Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Mega Yangi Niedowiary To Już Jest Mega Przesada !


TESK^AN^IA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

:)

 

Otóż od dłuższego czasu zastanawiam się jak to jest że normalni ludzie mają tyle Yang :) . Wszyscy mówią zdania że GM sobie dorabia /expboty /fishboty itp :) . Myślałem tak do DZISIAJ. Na YouTube wyświetliła mi się reklama strony:

 

Strona oferuje na wszystkich globalach oraz na wszystkich globalnych serwerach, Oferuje również expienie do 80 lvl na wszystkich serwerach.

 

 

To już jest przesada !

 

metin2store.com

To są napewno żadne exp boty a nic bo nikt nie ma 1000 miliardów Yang na all globalach. Oraz kto potrafi wbijać 80 lvl na wszystkich globalach.

 

 

Firma napewno ma nieskończoność Yang bo np: 200 osób zamawia po 1000m yang na globalach i jakie jest wytłumaczenie :) ???

 

 

Proszę bardzo o odpowiedź

zloteslowa.png

 

Złote słowa :)add.png Dla niego :)

 

 

Zachowanie PostMakera na MPC :) (wkoncu mpc najlepsze forum w sieci)

zalmpc.png

 

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak to sa boty a nie zaden GM a po drugie masz kurwa zaplon takie cos juz od roku jest...te strony z yangami i expieniem to chinskie boty a nie GM...

Tu nic nie ma

Opublikowano

No więc oni robią to tak ze jest grupka ludzi, takie coś jak nasza spoleczność na forum, tylko ich jest ok .40-50.

Mają tam takiego Leadera.. ten Leader odkupuje od nich yangi i gromadzą je na jakiś postaciach, Leader wystawia yangi na allegro troche drożej niż kupił od nich i taki mają zarobek.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Ale jak to jest że potrafia wyexpić postać do 80 lvl ciekawe ile to im zajmuje.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

Ale jak to jest że potrafia wyexpić postać do 80 lvl ciekawe ile to im zajmuje.

Myśle ze mają jakieś pro eq i jeśli ktoś potrzebuje taką postać to przekladają na nią i expią.

Mają tyle kasy to przecież takie eq to dla nich nic.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Fakt, ale czy korzystają oni z item shop'u na 70 + lvl'u się bez IS trudno expi.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

Stawiają bota :

Bot expiąc do 80 lv zarabia yang. a że jest ich dużo to i dużo zarobią i dużo expa przyjdzie .Cała sztuka <_<

Wiem coś o czym nikt nie wie . ; )

Ale nie mogę wam powiedzieć .. I wiedzcie że Metin2.pl team i reszta maczają w tym paluchy :]

NIe narazaja si ena GF ..

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

A ile oni wołają za to kasy to nawet nie opłaca się tam kupować.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

Na tamtej stronce jest drogo ^^

 

To tutaj jest taniej: http://www.metin2.cc/pl/index.html

 

1kkk - 10euro/12 dolarów itd itd

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

2kkk za 140zl to tak drogo?

 

Wiesz jak maja popyt i maja kupcow to moga troche zejsc z cen... Wyobraz sobie ze te yangi kupi 10 tysiecy osob ^^ I troszczke kasy sie nazbiera : > Jest duzo przekretow w teamie PL-a ale yangi to akurat przekrety od wyzszej ligi ^^

Opublikowano

Zobaczcie jakie ceny yangow sa na Feniks ( metin2.cc )

 

 

Metin2-PL - Feniks - 500M Yang 6.06 USD

Metin2-PL - Feniks - 600M Yang 7.27 USD

Metin2-PL - Feniks - 700M Yang 8.48 USD

Metin2-PL - Feniks - 800M Yang 9.69 USD

Metin2-PL - Feniks - 900M Yang 10.90 USD

Metin2-PL - Feniks - 1000M Yang 12.11 USD

Metin2-PL - Feniks - 2000M Yang 24.16 USD

Metin2-PL - Feniks - 3000M Yang 36.17 USD

Metin2-PL - Feniks - 4000M Yang 48.12 USD

Metin2-PL - Feniks - 5000M Yang 60.03 USD

Metin2-PL - Feniks - 6000M Yang 71.89 USD

Metin2-PL - Feniks - 7000M Yang 83.70 USD

Metin2-PL - Feniks - 8000M Yang 95.46 USD

Metin2-PL - Feniks - 9000M Yang 107.17 USD

Metin2-PL - Feniks - 10000M Yang 118.83 USD

Metin2-PL - Feniks - 20000M Yang 232.78 USD

Metin2-PL - Feniks - 30000M Yang 341.85 USD

Metin2-PL - Feniks - 40000M Yang 446.04 USD

Metin2-PL - Feniks - 50000M Yang 545.35 USD

Metin2-PL - Feniks - 60000M Yang 639.77 USD

Metin2-PL - Feniks - 70000M Yang 729.32 USD

Metin2-PL - Feniks - 80000M Yang 813.99 USD

Metin2-PL - Feniks - 90000M Yang 893.78 USD

Metin2-PL - Feniks - 100000M Yang 968.69 USD

 

to na allegro 1kkk na feniks kosztuje ok 100zl a tutaj 12,11$ ( ok 35.zl ) to zobaczcie jakis zysk.

Opublikowano

Panie up tak jak by zainwestować 500zł w te yangi wiecie jaki zysk,....;/

głowa mała

 

Sprzedający te yangi Wystawiają ilość 999 ile zejdzie tylko zamawiają np na gameci i zeszło 20 sztuk po 1kkk zapłacą np. 300zł a otrzymają 2 tyś...zł

 

@topic

zamawiał już ktoś te yangi z tej stronki jak z płatnością niech się ktoś wypowie bo może bym się skusił na 1kkk

2401477507.png\
Opublikowano

 

Może po tym filmie będzie wszystko jasne.

To jest ich praca, chciałbym tak pracować.

 

Mysle ze za plecami jeszcze mają jakieś boty.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Rozmawiałem z Pewnym Panem na Czacie i powiedział mi w jęzku angielskim że można zapłaćic za yang w PL`nach

 

1.Robisz Konto na PayPal

2.Przelewasz z konta bankowego na PayPal

3.Kupujesz Daną Ilość Yang na metin2.cc

4.Wpłacasz

5.Czekasz na Yang

 

1kkk na all serwach 36zł sprzedajesz znajomym w grze za 100zł+ i jesteś troche do przodu

2401477507.png\
Opublikowano

Ja kiedys zamowilem na metin.cc i gówno dostałem ;f nawet nic mi na maila nie pisali :(

 

A jak chcialem pomocy to byli offline ^^

 

 

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

madmike666 - Z tego co wiem, to nie są oni oszustami, kolega zamawia u nich co jakiś czas już prawie rok i zawsze otrzymuje tyle ile zamówił w mniej niż 24 godziny..

 

Wystarczy wejść na czat online i sie dogadać co do miejsca i czasu..

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...