Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Złodziejstwo Ze Strony Mod Kamera


Patrizio Vega

MOD KAMERA  

152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy znikn??o Ci eq u?ywaj?c mod KAMERA?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mialem podobna scene z kamer modem ;) Jak i wiele osob sa to tylko ze tak to nazwe "przypadki" kilka osob raz na jakis miesiac i nikt sie nie kapnie :P

Glownie gdy dzialal bug na emaila mialem kompa po formacie czystego metin + kamer i kilka gowien osobistych nie bylo mowy o zadnym keyu , "yangach" tego typu rzeczach ...

 

Na nastepnym dzien konta nie bylo a tylko kamera uzywalem ;p

 

EDIT

 

Okradzionym nic nie pomoze za duzo zwolennikow kamera siedzi zeby go oczerniac. Tyle ode mnie cze.

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zasada jest taka jezeli uzywasz KamerModa to na 100% masz tez inne hacki, ktore wlasnie moga posiadac keya i to przez nie tarcisz eq a nie przez kamera to moze byc zwykly zbieg okolicznosci...I jezeli nie masz dowodow to jest bez podstawowe oskarzanie...Ja gram na kamerze i na privach i na pl od kiedy tylko wyszedl i jeszcze mnie nie okradziono ;)

PoZdRaWiAm

charizard.gif

 

 


Zagraj ze mną w POKéMONY już dziś! :3

Opublikowano

dziwne ja grałem na easy metin2 i mi tez konto okradli i zmienili e mail ja sadze ze to wina zapisywania hasła ktoś sobie potem kopiuje z plików z hasłem i odnajduje ukryte tam pasy ( ja login w easy metin2 miałem zapisany ) pozdro dla MPC temat do zamknięcia

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mi wasze konta zwisają nie wiem po co mi by były one, dzieci po 10-13 lat myslą ze tam są jakieś wirusy, przyszedł do nich kolega i wyciągnął zapisane hasło i się skarżą że kogoś okradam koniec tematu.

gorsze antywirusy tylko wykrywają coś czego tam nie ma o.O

Opublikowano

Powiem wam żal mi was ;] ja gram na kamer modzie od początku jego wydania i jakoś mi nic nie znikło pobierajcie moda stąd metin2mod.tk a nie z jakiś innych forum/stron

Opublikowano

a moze Tak za przeproszeniem [ Idioto ]

Poszedles do WC czy tam gdzies ...

A koledze dales grac albo wejsc na neta >?

Dlugo otwiera sie notatnik w metku ?

Sprawdza zapamietane hasla w przegladarce ?

Instaluje keya ?

Idz lepiej kolegow drecz ..

Opublikowano

ehhhh ... Rozwiązanie takie:

Przychodzi sobie gosciu do kolegi i loguje sie na stronie metin2.pl. Kiedy wychodzi koleś ma jego passy!!!

Jak to możliwe Otóż w przeglądarce mozilla firefox jest taka opcja jak zapamietywanie>zapamietane hasla>wszystkie passy ktore wpisywane byly u kolegi! o.O

Gram na : Solar

W: Shinsoo

Szukam ludzi do wspólnej gry, pisać na PW.

Opublikowano

Hahah nie masz.. -,- czlowieku zastanow sie co piszesz.. pisales na 1 poscie chyba ze masz kolege... wez ogarnij sie..

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...