Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jaki serwer wy byście wybrali? opcja 1:

 

1) Drop Itemów, Drop Yang, Exp o połowę większy jak na PL-u, handlarze jak na PL-u, Pety, Eq, Wierzchowce tak samo. Jedyne co by się zmieniło to npc w mieście ktory sella fms, riby itp. za 1kk +0 tak aby w sklepikach ludzi wystawiali wszystko tanio ( jak to było na początku metina ).

 

2) Coś w podobie pandoramt2 tylko że mniejsze raty.

 

Jak myślicie na jakim serwerze więcej osób by chciało grać? Co jeszcze można by było ulepszyć?

 

 

 

Zapomniał bym dodać oczywiście oby dwa warianty hostowane serwerem dedykowanym 16GB ram +

2) Meidum - Pandora , byłoby fajnie , ale bez 6/7b z abs na klasy ;)

1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moj wymarzony server to byla Aresthia

 

ale jest reaktywacja

nevios ale znajac zycie exp zmniejsza i ladne zbr zmienia na jakiez z painta ;(

i te pety syfiaste dodali bose masakra :(

 

 

 

 

 

 

 

 


2) Meidum - Pandora , byłoby fajnie , ale bez 6/7b z abs na klasy ;)

noo :D i usunac te szybkie wbijanie lv gilldi ;/ bo niema jak dropic :(

//nieregulaminowa sygnatura - reklama innego forum-SPIERDALAJ :)

//BR3ND- ziutek1903 :)

ziutek1903\\Istny Diabel z****li c*e palcem

Istny Diabel/// tak a co

ziutek1903\\ nic poprostu jestes z*e*any

Opublikowano

Spodobałby się Wam serwer jak reaktywacja xlast?

- Max 127lv

- 3 nowe mapy

- Stare tekstury i skille

- Brak levelu obok nicku

- Wątek misji z metin2pl

- Dodane nowe dungeony

- Sklepy/exp jak na xlast

- 10ku do g -> P normalnie

- Brak ulepszaczy do 30 poziomu

- Biolog co sekundę

- System energii - dodany

- Forum na ipb

- Strona przypominająca globalne serwery

Opublikowano

Spodobałby się Wam serwer jak reaktywacja xlast?

- Max 127lv

- 3 nowe mapy

- Stare tekstury i skille

- Brak levelu obok nicku

- Wątek misji z metin2pl

- Dodane nowe dungeony

- Sklepy/exp jak na xlast

- 10ku do g -> P normalnie

- Brak ulepszaczy do 30 poziomu

- Biolog co sekundę

- System energii - dodany

- Forum na ipb

- Strona przypominająca globalne serwery

Zalezy:

Najlepiej to misje z pl'a tez dodac ale inne nagrody ktore by odzwierciedlaly gold panujacy na serwerze,a nie takie lipne jak na pl'u.

System energi off-nie lubie tego gowna

Na poczatku bojowy kon,za militarnego kasa i od 60lv.

Kd +4 by dropily z metkow od 15-25lv/kamienie duchowe/ks.

Zmianki w sklepach ale za rozsadna cene,marmury z metkow

Pieczecie lwow jak na pl'u z metkow.

Dodac lepszy drop z best kapitana/specjalisty podobny jak z metkow,tak samo z innymi bossami.

Exp nie wiem jaki byl na xlast ale moge powiedziec ze powinien byc podobny jak na balmora.

To tyle.

sstwc.jpg

Opublikowano

Spodobałby się Wam serwer jak reaktywacja xlast?

- Max 127lv

- 3 nowe mapy

- Stare tekstury i skille

- Brak levelu obok nicku

- Wątek misji z metin2pl

- Dodane nowe dungeony

- Sklepy/exp jak na xlast

- 10ku do g -> P normalnie

- Brak ulepszaczy do 30 poziomu

- Biolog co sekundę

- System energii - dodany

- Forum na ipb

- Strona przypominająca globalne serwery

Wątpię żeby takie coś przeszło. Serwery się rozwijają, mają dużo nowości, więc według mnie ludzi nie przyciągnęło by to co oferujesz.

