Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w związku z tym że zakładam swój serwer Metin2 mam do was parę pytań

 

 

Co według was powinno znajdować się na serwerze typu Hard/Medium?

 

Czy maksymalny level 127 jest wystarczający ?

 

 

Pytam was ponieważ zakładam ze większość z was gra/grała w metina i wie co potrzebne jest do szczęścia

 

 

Proszę o jak najlepsze porady

 

Serwer tworze z myśla o was graczach !

20268454090054435194.png
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Siema. Może by ktoś zrobił hamachi 4fun/pvp z systemem ulepszeń z Pl'a. Taki old school - 4fun. Max. 99lv, staty po 90. Fryzurki u npc, przetopy,roski itp. System: bojowy-syrek, stalka-niebianska, bizutera- moze byc normal. Na pewno wiele osob by wbilo.

Edytowane przez `D Y M u.
Opublikowano

Siema. Może by ktoś zrobił hamachi 4fun/pvp z systemem ulepszeń z Pl'a. Taki old school - 4fun. Max. 99lv, staty po 90. Fryzurki u npc, przetopy,roski itp. System: bojowy-syrek, stalka-niebianska, bizutera- moze byc normal. Na pewno wiele osob by wbilo.

 

Podpinam się. Taki serwer to bajka. Chociaż fajnie by było jakby nie było za łatwo wbić ten 99lv. I jakaś super arena do pvp z nagrodami dla zwycięzcy. Zna ktoś może taki serwer?

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Opublikowano

nie ma raczej, ja polecam zrobic; d

 

Może ktoś zrobi :D

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Opublikowano

Ja bym powrócił na serwer Yt2Game lub cssyt2 te chińskie serwery były fajne.

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

I Twoja nadzieja nastąpi 15 grudnia , gdy do grona 'prywatnych polskich serwerów' przystąpi Warum.pl . Jest to serwer oparty na Hardzie z nutą Mediuma

Serwer naprawde zapowiada się interesująco ponieważ w systemie ulepszeń są tylko 3 itemy

np Bojowy > Syriusz > Nowość - orginalny miecz z Bety ,

a co do zbroi to tylko np.

Czarna Stal > Rubinowa Stal ( Zero hwangów i innych prepitetów

Wiele ciekawostek na serwerze ... Naprawde polecam ... http://warum.pl/ http://forum.warum.pl/

 

 

Obiecujących to już tu była masa... Najpierw coś trzeba zrobić, wytrzymajć DDoS'y i przeanalizować błędy poprzedników... ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hah , wymarzony server to taki który exp jest nie za duży nie za mały żeby nie wbić w dzień 70lv i z yang średnio , Questy fabularne i wciągające w świat metina itp ,Misje jakieś dłużę ciężkie , itp do przejścia , mhm , może nawet nieco do PL ,i taki w którym była by naprawdę kumata ekipa , nie myśląca o o kasie tylko o przyjemniej gry ,w którym były by misje gildine w których trza razem atakować itp , teraz te Questy na tych servach masakra ,i w takim którym itemy jest łatwo dość zdobyć ale trudniej je ulepszyć , i ewe. jakieś misje które można wykonać tylko w grupie , nie porównam tego co napisałem do jakiegoś serva bo taki nawet podobny nie wyszedł .

1386958799-U112610.png

Opublikowano

Ja Bym wolał zwykły Easy/4Fun/PvP.

 

- można kupywać tanio itemy .

 

- ulepszanie przaktycznie bez itemów

 

- max. duże poziomy np. 250 czy 255.

 

- zarąbiste bronie i extra Zbroje

 

- łatwy exp.Albo wcale.

 

- Kokszenie.

 

- Czasami Pro Bony są np. + 25k Hp czy 50% na ludzi.

 

- Nowe Extra mapy .

 

- Często GM jest online .

 

- Częste Eventy.

 

- Rekrutacje na Członków Team'u.

 

I tyle na temat tego.

