Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie chce serwera z żadnymi nowościami,już rzygać mi się chce tymi nowościami :3 Więc tak,chciałbym serwer,jak z roku 2010,9.Czyli brak lvla obok nicku,stare tekstury,.Poprostu ,żeby były sf 2008,ale zablokować te cheaty jak dmg czy 1hk.Coś jak serwer csyt2 czy zzyt2.Takie stare chińskie serwerki :) Troche tęsknie za nimi,wtedy jakoś była większość przyjemność z gry :>

235761444056892195480.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wymarzony serwer?

Stary dobry odlschool typu Animemt2 czy triadica

Bez zbednych syfow typu 1512644325 broni i zbroi

Max do red lasu /ew do wrozki

Opublikowano

Dobry serwer? :)

Fajny hard, 99lv - 105lv

Dobra, zgrana i pomocna administracja,

z porządkiem na serwerze,

gdzieś, gdzie nie wbije się w 2 dni 80lv.

Aktualnie gram na takim serwerze Triador.pl i mam nadzieję, że tam zostanę :)

Opublikowano

Kto jest za zrobieniem takiego serwera ? jak csyt2

 

max lv 127.

exp od 1 do 30 na pieskach tak jak tam

potem tak jak chcecie sobie expicie .

od 75 do 127 w red lesie tylko nie ,że expicie i potem coraz trudniej i już się nie da !

to nie tak bijecie tak jak 76 77 tak samo 125 126 .

 

tak podobnie jak na csyt2 .

lvla obok nicku brak zmienione bony czyli naprzykład nie odpornosc na miecze itp co by się ludzie połapali tylko coś innego jak ludzie grali na csyt2 to bonowali eq jak im wchodziło nie wiedziąc .

tylko jak to zmajstrować taki system hmm a może wzmocnienie przedmiotu naprzykład 50 sztuk za 5kk a zmiana bonów np 1 zmianka = 10kk wtedy by się nie opłacało używać bs tylko samemu co wejdzie lepszego to się zostawia .

Opublikowano

A więc ja się wypowiem.

Po wielu latach przegranych na prywatnych serwerach, odnalazłem receptę na najprzyjemniejszy serwer mt2 :P

 

Serwer medium z nutką harda, max lvl 127-150 ( dobili by 127 to by stopniowo się podnosiło...). Brak 6-7 bonu i 6skila, kd standardowo do +4, jednak kd defa, witala itp mają podniesioną wartość. 3 sety po broniach 65lvl i po stalkach, po bizu 54 jeszcze jeden set. Bronie 75 riper i jakiś specjalny/ nowy boss. Z broni na 75 robi się kolejną broń również ze średnimi. Z tych ważniejszych to tyle. Chcesz więcej? PW :P

Mów mi KeiseN :)



Opublikowano

hmm, idealny serwer :

 

Dreanor2 z małymi poprawkami + większa ilość nowości.

(Pacz do sygnaturki : * tużtuż.. )

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Typ: MEDIUM

Max LvL: 135 (potem stopniowo zwięszkać do 170, 215, 250)

Max staty: 95

Bronie: max 5-6 dla każdej klasy, ale muszą być konkretne i przemyślane

Zbroje: 5; Szmaragd->Szafir->Hwang->Srebrny Hwang->Królewski Hwang

Bony: zawsze wchodzą maxymalne, brak 6/7 bonu na klasy, 6/7 dropi z metinów/bossów jest ogólnie łatwo dostępny

Wierchowce: Tak, na początek do wyboru jeden z czterech, każdy takie same bonusy (150 deff + 20% potwory) na 100h, inne wierzchowce dropią z bossów/metinów, ciekawe bonusy

Pety: niekoniecznie, ale można się zastanowić

Pelerynki: jedna nieskończona na start

Ulepszanie: 1-7 100%, 8-95%,9-90%

Ulepszacze: Perły od handlary, tylko magiczny metal od handlary, różne ulepszacze z bossów na lepsze itemy,a podstawowe bez ulepszaczy

Mapy: expowisko 95lvl+, mapa z metinami 105lvl+, expowisko 110lvl+, expowisko 120lvl+ (później dodane expowiska 135lvl+, 155lvl+, 180lvl+, expowisko 220lvl+) dobry drop yang z moobów na tych mapach i z metinów na mapie z metinami typu ulepszacze potrzebne na przerobienie dalszych itemów

Biżu.: nieb.->Smocze (dużo hp, odp. na magie itp.)

Opublikowano (edytowane)

Serwer easy/4fun

Taki jak GuerraMT2 tyle ze bez bugów to jasne :)

max lvl 150

Ulepszanie broni 65 i 75 w sensie z kazdej cos dalej wychodzi .

Ulepszanie stalki

po normalnym bizu moglobybyc max 2 kolejne rodzaje bizu

KD u npc wchodzenie obojetnie ile % :)

Ulepszanie 100% do +7

Ulepszacze : Perły

Drop z metinów i bossów

Exp jakieś : 600-800%

Wyexpienie 110lvla w 1 dzien , 110-130 jakies pol miecha i 150 jakies miech może lepiej .

Duża różnica ataku broni np 110 , 130 i 150 :)

DT Kowal ulepsza bez ulepek lecz może znisczyć item jak item ma +7 i chce sie +8 całkowicie .

