Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idealny server :)

 

Raty:

 

Exp: 2-3x

Drop: 2x

Yang: 5x

 

System ulepszeń:

 

Max lvl: 99lvl

 

Bojowy Miecz -> Miecz Trytona

Partyzana -> Zabójca Zółtego Smoka

Miecz Egzorcysty -> Brzegowe Ostrze

Szpon Ducha -> Święty Miecz

Smocze Noże -> Bezduszne Noże

Łuk Żółtego Smoka -> Olbrzymi Łuk Diabła

Dzwon Burzowego Ptaka -> Dzwon Szczęki Smoka

Wachlarz Zbawienia -> Wachlarz Demona

 

Zbroja z Czarnej Stali -> Zbroja z Nieb. Stali

Zbroja Płytowa Czarnej Magi -> Zbroja Płytowa Smoka

Ubranie Czarnego Wiatru -> Ubranie Nieb. Smoka

Czarna Szata -> Smocza Szata

 

Handlarze:

 

Handlarka:

- Czerwone Poty

- Niebieskie Poty

- Pelerynki

- Zwoje Teleportacji

- Zwój Cofania Umiejętności

- Puste Butelki

- Pierścionek zaręczynowy

- Maska Emocji

 

Handlarz Bronią:

- Broń na 5lvl+6, 15lvl+5, 25lvl+4, 32lvl+3, 36lvl+2

- Strzały

 

Handlarz Zbrojami:

- Zbroje na 9lvl+4, 18lvl+3, 26lvl+2

- Tarcze na 21lvl+4

- Hełmy na 21lvl+4

 

Na Start:

 

Bron na 1lvl+3

Zbroja na 1lvl+3

Helm na 1lvl+3

Tarcza na 1lvl+3

200 Potków Czerwonych

200 Pelerynek

Pierścień teleportacji (M1, M2, Dolina Orków, Pustynia, Góra Sohan, DT)

Trzecie Ręka

Powiększony Skład u dozy

 

Drop:

 

Potwory:

- Zwiększony drop Zwoji Błogosławieństwa

- Zwiększony drop Marmurów Polimorfi

- Zwiększony drop Języków, Ksiąg Polimorfi, Ksiąg Dowodzenia, Ksiąg Combo

- Zwiększony drop Fasolek Zeń

- Bardzo duży drop ziół na roski

- Drop Dodań i Zmianek Bonów z mobów.

- Zwiększony drop Medali w lochach małp

- Zwiększony drop Ulepszaczy w tym przedmiotów dla Biologa

- Drop pieczęci wierzchowców.

- Drop Małży z mobów od 40lvla (bardzo mały %)

- Wymiana ryb na małże u rybaka (np 10 karasi = małż)

- Wymiana małży na perły (np 3 małże = 1 perła)

 

Besty:

- Bron na 30lvl

- Małż

- 5x zmiana bonu

- 5bon

 

Metiny:

5lvl-35lvl

- 3x KU

- kd+0-3

- 3x dodanie bonu

- 5x zmiana bonu

- 1x 5bon

- 1x Rada Pust.

- 1x Zwój Egzo

 

40lvl-70lvl

- 5x KU

- KD+2-4

- 3x dodania bonu

- 8x zmiana bonu

- 2x 5bon

- 3x Zwoj Egzo.

- 3x Rada Pust.

- Malż (30%)

- Kamień Duchowy (10%)

- Zbroje 48-54lvl

 

75lvl-80lvl

- 8x KU

- KD+3-4

- bronie na 65lvl (typu nimfa)

- 3x dodanie bonów

- 10x zmiana bonów

- 3x 5bon

- Małż

- Kamień duchowy (20%)

- 5x Zwoj Egzo.

- 5x Rada Pust.

 

85-90lvl

- KD+4

- Bronie 65lvl (typu nimfa)

- Bronie 65lvl (typu bjowy

- Stalki (30%)

- Zbrojki 61lvl

- Małż

- Perła (30%)

- 5x Zwoj Egzo

- 5x Rada Pust

- 1x Dodanie Bonu

- 5x Zmiana Bonu

- 1x 5bon

- PD, Rekawica (30%)

 

Bossy:

- Szkata

- Małż

- Kamień Duchowy

- 3x Zwoj Egzo.

- 3x Rada Pust.