Opublikowano

Ja bym chciał taki serwer jak csyt2 :D Mój pierwszy priv :rolleyes: Czyli nie chce jakichś niewiadomo jakich mapek ,bo tymi ''nowościami'' to ja już tutaj rzygam ...Max lvl 120 ,Poprostu takie coś jak csyt2.Czyli żadnych epików ,tylko stal-czerw.stal-hwang-złoty hwang-biały hwang (chyba tak to było o ile pamiętam ) No i żeby był stary wygląd miast taki jak na tych dawnych privach (czyli wygląd z przed 2010) Taki serwer to marzenia :D

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Chciałbym taki serwer jak Ravia.eu z dodatkami z draenor2, np:

 

-Dungeony

-System osiągnięć (jednak nie taki, dzięki któremu gracze mają perły i eq +9 po 7 dniach)

-Drop z Azraela (75% szans na drop 3 rodzai pereł, z 10-15% szans na drop 2x magiczny metal, 20 % szans na drop 10 sztuk eliksirów poszukiwacza, jakieś dodatkowe ulepszacze itp.)

-Drop ze smoka (taki jak na PL + eliksiry poszukiwacza, te duże autopoty, roski jakieś itp.)

-Biolog, którego oddaje się: Zęby - 1h KS klątw - 1,5h Pamiątki - 2h itd. o 30 min dłużej każde następne.

-Prywatne DT.

xnzn.jpg

Opublikowano (edytowane)

A Ja bym chciał serwer taki jak CastleMt2(Hamachi) ale kilka zmian

 

-Skile P odrazu

-Max Lvl odrazu

-Bez Ulepek

-Duży system ulepszania (zbroji broni tarz i bizu [eq])

-Bony nie max hp 10/20k tylko np 200k i takie pro :D Jak na HammerM2(Zagraniczny)

-Dużo nowych eventów.

-I żeby nie było nudno to misje na zabijanie graczy . 100->200->300->500->800->1500->3000 mniej więcej

-Brak bugów

-Rowne postacie a nie jedna wali wiecej od drugiej

-Brak IS /eq navi na sell

-Hamachi/Dedyk/No-Hamachi-- to nie ważne

-I żeby postał tak z min 1 miech.

-Ts3

-I jeszcze ostatnie nowy wygląd Zbroji Broni :D może być ostatnich

- :DPozdrawiam Baleron Wesołych Swiąt.

 

-Fajnie by było gdyby np było widać na postaci tak jak zbroje np taki gostek w hełmie naszyjniku to by był metin3 I Np Dzikie Psy to był by Dziki lablador taka Tekstura :D :D

Edytowane przez BaleronRKO
Opublikowano

Witam , zwracam się z zapytaniem kiedy w najbliższym czasie powstanie serwer , głównie chodzi mi o dopracowany (HARD/MEDIUM) z szeroką reklamą ...

 

Z góry , dzięki . Pozdro

xDEcNt1.png

Opublikowano

Ja bym chciał serwer na którym jest :

 

- trudny exp

- dobry drop kasy

- łatwe skille

- łatwo o eQ

- 0 noobów

- miła atmosfera na ts-ie

- częste eventy

 

Lajkujcie jeśli chcecie tak samo

E9mwj60.png

Opublikowano

Ja bym chciał serwer na którym jest :

 

- trudny exp

- dobry drop kasy

- łatwe skille

- łatwo o eQ

- 0 noobów

- miła atmosfera na ts-ie

- częste eventy

 

Lajkujcie jeśli chcecie tak samo

ja podobnie jakiegoś harda nowego ;) z 10 ku do G :P maasełko yb było i 400 graczy +

Opublikowano

Ja proponuje serwer Medium-Easy i aby ulepszacze byly tylko yangi . Wtedy Yang bedzie głowna walutą na serwerze. Oczywiście drop yang dopasowany by nie było strasznie łatwo :D/

Opublikowano (edytowane)

Serwer podobny do mojego ukochanego serwera Antissa :P

 

To były czasy , jak gildią chodziliśmi na boss run w 10-11 osobowej grupie , ach te emocje !

 

Szkoda ,że padł , ktoś kto czyta niech się przyjrzy antissie i może taki założyć ! W 20 osobowej grupie wbije ~!~

Edytowane przez xDawidjj
Opublikowano (edytowane)

Moj wymarzony serv http://www.youtube.c...Wtl_XTVJJFI czy kiedys powstanie na nowo ;[ niewiem.Aryman wierze w ciebie !

