Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmm... Easy z szybkim expem. Mało ulepszaczy duuużoo broni podobnie jak na xenoxie :P Najlepsza zbroja to jakiś hwang ale nie wiem dokladniej duzo bizuteri, malo ulepszaczy. Miła Atmosfera Fajni gm. Co tu jeszcze! mało questów, Max 250-255 lvl aby sie wbijalo conajmniej 2-3 dni a nie 2h :P !!! Jezeli macie podobnie dajcie Lika

Opublikowano (edytowane)

Witam , zwracam się z zapytaniem kiedy w najbliższym czasie powstanie serwer , głównie chodzi mi o dopracowany (HARD/MEDIUM) z szeroką reklamą ...

 

Z góry , dzięki . Pozdro

Za tydzień, dwa będzie zapowiedź serwera Loria.

Tutaj prosze nasz fanpage: xxx

Edytowane przez Istny Diabel
Opublikowano (edytowane)

Siemka ja może powiem moim zdaniem ja bym wolał serwer Easy/4Fun. :)

Szybki exp dobry drop kasy tanie rzeczy u npc aby ulepszaczy nie było tylko na epiki magiczny metal aby był itp ... (jak na 4Fun).

Ale w tym całkiem nowe dungeony moby metki bossy oraz w tym mapy.I aby nie zapomnieć dużo nowych broni i zbroi oraz nową biżuterię.

I właśnie takiego serwera szukam jak ktoś gra na takim serwie lub zna to niech napisze ale aby był dedykowany. ;)

Edytowane przez Jasio33

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Mój wymarzony serwer to:

-Easy przeplatany z Medium

-Max. 99lv

-mało epików z 2,3

-ulepszacze tylko na epiki

-nowe dungeony

- WW, Katakumby

 

Może zna ktoś taki serwer? Jak tak to prosiłbym o PW.

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Opublikowano

Najlepszy serwer to !

-4fun

-Max. 250lvl

-nowa broń do expa którą można gdzieś dropnąć z nowym drzewem ulepszeń.

-mało ulepszaczy np tylko perły i jakieś 2-3 inne rzeczy.

-szybki exp ok 1000%

- bronie na 75 w sklepach i zbroje

Jak ktoś zna taki serwer albo podobny do takiego który niedługo wystartuje to poproszę także na pw :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Ja proponuje:

Serwer bez lvl obok rangi/nicku

Client działający z 2007roku edytowany

Exp 3x większy niz na pl

Drop ku z metinow

Tani is bez konikow itp

Drop medali jak pl

Zmiana wszystkich map oraz mobow na nich

Zmiana wszystkich misji na nowe

Wyglad skili stary biala aura etc

Usuniecie bugów

+Żeby było jak kiedyś,ze ludzie nie wiedza co i jak etc ;]

 

Co myślicie? ;]

Opublikowano

Serwer easy :)

Max lv. 250

Pkt statusu - Obojetnie.

Wbijanie Skilli - Wazne aby Ku byly u instruktorow oraz kamole dostepne u npc, albo odrazu dostaje sie skille P, bez dropienia ku.

Duzo nowych misji

Nowe mapy a na tych mapach bossy z ktorych dropia ciekawe ( nowe ) ulepszacze

Max 5 broni i zbroji.

Nowa bizuteria

Nowe ulepszacze ( ale bez przesady )

Bez zbednych nowych kd, typu masakry, ludzi itd.

GM zeby interesowal sie serwerem, co tydzien np. OX Jakies zuo itd.

 

Jesli ktos znajdzie zapowiedz takiego serwera, to prosze o PW ^^. Pozdro ;p

aqu1.jpg
Opublikowano (edytowane)

Wymarzony server wg mojego planu ;D Fabuła coś na zasadzie Dragon Ball , zbroje wiem , że gdzieś takie w necie są można by było samemu popróbować coś zrobić wygląd skili też można zrobić wszystko można zrobić dodać nowe mapy , bossy , skile robiło by się np za pomocą smoczej kuli którą np. byśmy dropili z jakiegoś metina czy czegoś takiego i od razu z M1 dajmy na G i potem kolejna kula i na P. Raty nie wiem easy to by było w sam raz max z 175lvl też żeby nie było chuj wie ile ulepszaczy i zbroi np. z tej stalki robi co 20-25 lvl zbroje i by było git zresztą nikt tego nie zrobi , ja może jak będę miał PLNki i ogarnę coś albo zaufanych ludzi. Nom to by było na tyle pozdro ;DD

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojego pomysłu lub chcesz może wykorzystać do stworzenia servera skontaktuj się ze mną na pw ;)

Edytowane przez kubajb4501
xhsd.png



Opublikowano (edytowane)