 

Dodatkowe Info:

 

Max lvl:

1. 99

 

6/7 bon:

1. NIE

 

6skill woja i ninji:

1. NIE

 

Wartość bonów:

1. Takie same jak na PL

 

Bronie 75lvl

1. Ze szkaty Ripka

2. Ze szkaty Nieb. Śmierci

3. Z wróżki (chodź tutaj nie musi byc dropu 75)

 

Robienie konia:

1. Dropimy normalnie medale

2. Czytamy je jak KU

 

Robienie Pereł

1. Po dropnięciu 3x małży idziemy do rybaka

2. Rybak nam wymienia 3 małże na losową perłe

 

Ulepszanie KD

1. KD można ulepszać od +2 do+5

2. KD+0/3 można wymieniać na Bodzie

 

Nowe Mapy:

 

- Diabelskie Katakumby

- Rozbudowane DT (z Niebieska Smiercia)

- można dodać różne NOWE CIEKAWE runy dla Calej gildi gdzię można zdobyć wiele ciekawych itemów)

 

Item Shop:

 

- Pierscien expa, rekawica złodzieja, szczęśliwa moneta

- Bojowiec, Militar - w grze łatwo to zdobyć

- Pieczęci z Wierzchowcami np.:

- Dzik 20% silny na potwory

- Lew 50% wiecej expa

- Bizuteria małżeńska

- Księga lidera

- Olejek Wygnania

- Zwoj zmiany Płci

- Pierscien Zastepstwa

- Wspomagacze Boga Smoków

- Dłonie krytyka/przebicia

- dodania, zmianki, 5bon - to rowniez bedzie w grze łatwe do zdobycia

 

IS jest potrzebny by utrzymac serwer a itemki w nim zawarte nie sa niezbedne do gry.

Metin2 Astral - BlackLegend - Wojownik Mental - 71lvl

YT2Game - Senti - Sura BM - 99lvl

GSYT2 - Songo - Wojownik Body - 99lvl

OrientalMT2 - Songo - Sura WP - 120lvl

Airo - Songo - Sura WP - 82lvl

Balmora - Songo - Wojownik Mental - 79lvl

Syrian2 - Songo - Wojownik Body - 78lvl

GuerraMT2 - Songo - Wojownik Body - 112lvl

Insperia - Senti - Wojowik Body - 95lvl

Play Free - Songo - Wojownik Mental - 99lvl

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gralem juz na tylu servach ze zrobilem sobie taki zloty srodek :E

Metin2 Astral - BlackLegend - Wojownik Mental - 71lvl

YT2Game - Senti - Sura BM - 99lvl

GSYT2 - Songo - Wojownik Body - 99lvl

OrientalMT2 - Songo - Sura WP - 120lvl

Airo - Songo - Sura WP - 82lvl

Balmora - Songo - Wojownik Mental - 79lvl

Syrian2 - Songo - Wojownik Body - 78lvl

GuerraMT2 - Songo - Wojownik Body - 112lvl

Insperia - Senti - Wojowik Body - 95lvl

Play Free - Songo - Wojownik Mental - 99lvl

Opublikowano

Mi się najbardziej podobał AvalonMt2 ale właściciele zmienili go w wielkie gówno :(

 

Mi się bo podobał taki exp 100-200%

Zwiększony drop marmurów

Tylko zwój błogo u handlary

Ku u handlarza / 1 kamień duchowy 100% lub 1 na P

Bronie na 30 lv u handlarza

Zbroje do 42 lv u handlarza

drop kasy bez sztabek jakieś 1-5 k z psa a ceny u handlary umiarkowane do dropu kasy

Epiki prawie tak jak na pl Ale z hwangiem który by się robiło z Zbroji na 61 +9 oczywiście ulepszacze na zbroje 61 od 6 do 9 perłami oraz na hwanga też

Ahh :& To najlepszy serw na jaki grałem w sumie shenlong też :)

ravento.jpg
Opublikowano

Przydałby się taki zajebiście zabezpieczony serwer 4 fun. Który by nie padł i mozna by na nim było wyładować swoje e-emocje ;). Jeżeli znalazł by się zaufany sponsor, to mógłbym popracować na plikach i cos fajnego rozkmninić , ale w tych czasach powstaje tyle serwerów, że jest to mało możliwe.

10149294975822511012.png

Warum.pl

LubieZBonia

Dagger

Chunjo

Opublikowano

Witajcie :)Dla mnie idealnym serwerem byl DragonMT2 przed cudnymi nowymi broniami,zbrojami etc.