 

Jedynie ten filmik udalo mi sie znalezc na yt ;d

 

 

P.S Jakby ktos mial clienta servera ahrimani z tą czerwonym seksiastym interfejsem to prosze mi dac znac na PW;p

Edytowane przez ShastaMan
ie068n.jpg
Opublikowano

Dla mnie taki (medium z elementami easy)

 

-max lvl 250

-staty 125

-auto poty

-zielarstwo

-pety

-żadnych hwang !!! (jedynie ten pierwszy[Klasyk] ) :D

-bez ulepszaczy (tych śmieci)(w ostateczności od +7)

-wierzchowce

-katakumby

-dt

-ww(nie takie oklepane) (piętra by wyglądały jak komnata z groty, a ostatnie piętro jak komnata smoka)

-nowe mapy (na 95/130/175/220)(najlepiej te z bety na globalu)

-nowe bossy (z bety)

-nowe moby (z bety i nie tylko)

-nowe dungl. (piramida) (w końcu po co istnieją moby FARAON i MUMIA ???)

-przerabianie eq na epiki z tych kryształu duszy,tarczy tytanów,i hełmu na 80 (mogło by to dropic w DC/DT i boss'y)

-2 królestwa

-nowe mapy miast ( nie skiny map tylko nowe mapy)

-mag. metal

-do +6 100% ulep. ( potem 75%/50%/35%)

-po 8 skili dla każdej postaci

-nowe kd

-kd witala by dawało ogromną ilość hp by pvp były przyjemniejsze a nie tylko (kto 1walnie hita ten wygrywa )

-miłe adminy

 

tyle odemnie

Nie ma.png

Opublikowano

Mój wymarzony serwer? Medium lub Easy , bo tych serwerów brakuje (przynajmniej Easy , chodzi mi o te DOBRE Easy)

+ Max lvl 250 , to chyba oczywiste

+ Bez zbędnych , dodatkowych KD , tylko te "oryginalne" i max +5 , z podmienionymi bonusami , i może wyglądami

+ Dobry , dopasowany do cen w sklepach drop kasy , mogą być sztabki/woreczki/monety cokolwiek , by się stackowało i pomieściło więcej niż 2kkk

+ Nie za dużo rzeczy w IS , jakieś PDki , rękawice etc

+ Ładne mapki do expa , z w miarę dużymi respami mobów

+ Trochę epików , trochę , nie nasrać nimi , ale też bez dodawania zaledwie jednego , z wyważonym DMG

+ TS , to musi być

+ Bez petów i tych systemów energii , to niszczy metka ...

+ Zablokowany BS , to uczucie , gdy wbiło się do truciaka itp 50śr+ i masz świadomość , że kręciłeś go samodzielnie , bez użycia BSa

+ Nowe metki , bossy i wyważony drop

+ By nie dropiło za dużo zbędnych śmieci , marmurki mogą zostać .

+ Własne ulepszacze i tylko na epiki

+ Jakieś raidy wieloosobowe , ach to uczucie , gdy idzie się w 10 osób ...

+ Tradycyjne mounty , a nie jakieś małpy , nosorożce i ..uj wie co jeszcze

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

Max lvl 250 pkt statusu 200 , co 5 leveli nowa mapa i na każdej boss którego nawet szaman ubije. Brak ulepszaczy ale potrzebne trochę kasy o która na serwie nie byłoby zbyt łatwo. Brak jakiś mountów tylko militar dla każdego ze skillami na P. Kolejnym moim pomysłem jest brak klas , każdy po prostu wybierał by sobie 5-8 skilli , ale była by frajda jakbym miał chara z ochronką,silnym,błogo,pomocą, aurą,duchowym i sferką xD czy jak kto by tam wolał. Najlepiej jakby w ogóle nie było kd tylko wbudowane zawsze ludu w broni i żeby zawsze wchodziło 2x , ewentualne kd nooba +5 powinno być że jak walisz komuś ze skilla i jest on noobem to dmg x 5. Bony max a te kijowe usunięte tak żeby 5min na bs i już mam kolce 4x30 abs i 20 na ludu :) Najlepiej to żeby GA dawał mi eq z navi np riby , efemesy sr 500000% a noobom nic nie dawał tylko im exp zmniejszał codziennie a mi dawał pd exp x 300 na 100h. Nie powinno być żadnego żałosnego craftingu,zielarstwa czy innych wymysłów. Biolog usunięty lub zdegradowany na stanowisko dozorcy lub handlarza z garniakami w m2 :P System automatycznego zmieniania dzieci i noobów w moby na serwerze i za zabicie np dzieciaka masz 1 lvl do góry za zabicie nooba 3 levele. Jak ci coś nie pasuje na serwie to możesz napisać na wołaczu GA ty uju i nie dostajesz bana. Taki byłby idealny serwer

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...