Witam stawiam nowego serva to będzie Medium z nutka harda jak i easy. Zacznę może tak serwer będzie średni w expieniu co oznacza iż 90 lvl sie nie wbije w 2h będziemy mieli wszystkie questy nowe 0 starych. Nowe mapy moby wyższy poziom skilli niż P. Z easy będzie to ze wszystkie itemy co bedą w is bedą dostępne w grze drop z bossow i metkow. Z harda będzie to iż w pojedynkę lub nawet w 4 osoby nie da sie ubic bosa trzeba iść z gildia lub dużym pt :) Posiadamy zrobione już nowe expowiska zbroje bronie nowe w sensie zrobione przez nas. Ogółem zecz ujmując serwer nie będzie zalatwy wystartujemy z 127 lvl i z czasem będziemy to powiększać wraz z dodaniem petow oraz 6 i 7 skilla zrobionego przez nas obecnie pracujemy nad zrobieniem własnej klasy postaci lecz to nie zawita na serwer prędko ponieważ roboty jest od groma przy tym. Spodziewajcie sie w najbliższym czasie nowej zapowiedzi serva. Strzaleczka.

 

Ps. Przepraszam za mało spójne zdania jak i ortografie lecz pisane z telefonu.

Edytowane przez snajp880
Opublikowano

HARD ;>

 

2x yang

2x exp

2x drop

w sklepach to co na globaalu

-drop z mobow szkaty z roznego rodzaju nagrodami

duzo ludzi oczywiscie

oraz mila atmosfera na serwerze :)

Opublikowano

Hard/Medium.

*Max 99.

*staty 99.

*0nowych map.

*Jedna bron i zbroja dla każdej klasy.

*5xExpa.

*7x Drop yang.

*5x Drop itemków

*Brak 6skilla.

 

-NPC broniami:

*Rib.

*FMS.

*Jelonek.

*Koziki.

*Jesionek.

-NPC zbrojami:

*Zbroja na 26 i 42 lv na każda klase.

*Pięciokątna.

*Hełmy na 21lv.

 

-NPC IS:

*Dodania 1-4

*Dodanie 5Bonu.

*6/7.

*Bodzie.

itd...

 

-Handlara różności:

*Poty.

*KD +3.

 

Sura(Kowal):

*Który przetapia eq na epiki.

*Robi kd na +4.

 

-Bony:

~1-5

*10% Strzały/miecze/sztylety/dwuręczna/sztylety/wachlarze/dzwony.

*10% all Mooby.

*5% Kryt/przeszywka/otrucie itd...

*nno.

*2k pż.

 

~6-7

*5% Potwory.

*2k pż.

 

Dodatkowe:

*Panel statystyk.

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

ja bym chcial taki klasyk jaj na 5pierwszych str. Tego tematu ,ulepki tylko perly +7.8.9 ,na epiki brochy max 99lv staty 125 , skille max g1 kture robimy dropiac 55ku z mobow na dt. Brak systemu ulepszen ,tylko tak ,ze new bronie wytwarzamy u kowala (quest) uzywajac ulepek z pl. Brak bonow ,bo na new serwach sa nie zbalansowane ,to ze bedziemy pro mowi eq ,a i tak bez nich ma sie 10khp .bez kd tylko runy bez +1,2 itp np. Rubin +10 zreka ,skala zycia +800hp

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Każdy chce serwer 4 fun / pvp / easy ale kto to ma utrzymać :) ?

Przyjdzie dużo dzieci z pełnym kontem i nakupują szkatułek/mountów itd.

Opublikowano

Od niedawna pracuje nad nowym serwerem który ma wystartować na przełomie początka/połowy lutego

 

Projekt jest już w trakcie przygotowywań i ciągle chcemy być na bieżąco ' co chcą gracze '

 

Informacje dostajemy raz na 3/4 dni z nieznanych mi przyczyn,

 

lecz po wywnioskowaniu odpowiedzi, porad postanowiliśmy pracować nad Mediumem z maxymalnym poziomie -> 99

 

Statystyki będzie można rozdawać do 95 pkt.

 

Nie zobaczycie u nas 6 skilla

 

Zbędnych przedmiotów śmiecących grę czyli broni z painta, zbroi . Będzie to klasyk który zostanie na 99 LvL.

 

Mimo to będziemy dodawać stopniowo jakąś broń która jest wam znana i nie jest jak na 4 funie

 

Mamy również w planach urozmaicenie gry nowymi przedmiotami jak:

  • Lizak( Zobaczycie go jedynie jak 10 osób zdobędzie 99 LvL )

  • Eliksir poszukiwacza( Będzie służył do expa i będzie jedynie na 1 godzinę, reszty się dowiecie w grze )

  • Nowymi pieczęciami( Bardziej pod exp, lecz możliwe też dodanie 2/3 pod pvp )

  • Nowymi fryzami(Małe prawdopodobieństwo, że je znajdziecie gdzieś indziej)

  • System ulepszeń na początku będzie zawierał 1 set zbroi, broni. Po miesiącu dodamy kolejny set w którym znajdziecie kolejną parę broni, zbroi( Nie z painta ). Jakie to bronie, zbroję będą będziecie wiedzieć w ciągu 10 dni.