Nie widzialem juz podobnego :P

 

Mam do was pytanie :P

Jaki typ serwera by was najbardziej interesowal?

Klasyk nawiazujacy do Dragon'a czy moze jakis dobry medium? :)

Taki serwer oczywiscie nie bylby naszpikowany do bolu nowosciami oraz kolorowymi gownami.

Jezeli macie jakies propozycje to czekam na nie na PW. :x

Oczywiscie wiem ,ze nie podobaja wam sie serwery typu Cavalos gdzie max. lv mozecie wbic w 1/2dni..wiec pomimo ,ze latwo wbijecie ten 90/100 lv. to pozniej beda wieksze schody.

 

Tak jak mowilem dla mnie najlepszym rozwiazaniem bylby powtorny start DragonMt2

Opublikowano

Cześć

 

Mnie by Interesował taki server z nowościami nowe mapki . Nowe b ossy , nowe broniee .. Wszystko nowe coś czego nie było i Bez ulepszaczy albo Perły na epickie . Raty po 400 - 500 i git ;) łatwy przyjemny coś w stylu promt2 - Safir mt albo ssmt2 albo spacemt2 to są pro servery myy ;* Lub 2 Spacemt2 oooo to by było coś pięknego ;)


CzopHoop | Olimpijczyk

Opublikowano

max lvl 110-130

Staty; o kilka punktów można więcej dać niż na pl

Ubogi system ulepszeń tzn po trytonie 1-2miecze.

6/7 bon pod pvp.

 

1337113491-U379973.png

Opublikowano

Hmm Lv 150 lv

6-7b - Delete !! Ewentualnie pod exsp

Staty-95 nie więcej

Nowe questy nagrody Odp silny przeciwko klasy np woj ninja sura szaman po 5 %

System ulepszeń bardziej rozbudowany ale nie zbyt bogato i z fantazja .... Perły broszki łuski i szpony kryształ małże ale bez tych nowości jakie są teraz .

Tryton - NP Śmiercionośne ostrze - ******** i jakiś tam 2 komplety jeszcze ....

5b standardowe 10-15 % Odp na miecze i tym podobne , 1000-2000-2500 Max PŻ . Szycie i Krytyk 10-15% , Ludzi 10 ....

Zbroje .... Stal'e - Czerwony-hw , srebrny-hw , Złoty-hw , I najwyżej Cesarz .

Epiki Hmmm 1 para epików wystarczy .... Po czasie można rozbudować .

B)

.

gcyg2.png.

Specjalista
Opublikowano (edytowane)

hmmm ..

Mój wymarzony serwer by był taki : :)

 

Exp :

 

nie za duży nie za mały ( chodzi o taki, że nie w tydzień mamy 250 lv tylko taki z umiarem w 2-3 miesiące gdzieś tak dopiero 250lv nie wiem jak to określić ale tatki by był okey ) :)

 

Drop przedmiotów : Nie za dużo śmieci ( dużo serwerów ma tak że jak się expi w m1 to wylatuje tyle tych itemków że nie idzie ogarnąć :D i moim zdaniem jest to denerwujące )

 

Drop yang : hmm.. nw gdzieś taki słaby trochę z 200% ( nw nie znam się :P )

 

Bronie/ biżuteria/ zbroje :

 

Bronie : Żeby się je robiło z broni na 65 lv <_< Nie za dużo tak jak np. na XenoXmt2 że co 5 lv nowa broń bronie tak by się przydały na 95lv , 120lv , 180lv , 235lv , 250lv

i myślę że tyle broni by na pewno wystarczyło .

 

Biżuteria : hmm .. Gdzieś na 100lv 180 lv 235lv ale każde biżu by miało fajne bony taki np max pz , kryt , sr / um ( coś w tym stylu :rolleyes: )

 

Zbroje : Na lv 95 , 120 , 145 , 180 , 220 chyba by tyle wystarczyło no i jakieś bony np. max pż i np odporność np. na 2 klasy xD

 

Ogólne bony :

 

Maź pż : 5000

Odporność na miecze strzały magie itp : 20%

Kryt / przeszywa : 15%

Ludzie : 20%

Itp :P

 

6-7 tylko pod exp ( ALE NAJLEPIEJ BEZ 6-7 )

 

To by było chyba na tyle nie chce mi się dalej pisać :P ale mi by taki serwer pasował :D ...