Dla mnie idealnym serwerem byłoby:

1. Max lvl 127(wraz z rozwojem serwer, by się zwiększało)

2. 3 bronie, 3 zbroje -ii-

3.Truta only riper. Ma to być unikalna broń.

4.Skille 1 księga m+. Jeden kamyk P. Dlaczego tak? Bo niektórzy zostawiają skille na M :>

5.Bez petów, bo po co to komu.

6. Bez 6 skilla 6/7 bon tylko staty/hp/potwory

7. Bony: abs 10/15/18/20 silny 10/15/20 krty/szycie 10/15

8. Kd max +5(35%)

9. Standardowy wygląd skilli, albo może te z 2007.

To wszystko, ale można tylko gdybać, żeby taki serwer wyszedł.

Opublikowano

Spodobałby się Wam serwer jak reaktywacja xlast?

- Max 127lv

- 3 nowe mapy

- Stare tekstury i skille

- Brak levelu obok nicku

- Wątek misji z metin2pl

- Dodane nowe dungeony

- Sklepy/exp jak na xlast

- 10ku do g -> P normalnie

- Brak ulepszaczy do 30 poziomu

- Biolog co sekundę

- System energii - dodany

- Forum na ipb

- Strona przypominająca globalne serwery

Jak dla mnie wszystko fajnie tylko max lvl to 105, to samo co na PL, chodzi o bronie, zbroje i bizu ... I oczywiście jakieś nowości typu WM :)

Mów mi KeiseN :)



Opublikowano

- server medium,troszke hard

- 120lv max

- robienie boja [tradycyjnie jak na plu tyle ze 1lv = 1h

- mnostwo rozwinietych fabularnie misji [okolo 5misji na lv]

- wyjatkowe swiecenie zbroi i broni gdzie niema ich na zadnym serwerze

- bronie do +8 normalny dmg a +9 podwojony

- zwiekszone hp i dmg mobow

- bez zadnych mnostwa broni i zbroni tylko tak jak na plu [stal,niebianska stal,i ta nowa co na plu

- ciekawe i czeste eventy

- ku dropiace z metkow

- zwiekszony resp metkow

- kamole z metinow

- nowy wyglad otoczenia:woda ziemia,m1,m2 [lecz nieprzesadzony]

- nowy wyglad skili [jakis wyjatkowy ktorego niema na zadnym serverze]

- zwiekszone spoty 3-4x i ich resp

- tradycyjne misje takie jak u biologa [lecz usuniecie limitu czasowego oddawania itemow do biologa oraz zmniejszenie szansy na przyjecie itemow]

- robienie perel;krwawa,biala,niebieska-ulepszacze do epickich broni stalek,broni na 65] przy pomocy roznych itemow np ''fragment klejnotu + 2 malze'' [malze trudno zdobyc w jakis sposob]

- duze abs[20% abs,max 2k hp,oraz bony takie jak na plu - aby pvp trwalo dlugo] - brak 6/7 bonow

- zmieniony wyglad potworow na lekko przyciemniony,kolorowy wg wlasnego gustu

-

ie068n.jpg
Opublikowano

[Pytanie] Jaki typ serwera zrobić / Na jakich plikach ?

Witam tak jak w temacie mam do was takie pytanie.. Jaki typ serwera wolelibyście abym zrobił oraz na jakich plikach proponujcie

z zablokowanym GM Modem/Bash panelem i najlepiej jak by pliczki miały 250 lvl oraz tak 1/2 channele ;)

Czekam na propozycje.

 

 

Ps: Potrzebny mi ktoś kto zna się na query/dodawaniu do clienta różnych broni etc.. i wszystkim tym co powinien umieć GM.

Osoba musi mieć min 15 lat. Potrzebny mi Team 2/3 osób ale "Ogarniętych z poczuciem humoru którzy znają komendy i nie popełniają często błędów Ortograficznych" Dobrze by było gdyby te osoby umiały dodawać do clienta różne rzeczy wtedy by serwer

był prędzej postawiony [Ale nie wymagam tego.. Możemy kombinować ;D].

