro zrobię wszystko z tematem, aktualizacja by się przydała :)

Mahomar, dołóż 200zł i kup zestaw za 1500 ;)

Innym razem.

Opublikowano

Chce kupic lapka dobrego do gierek do 2 kola ;D

Znalazłem sobie taki

http://allegro.pl./toshiba-l650-c660-i3-370m-4gb-320g-ati-hd5430-hdmi-i1510784955.html

Co sądzicie o karcie itd :D

Opublikowano

Zamówiłem taką konfiguracje : Co myślicie pójdą jakieś gierki nóweczki typu Crysis 2 ?

1. Gigabyte GA-MA770T-UD3 Zawiera: karta sieciowa, karta muzyczna

2. AMD Athlon II X4 645 BOX

3. GoodRam DDR3 2X 2GB 1333MHz CL9

4. Radeon 5770 Gigabyte 1GB 2xDVI&HDMI&DP (PCI-E)

5. Seagate 500 GB Barracuda 7200.12 (16MB, Serial ATA II) - certified repaired

6. LG SuperMulti DVD+/-RW GH22NS50 bulk black (Serial Ata)

7. MODECOM Swing - czarno-srebrna (8300) 500W (Feel)

Opublikowano

Zamówiłem taką konfiguracje : Co myślicie pójdą jakieś gierki nóweczki typu Crysis 2 ?

1. Gigabyte GA-MA770T-UD3 Zawiera: karta sieciowa, karta muzyczna

2. AMD Athlon II X4 645 BOX

3. GoodRam DDR3 2X 2GB 1333MHz CL9

4. Radeon 5770 Gigabyte 1GB 2xDVI&HDMI&DP (PCI-E)

5. Seagate 500 GB Barracuda 7200.12 (16MB, Serial ATA II) - certified repaired

6. LG SuperMulti DVD+/-RW GH22NS50 bulk black (Serial Ata)

7. MODECOM Swing - czarno-srebrna (8300) 500W (Feel)

no... tylko zasilacz lepszy by tez nie zaszkodzilo wedlug mnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...