 

Wszystko będzie dodawane stopniowo, żebyście nie osiągnęli wszystkiego szybciej niż w 2 tygodnie.

 

Mamy przygotowanych ponad 50 pieczęci do urozmaicenia gry.

Nie wszystkie dodamy,

lecz większość u nas znajdziecie

 

Więcej informacji dowiecie się na gg 45748846 oraz pw w grze

 

Jeśli macie jakieś pomysły zgłaszajcie je na gg, pw a możliwe ze rozpatrzymy je pozytywnie.

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Przyjdzie dużo dzieci z pełnym kontem i nakupują szkatułek/mountów itd.

Na 4FUN nawet dzieci z pełnymi kontami go nie utrzymaja bo nie będzie sie opłacało kupować w IS ;d

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

a muj sobie wymarzony serwer jest taki:

admin sprzeda mi itemy do 4 stuwek

bende top 1

bendzie duzo ludzi

nie bende musial hodzic do szkoly

is bendzie taki ze kto wyda wiencej nisz 4 paki do isa bendzie koks

admin jakis jak robirz ktorys taki serwer to pisz do mnie na prywatna wiadomosci i sie dogadamy mam narazie 4 paki ale codziennie podkradam ukratkiem mamie zportwela po 2 dyszki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

a muj sobie wymarzony serwer jest taki:

admin sprzeda mi itemy do 4 stuwek

bende top 1

bendzie duzo ludzi

nie bende musial hodzic do szkoly

is bendzie taki ze kto wyda wiencej nisz 4 paki do isa bendzie koks

admin jakis jak robirz ktorys taki serwer to pisz do mnie na prywatna wiadomosci i sie dogadamy mam narazie 4 paki ale codziennie podkradam ukratkiem mamie zportwela po 2 dyszki

 

ogarnij ortografie ..

Opublikowano

Witam, jako, że sieć serwerów się rozwija, wychodzę z następującą propozycją:

  • 10 Ku do G
  • Raty medium-hard, z przewagą na medium
  • Oldschool! - Max lv 99/105
  • Brak epików - Jak stare czasy metin2
  • Max mapka - Atlantyda v2
  • Drop z metina po 5 instrukcji/1 kamyk duchowy
  • Stare podłoża miast
  • Misje z Metin2PL z odmienionymi nagrodami(lekko zwiększone)
  • W sklepach standard+6 i pakiety pelerynek, zmianek-dodań, egzo, rad, fasolek(po rozsądnej cenie)
  • Brak systemu energii/kostiumów
  • Generalnie powrót do czasów z metin2 z roku 2008.

Opublikowano

Witam, jako, że sieć serwerów się rozwija, wychodzę z następującą propozycją:

  • 10 Ku do G
  • Raty medium-hard, z przewagą na medium
  • Oldschool! - Max lv 99/105
  • Brak epików - Jak stare czasy metin2
  • Max mapka - Atlantyda v2
  • Drop z metina po 5 instrukcji/1 kamyk duchowy
  • Stare podłoża miast
  • Misje z Metin2PL z odmienionymi nagrodami(lekko zwiększone)
  • W sklepach standard+6 i pakiety pelerynek, zmianek-dodań, egzo, rad, fasolek(po rozsądnej cenie)
  • Brak systemu energii/kostiumów
  • Generalnie powrót do czasów z metin2 z roku 2008.

 

Jestem za! Wtedy sie grało każdy był zadowolony teraz miliardy broni itp., miliony map nie podoba mi się za bardzo. Fajnie by było mieć taki serwer :)

Opublikowano

Jestem za! Wtedy sie grało każdy był zadowolony teraz miliardy broni itp., miliony map nie podoba mi się za bardzo. Fajnie by było mieć taki serwer :)

Wtedy jedynie rzeczywiście mógłbym dodać jeszcze jeden set tych broni, minimalnie, żeby nie było monotonii i drop pewnej skrzyni, gdzie były by rady/egzo/fasolki itp.

Opublikowano

Wtedy jedynie rzeczywiście mógłbym dodać jeszcze jeden set tych broni, minimalnie, żeby nie było monotonii i drop pewnej skrzyni, gdzie były by rady/egzo/fasolki itp.

 

O tak widze, że mamy podobne podejście teraz masz ten 250 lvl to szybko Ci sie nudzi to expienie (bo ile można expic). Można kogoś na mówić żeby wystartował z takim projektem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...