Jeszcze dobrze by ktoś miał jakiś kontakt na bliższą metę GG lub Skype

Czy TS.. Najlepiej GG. ;P

 

 

 

Taka sieć kontaktowa hamachi: ZagrajmyCraft hasło 123 lub piszcie na pw podam gg ;-; Serwer oczywiście będzie hamachi.

Do tego tematu skierował mnie Moderator glinka333.

image.png

Opublikowano

Moj wymarzony server to belenus kiedys sie gralo moze znacie jakis fajny medium z sporą iloscia ludzi

bilolog fajne nagrody przyjemny exp lecz medium ze na 80lvl jakies pvp potem trudniej troche o exp itp.

Opublikowano

Moim wymarzonym serverem jest :

 

-Hard 150% raty

-bronie 30 sie dropi

-skile jak na pl

-zwiekszona ilosc metkow o jakies 4/5 razy

-zwiekszony resp metkow co jakies 5 minut 1

-dodany drop szkatulek z ktorych dropily by: fasolki zen po 5 sztuk 10% na dropa, drop malzy po 5 sztuk 10% na drop, drop duchowych 5% na drop, drop kamienia kowala 10%

-max lvl 99

-bronie, zbroje podstawowe

-npc: item shop u ktorego byly by bodzie pd 50% ten co pokazuje sie w lewym gornym rogu, tak samo na drop kasy. Handlara autopotki, zielone miksturki duze po 200 sztuk. H zbrojami tak zeby zbroja na 34 lvl byla +6, zbroja na 26 +7 zbroja na 19 +8 i ta na 0 lvl +9

-na start eq +9 potki fioletowe 200 sztuk dajace 60 speeda na 30 minut

-konik bojowy u stajennego sie dostaje za jakas misje w m1 np zabicie 50 dzikow, na militara jak na pl

 

to chyba na tyle

 

Aaa i tym wymarzonym serverem jest :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/888032-tutdevoltarion/

 

tylko szkoda ze niemiecki :/

Opublikowano (edytowane)

Moim wymarzonym serverem jest :

 

-max lv.250

-staty 125

-mapy av2 do 100 lv,mapa 100-125,125-150,150-175,200-225,225-250

-kd+9

-pety

-kostiumy

-system ulepszen

a)bron:65 bojowy,syrek,smiercio > 120 > 150 > 180 > 200 > 225.

b ) hwang,sr.hw,zloty hw > krolewski > bialy > czerwony > karmazynowa zbroja (200 lv)

-dropione ulepszacze w tym 6.7 bon.

Edytowane przez blashix
Opublikowano

Moim wymarzonym serwerem jest:

 

max lvl: 120

max status: 95

brak 6 skila

brak 6/7 bonusów

3 nowe bronie wyrabiane z broni na 65 bez kosmicznych bonusów

1 nowa zbroja ta najnowsza z PL

kilka nowych mapek

baaaardzo dużo dungeonów/raidów i nowych bosów

pety na start

nie za łatwy i nie zatrudny exp, żeby nie było trzeba siedzieć 5 lat w grocie xD

wartosci bonusów to najlepiej odporność na bronie 10,15%

Opublikowano

NewLongju <3 Pierwszy server w 2008 roku ograny, max 99 lv, stary hwang. Pamiętam ten chiński server <3

PMK3yt4.png

Opublikowano

/ja tam zapraszam na http://nexanitymt2.com/

serwer naprawdę proo się zapowiada .

Myślę ,że będzie najlepszym w Polsce , ideał :3

 

hahhaha chyba najwiecej navi ;) . Koledzy z Pl'a sb założą serwer myślą że kase nabiją a kazdy z nich Trutka + bryłeczki na start (udowodnione ) . Nie Polcam

 

Róznież dla mnie tiveria s2 (tylko inny skład ) + może Ravia s2 lub Balmora s2 (FuBu brak możliwości do navicata ) .

07519388326783314691.gif

Opublikowano

{!} JUŻ NIEDŁUGO WIELKIE OTWARCIE SERWERA METIN 2 - "x" {!}

Z tego powodu administracja zleciła przeprowadzenie "badania rynkowego", polegającego na przepytaniu graczy co do ich preferencji.
Serwer jest tworzymy "pod Was". Chcemy, żebyście czuli się na nim swobodnie dlatego staramy się trafić w każdy gust.
Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie co do tego "Jak powinien wyglądać serwer Metin 2 na którym chętnie spędzali byście czas".
Prosimy o Wasze zdanie w tym temacie.
Co miałoby się znaleźć na "x"? Ciekawe eventy, nowe dungeony, nowe mapy, a może jesteście fanami pvp.
Piszcie ...
Chcemy poznać Wasze zdanie.

