Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Mega Yangi Niedowiary To Już Jest Mega Przesada !


TESK^AN^IA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jest tak samo jak z bankiem - Do 3 dni roboczych. Yangi powinieneś dostać do 24 godzin po zaksięgowaniu wpłaty na ich koncie, ale to wszystko uzgadniasz z nimi na czacie, tam mówią Ci jaką masz nazwę sklepiku wystawić, na jakim ch i podajesz im w którym królestwie.

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

zamawiałem yangi na tej stronie, barrdzo szybko oraz miła obsługa jak tylko przelałem im kase to za niecałą goidznke miałem yangi ; )

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

na thp, jest taniej dla resellerow i dla VIPow niz na metin2.cc gdzies o 20%.

 

Tam gdzie się da botować to botują na clientlessach a gdzie nie idzie np we WoWie to grają ręcznie.

 

na thp yangi dostaje się w 10min

Opublikowano

Zbigniew, tak to jest jak sie nie potrafi dogadać, poza tym masz jakiś dowód że Cię oszukali? :O

 

_Reader pisał zapewnie o stronie:

https://www.thepowerlevel.com/

 

Jest taniej dla vipów, ale żeby zostać vipem trzeba troszkę kasy wydać na ich usługi...

 

Jeśli ma się zamiar kupować jedynie dla siebie, to jest tak jak na metin2.cc

 

 

Btw..

 

Chciałbym mieć taką pracę... :D Nie dość, że rozrywka to jeszcze zarobek ^^

 

https://www.thepowerlevel.com/About.php

 

Widać na zdjęciach jak oni zarabiają forsę/lvlują postacie - żadne boty a dorośli ludzie samodzielnie expiący ^^

 

 

 

 

@Edit.

 

Jeśli kogos zastanawia jak to wszystko wygląda to właśnie się zapytałem na live czacie. Oto cała rozmowa.

 

 

Hello. I'd like to get some info about gold service.

 

Siman 12-29 15:13:37

 

yes

 

You 12-29 15:13:44

How does it looks? I pay money to your paypal account and what then?

 

You 12-29 15:14:04

How can I be sure that it's all safe?

 

Siman 12-29 15:14:27

 

yes

 

Siman 12-29 15:14:34

 

We will send you email when the money arrives, you enter the live chat and get precise info about everything and then we will meet ingame and do trade. it will take up to 24 hours from time when the money arrive to our account.

About safe - we have many satisfied customers, look at opinions on some forums etc.

 

You 12-29 15:14:47

Oh. So it's realy simple.

 

You 12-29 15:15:06

Okey. Thanks for your answer.

 

była to rozmowa z pracownikiem

https://www.thepowerlevel.com/

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Mój kumpel zamawia od chińczyków i sprzedaje na allegro, tylko niechce powiedzieć z jakiej strony.

 

http://allegro.pl/metin2-2kkk-2000kk-najtaniej-kazdy-serwer-w-5-min-i1389701362.html

 

jego przykładowa aukcja, muszę sie od niego dowiedzieć.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

Mój kumpel zamawia od chińczyków i sprzedaje na allegro, tylko niechce powiedzieć z jakiej strony.

 

http://allegro.pl/metin2-2kkk-2000kk-najtaniej-kazdy-serwer-w-5-min-i1389701362.html

 

jego przykładowa aukcja, muszę sie od niego dowiedzieć.

 

 

niezla promocja ;)

 

@topic

zamowilem 100kk na metin2 cc i czekam na przekazanie yang i dam edita czy wszystko ok.

Opublikowano

to cos juz dluugooo istnieje i nie jest nowoscia osobiscie z tego nie korzystam .. i nie mam zamiaru ..

Lubie pisać i pomogac na MPC =]

 

forma zapłaty za pomoc ?! :

+

Opublikowano

Myśle ze mają jakieś pro eq i jeśli ktoś potrzebuje taką postać to przekladają na nią i expią.

Mają tyle kasy to przecież takie eq to dla nich nic.

 

Hahahaha :) Nie rozśmieszaj nas ciekawe ile oni muszą mieć ludzi żeby 1000 kont w ciągu miesiące wyexpić 80 lvl albo rozdali 10000000000 m yang :) chyba nie wiesz ile to jest .

 

 

Nie spamuj tymi twoimi botami / pro eq :)

zloteslowa.png

 

Złote słowa :)add.png Dla niego :)

 

 

Zachowanie PostMakera na MPC :) (wkoncu mpc najlepsze forum w sieci)

zalmpc.png

 

Opublikowano

Oni nie maja pewnie jednego eq, jeżeli ktoś do nich pisze by mu wyexpili postać 80 lvl to oni normalnie wydaja yangi na eq, wkońcu mają jej pod dostatkiem. I tak im sie zwraca jeszcze za to.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

@ up skili raczej nie to tylko oferta na yangi i 80 lv ..

Lubie pisać i pomogac na MPC =]

 

forma zapłaty za pomoc ?! :

+

Opublikowano

Tylko wyexpienie postaci od 1 do 80 lvl kosztuje u nich 1316.50 euro. Więc wolał bym sobie sam wyexpić postać.

 

@EDIT

 

Oczywiście to co wydropia zostaje na postaci dla właściciela.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

Tylko wyexpienie postaci od 1 do 80 lvl kosztuje u nich 1316.50 euro. Więc wolał bym sobie sam wyexpić postać.

Lepiej już jak mówisz samemu expic zresztą exp to przyjemność :)

 

@edit sory dałem ci plusa , napisz coś to zmienię na -

Opublikowano

Cupidyn - Myśle ze mają jakieś pro eq i jeśli ktoś potrzebuje taką postać to przekladają na nią i expią.

Mają tyle kasy to przecież takie eq to dla nich nic.

 

 

Tak, a ty w trakcie ich expienia zmieniasz passy i masz te pro eq, nie? ^^

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Cupidyn - Myśle ze mają jakieś pro eq i jeśli ktoś potrzebuje taką postać to przekladają na nią i expią.

Mają tyle kasy to przecież takie eq to dla nich nic.

 

 

Tak, a ty w trakcie ich expienia zmieniasz passy i masz te pro eq, nie? ^^

 

A czytałeś ty w ogóle na stronie że oni dają passy dopiero wtedy jak dopiero wyexpią postać.

 

@EDIT

 

Dobra reklama swojej strony nie? To pewnie jego strona sprytnie zareklamowana ;D

 

Wątpię w to że jest to jego strona.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...