Kamień Kowala czy jakoś tam ma różne nazwy każdy wie o co chodzi ulepszać sie nim da lecz z cofaniem np jak sie nie uda to z +6 na +5

Dobra Administracja zaglądająca codziennie na serwer

Admin słuchający graczy tyle starczy :)

6/7 mogloby nie być ale jak dla mnie bez różnicy byle nie było w nim nic na klasy i żeby u npca był add6/7 nawet troche drogi a zmianka tania o 3razy

Może być is żeby serwer sie utrzymał przedmioty które sie ulepsza juz ulepszone moga być w is :)Lecz wada np bez luda lub pż którego nie da sie wbić

Przedmiot od +0 do +6 mało ulepek tyle co nic :)

BEZ KDS MAGI , UM , ŚR itp

Wojny Gildi nie pobugowane :)

FMS riby w npc

Bronie 65 i 75 oraz stalki z metków i bossów .

 

To jest mój wymarzony serwer w którego bym grał latami :)

Edytowane przez Misteriol

44973787949231304450.gif

Opublikowano

-ogarnięta, pełnoletnia administracja

-serwer medium z nutką harda

-brak szpecących zbroi/broni ala. Xenon

-stabilny

-1000+ online

 

Reasumując marzy mi się np. taka tiveria s2 na której administracja byłaby aktywniejsza.

Opublikowano

Witam chciałbym otworzyć dyskusje na temat stworzenia serwera easy.Teraz na 10 serwerów to 8 wychodzi medium a 2 to hardy.Bardzo bym prosił żeby ktoś zrobił serwer easy z kilkoma nowościami i żeby gra skupiała się bardziej na pvp i wojnach(gildi i królestw).Nie tylko ja ale i wiele innych osób bardzo by chciało takiego serwera zapraszam do dyskusji.

Najbardziej zależy mi na wspólnej zabawie tak jak było kiedyś.

Co wy na to?

1376329988-U387138.png

 

W razie kontaktu pisz gg:47980253

 

Opublikowano

Moim zdaniem ten serwer - http://www.mpcforum.pl/topic/986982-zapowiedzmonaris/ czyli dawny PL z 2008-09 czyli bez Epików I bez groty to byl PL

Ale serwer chyba nie wyjdzie bo malo osob ma tam grac mam nadzieje ze wejdziecie, zobaczycie i postanowicie zawitac bo to moim zdaniem wyjatkowy serwer :P

Serwer fajny tylko jeżeli ma to być stary pl to musi tam grać dużo osób żeby była rywalizacja o każdego metina :D

1376329988-U387138.png

 

W razie kontaktu pisz gg:47980253

 

Opublikowano

Witam chciałbym otworzyć dyskusje na temat stworzenia serwera easy.Teraz na 10 serwerów to 8 wychodzi medium a 2 to hardy.Bardzo bym prosił żeby ktoś zrobił serwer easy z kilkoma nowościami i żeby gra skupiała się bardziej na pvp i wojnach(gildi i królestw).Nie tylko ja ale i wiele innych osób bardzo by chciało takiego serwera zapraszam do dyskusji.

Najbardziej zależy mi na wspólnej zabawie tak jak było kiedyś.

 

Co wy na to?

W 90% niedługo wychodzi serwer GoldenMT2.

 

Najprawdopodobniej jak wszystko sie uda to w piątek.

 

Tutaj link do nieoficjalnej prezentacji, gdy wszystko będzie pewne to oczywiście prezka całkiem inna :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/985889-golden-hamachi/

 

O wszystkim na bieżąco możecie dowiedzieć się na oficjalnym kanale Serwera GoldenMT2 na Youtube na którym wrzucane są wszystkie nowości itd związane z serwerem :

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Pzd.

bez gif


Opublikowano

W 90% niedługo wychodzi serwer GoldenMT2.

 

Najprawdopodobniej jak wszystko sie uda to w piątek.

 

Tutaj link do nieoficjalnej prezentacji, gdy wszystko będzie pewne to oczywiście prezka całkiem inna :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/985889-golden-hamachi/

 

O wszystkim na bieżąco możecie dowiedzieć się na oficjalnym kanale Serwera GoldenMT2 na Youtube na którym wrzucane są wszystkie nowości itd związane z serwerem :

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Pzd.

Kurde wszystko fajnie tylko serwer hamachi ja bym już wolał dedyka ale kto wie może zajrzę.

1376329988-U387138.png

 

W razie kontaktu pisz gg:47980253

 

Opublikowano

ahh przypomina mi się shenlong ;) top 3 to znajomi z reala <333 ahh pograło by się jeszcze raz ;)

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Nie wiem czy ktoś kto jest tutaj obecny pamięta taki serwer ClarityMT2 nie wiem czy to była dokładnie taka nazwa ale do rzeczy pamiętam serwer na którym max lvl to był 105 wbijało się w grocie super serwer pamiętam miałem tam max lvl a potem serwer padł chętnie bym chciał reaktywacji.



ahh przypomina mi się shenlong ;) top 3 to znajomi z reala <333 ahh pograło by się jeszcze raz ;)

Newlongju to też był fajny serwer przywołanie bosów u handlarki ah serwer marzenie i max lvl chyba to był 105

1376329988-U387138.png

 

W razie kontaktu pisz gg:47980253

 

Opublikowano

Według mnie 2 typy:

Hard 100% podobny do PL'a tylko ogarnięta administracja.

lub

Serwer 4fun/pvp gdzie na początek 250lv i można kupić all bronie itd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...