Opublikowano

@UP:

 

 

Moim wymarzonym serwerem jest:

 

max lvl: 120

max status: 95

brak 6 skila

brak 6/7 bonusów

3 nowe bronie wyrabiane z broni na 65 bez kosmicznych bonusów

1 nowa zbroja ta najnowsza z PL

kilka nowych mapek

baaaardzo dużo dungeonów/raidów i nowych bosów

pety na start

nie za łatwy i nie zatrudny exp, żeby nie było trzeba siedzieć 5 lat w grocie xD

wartosci bonusów to najlepiej odporność na bronie 10,15%

Opublikowano (edytowane)

Mój wymarzony serwer.


Typ Hard!


Maksymalny poziom: [150].



EXP: O 50% większy niż na PL'u :).


DROP: O 50% większy niż na PL'u :D.


Yangi: O 100% więcej niż na PL'u :].


Ulepszacze: Jak na PL'u :D. Nawet na 1 poziom potrzebne. Czyli ulepszacze 1-150.


Punkty Statystyk: 120.


Skille: Jak na PL'u, jeśli chodzi o czytanie książek :). Ale jak ma wbić M7-M10 to jest szansa, że już będzie G1. To samo z G7-G10 do P.




Co na start?!



Miecz +0.


5x Mikstura PŻ.


Księga Bohatera (zaraz powiem o co chodzi).


Trzecia ręka, powiększony depozyt - na zawsze!


Zwierzak na start.


Koń na pierwszym poziomie :)





Teraz coś o Księdze Bohatera!



Oto jej menu!



Teleportacja [Tylko do M1, M2 własnego królestwa].


Mini-Shop [kupywanie miksturek].


Statystyki gracza, czyli licznik zabójstw...



Zabójstwa Ogółem: [x]


Pokonane Potwory: [x]


Ilość pokonanych Graczy z własnego królestwa: [x]


Ilość pokonanych Graczy z wrogich królestw: [x]


Zniszczone Metiny: [x]


Punkty Osiągnięć: [x]




Co można jeszcze dodać? :)


- możliwość łączenia małży, pereł, itd.


- nowe MAPY!


- sprzedaż bez podatku 3% u handlarzy


- bronie nowe od Trytona na poziomy [90, 100, 110, 120, 130, 140]


- zbroje nowe od [90, 100, 110, 120, 130, 140]


- biżuteria nowa od - mam na myśli naszyjnik, kolczyki i bransoletkę [75, 90, 105, 110, 120, 130, 140]


- nowe buty od [80, 95, 115, 125, 140]


- nowe tarcze od [75, 90, 100, 110, 120, 130, 140]


- nowe ulepszacze


- nowe Bossy, Metiny [95, 100, 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140, 145, 150]


- nowe fryzury [ciekawe bonusy]


- system zwierzaków, wierzchowców


- szósty SKILL!


- 6/7 Bony [ale słabe, tylko 5% na coś, itp.]


- system osiągnięć!




Jak ktoś chce zrobić taki serwer i chciałby dowiedzieć się więcej, to niech pisze na PW albo GG, Skype!!!


Edytowane przez SmalecPL

Gadu-Gadu: 45807851



Skype: lancetnik1998


Opublikowano

Stare chinole były najlepsze i chciałbym, żeby znowu wróciły, ale jeżeli chodzi o coś konkretnego to:

Max level: 99/120

Max staty: Pierwotne

Dodatkowe skille: Nie.