Dzięki za uwagę ..

 

 

 

Bay

;)

Edytowane przez E69

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Najlepszym privkiem metin2 był stary elitemt2 zanim administracja go nie zepsuła

 

mapy kończyły się na grocie v2

max lvl 127

bony 1-5 podstawowe

bony 6/7 też podstawowe np 5/10 na klasy 2000pż/50atak itp

sys ulepszeń:

bronie 65lvl -- 80lvl -- 90lvl

zbroje 61lvl -- 70lvl -- 75lvl -- 80lvl -- 85lvl -- 90lvl -- 105lvl

biżuteria 61lvl -- 80/90lvl

tarcza 61lvl -- 90lvl

hełm 41lvl -- 80lvl

buty 54lvl -- 80lvl

 

Pełno graczy, genialne pvp, genialne wojny gildii

Dał bym wszystko żeby znów pograć sobie na takim serverze

Opublikowano

hej

jak temat do wymiany zdań więc prosił bym was o wypowiedzi na mój pomysł:

żeby stworzyć serwer taki jakim był pierwszy serwer metin2, nie mówie tutaj o bugach czy innych błędach mam na mysli max lv 99 max staty 90 max zbroja stalka max bron 75-80lv max mapka Red Las/Grota v1 nie żebym był jakiś staromodny względem metina ale taka gra miała by sens, raty np 200% albo tak ustawione raty by nie było kupowania yang na allegro jak na globalu albo full kasy na is... jak na PL wbija się 99lv np rok albo półtora to tutaj wbijało by się 3 miesiące, ale serwer zrobiony z myślą o zabawie a nie tylko monotonnym expie i robieniu eq... eventy, wojny OX ZUO itp. jak ktoś komentuje moją wypowiedź proszę o skopiowanie całej

Opublikowano

Na wymarzonym serwerze Metin2 chciałbym raty od 300% do 2500%.Max lv 250 bardzo dużo epickich zbroi broni bizu tarcz i innych.U Handlarzy fms +9 bronie od 65lv stalki i inne hełmy od 41 tarcze na 65 wszystko +9.Dropienie ulepszaczy na nowych mapach szybki exp i szuybka kasa ulepszacze tylko perły.Kture by ropiły na mapkach od 99lv.I najważniejsze dla GM i ADMINÓW Item Shop by serwer postał bardzo długo a nie 2 tygodnie.

 

POZDRO DLA STREPSILS

12621435959072654937.png

Opublikowano

hej

jak temat do wymiany zdań więc prosił bym was o wypowiedzi na mój pomysł:

żeby stworzyć serwer taki jakim był pierwszy serwer metin2, nie mówie tutaj o bugach czy innych błędach mam na mysli max lv 99 max staty 90 max zbroja stalka max bron 75-80lv max mapka Red Las/Grota v1 nie żebym był jakiś staromodny względem metina ale taka gra miała by sens, raty np 200% albo tak ustawione raty by nie było kupowania yang na allegro jak na globalu albo full kasy na is... jak na PL wbija się 99lv np rok albo półtora to tutaj wbijało by się 3 miesiące, ale serwer zrobiony z myślą o zabawie a nie tylko monotonnym expie i robieniu eq... eventy, wojny OX ZUO itp. jak ktoś komentuje moją wypowiedź proszę o skopiowanie całej

 

W zupełności podzielam zdanie Eryka. Niestety wydaje mi się że będzie trudno przywrócić te piękne czasy :(

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mój wymarzony serwer to taki profesjonalny hard ;) . Exp x2 drop x2 yang x2 Ku co 24h sami robimy konia graja sami ogarnieci ludzie , kozackie wojny gildi itd ;D . Takim serwerem jest własnie Pompamt2 który ryszył o 00;30 ;) . www.pompamt2.com.pl WBIJAĆ! ;D

Opublikowano

Hmm Lv 150 lv

6-7b - Delete !! Ewentualnie pod exsp

Staty-95 nie więcej

Nowe questy nagrody Odp silny przeciwko klasy np woj ninja sura szaman po 5 %

System ulepszeń bardziej rozbudowany ale nie zbyt bogato i z fantazja .... Perły broszki łuski i szpony kryształ małże ale bez tych nowości jakie są teraz .

Tryton - NP Śmiercionośne ostrze - ******** i jakiś tam 2 komplety jeszcze ....