Wierzchowce: Nie

System broni:

Woj 1-ręczne: Bojowy-Syrek-Smiercio-Tasak-Diabel

Woj 2-ręczne: Zlodziej-Zabojca Zoltego Smoka-OSB-Pogro-Miecz Slonca

Sura: Szpon-Swiety-Baron-Niebian

Ninja - Smocze-Bezduchy-Polksiezyce-Zabkowe-Strumienie

Luków i wachlarzy nie wymienię, bo nie pamiętam, ale też te klasyczne epiki

Nowe fryzy: nie

Pety i inne pierdoły tego typu: Nie

Zbroje: stal-mini hwang - Hwang - Srebrny Hwang - Zloty Hwang

Bizuterie na 80 i potem np na 90-95 lvl

Nowe mapy: Nie, na huk? Tylko dorobić parę poziomów Atlantydy

Serw medium/easy

Opublikowano

Serwer - MEDIUM / EASY - Czyli polaczenie kilku serwerow w jedno.

Max LVL - 250

Max stat - 125

6 skill - Brak

6/7 Bony , tylko statystyki + potwory + hp.

System ulepszen , najlepiej jakis wlasny co 15-20 poziomow , ale ulepszacze jak na pandorze , liczy sie kasa , na wszystko na poczatku perly + naprzyklad od 200 jakies 10 nowych ulepszaczy z bosow i metkow.

Pety - Oczywiscie ze tak Max jakis tam lvl , daje silny przeciwko potworom , np 50 lvl , 50 potwory.

Wierzchowce - Tak , drop z metinow np lub dungeony.

Nowe mapy?

Av2 do 100 np od 85, potem kolejno 125 , 150 , 175 , 200 , 220 , 250.

System energii - nie

Metiny i bosy , dodany wiekszy i szybszy resp , na kazda nowa mape sporo metkow i bosow. 1-2 Bosy na mape resp 30 min , z 5-10 metkow na jedna mape resp 10-15 min.

Exp dopasowany jak na easy medium , zeby sie milo expilo a nie ciezko.

Nowe dungeony od mozliowosci robienia samemu do calego pt , kazdy dungeon Latwy / Trudny / Bardzo Trudny - 100 - 175 - 225

Nowe mapy , typu mapa handlowa , mapa pvp.

Mapa z metinami gdzie trzeba zdobyc przepustke z metina bosa , np maly % na dropniecie ,to samo , łatwa , trudna , bardzo trudna - 75 , 150 , 225.

System kostiumow - tak

Wydaje mi sie ze najlepiej by bylo zrobic tylko jinno i shinsoo , albo jedno krolestwo zeby byla walka gildii nie walka krolestw.

Mozliwosc tepania bufa bez wymaganego lvla przez pierscionek.

Jakies fajne questy , np zabijanie osob , potworow , przejscie dungeonu , zabicie bosa , metina , wydropienie czegos , zabijanie nie ze swojego krolestwa chyba ze by bylo jedno.

Biolog co 1 sek , Questy az do max lvla , rzeczy typu , kasa , ulepszacze , pd , bon na ludzi , odpornosci , itemy.

Jak cos jeszcze wymysle to dopisze.

Epiki albo z broni na 65 , albo z broni na 75 , bronie 75 tylko z ripa , a ripa mozna tez dodac resp np w av1 , av2 ; ) .

Dmg absy dobrze ustawine aby pvp nie trwalo 2 sek lub , minute , tylko 5-15 sek. ; )

Dla mnie serwer Marzen ^^

Opublikowano

Serwer hard/medium

max 105lvl

6skilli brak

6,7b nie

5b tak

stalki drop w red lesie drop szybki 30min bicia potworków na 1stalke

bronie na 75lvl drop z Pato lasu 1 na kącu lasu a 2 gdzieś na środku

5bon drop z metinów 60-100lvl najczęściej w red lesie 1 i 2

EXP sredni żeby dało się trochę pośmigać lvlami do 1 miesiąca 105lvl

Drop yang Najlepiej sztabki po 500k drop co 3minuty

Biolog misje podstawowe jak na pl + jakieś nowości oddawanie co 1min

Kowal 90% na ulepszenie bodzie i metale drop z potworów +50lvl

Drop 75lvl BRONI +6 i ZBROJI +6 Drop z Ripa

Robienie misji na konia na boja tylko przynieś parę ogonów węza

PVP 10-20sec gdzieś jesli PRO VS PRO :D

Pierścień tele

To jest mój fajny wymarzony serwer :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...