5b standardowe 10-15 % Odp na miecze i tym podobne , 1000-2000-2500 Max PŻ . Szycie i Krytyk 10-15% , Ludzi 10 ....

Zbroje .... Stal'e - Czerwony-hw , srebrny-hw , Złoty-hw , I najwyżej Cesarz .

Epiki Hmmm 1 para epików wystarczy .... Po czasie można rozbudować .

B)

To poczekaj na Nexanity do piątku, dasz radę :P

1359549208-U277916.png

Klasa:Szaman Healer

Lvl:1+

Królestwo:Shinsoo

Gildia:

Server:Metin2.PH

Opublikowano

Mój wymarzony serwer:

 

- Hard/Medium

- Ku/Instrukcje u npc

- KD+3 u npc - Ulepszanie do +5 na +5 malutki procent.

- Kamienie Duch z metków, rzadko.

- Exp taki jak na PL, drop 4xPL Yang 4x PL

- Max lvl 99

- 0 nowych map prócz Atla V1/2 i katakumb

- Kilka nowych bossów

- Bronie i epiki jak na PL i nic wiecej

- Bojowiec na start.

- Rady u npc, zwoje egzo z mobów.

- Zmiany bonów z mobów, dodania tanio u npc

 

Lecz niestety taki serwer jaki opisałem, jeszcze nigdy nie powstał:(( Mam nadzieje że kiedyś powstanie:)

 

Tyle od mnie;pp

graphic.png

Opublikowano (edytowane)

Postanowiłem Sobie Zrobić Serwer. (Medium-Hard). Ale Mam Dylemat. Bo Chce Zrobić Taki Serwer Na Którym Będzie Można Spędzić Długi Okres Czasu. Taki, Który Wam Się Spodoba.

 

-Nie Wiem Jaki Exp/Drop Ustawić Żeby Wam Się Spodobał Żeby Serwer Nie Był Na 2 Dni. Lecz Naprawdę Na Długi Okres Czasu (Miesiące, Lata)

-Nie Wiem Ile Broni Ma Być (W Tym Momencie Posiadam Ponad 40 Rodzai Broni)

-Jakie Zbroje Czy Taki System Odpowiada.

-Jak Z Biologiem.

-Jak Z Questami.

 

Podeślij Pomysł, A Zastanowimy Się Co Można Z Tego Wykorzystać

 

O To Parę SS Z Systemu Ulepszeń Zbroi Do PvP Oraz ExP'a.

 

ExP- http://screenshooter...8821708/gchdpcv

PvP- http://screenshooter...8821708/nlycqto

 

Zbroje Zostały Ustawione W Takiej Kolejności Jak Będą Ulepszane.

 

Proszę O Szczere Wypowiedź. P.S. Użytkowniku Jeżeli Masz Napisać Coś Głupiego To Przemyśl To Dokładnie, Albo Nie Pisz Wogóle.

Edytowane przez Amarol
Opublikowano

Postanowiłem Sobie Zrobić Serwer. (Medium-Hard). Ale Mam Dylemat. Bo Chce Zrobić Taki Serwer Na Którym Będzie Można Spędzić Długi Okres Czasu. Taki, Który Wam Się Spodoba.

 

-Nie Wiem Jaki Exp/Drop Ustawić Żeby Wam Się Spodobał Żeby Serwer Nie Był Na 2 Dni. Lecz Naprawdę Na Długi Okres Czasu (Miesiące, Lata)

-Nie Wiem Ile Broni Ma Być (W Tym Momencie Posiadam Ponad 40 Rodzai Broni)

-Jakie Zbroje Czy Taki System Odpowiada.

-Jak Z Biologiem.

-Jak Z Questami.

 

Podeślij Pomysł, A Zastanowimy Się Co Można Z Tego Wykorzystać

 

O To Parę SS Z Systemu Ulepszeń Zbroi Do PvP Oraz ExP'a.

 

ExP- http://screenshooter...8821708/gchdpcv

PvP- http://screenshooter...8821708/nlycqto

 

Zbroje Zostały Ustawione W Takiej Kolejności Jak Będą Ulepszane.

 

Proszę O Szczere Wypowiedź. P.S. Użytkowniku Jeżeli Masz Napisać Coś Głupiego To Przemyśl To Dokładnie, Albo Nie Pisz Wogóle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...