Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Chcielibyście Dostać/Dostaniecie Pod Choinkę? :P


Gość WhiteSTAR1906

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zdrowia dla rodziny ;) no bo cóż mi więcej trzeba :) żadna kasa ani konsole nie zastąpią zdrowia... po za tym mam wszystko oprócz zdrowych dziadków :(

Zbyt duża sygnatura, proponuję używać funkcji

[spoiler] ... [/spoiler]

bądź skrótu w postaci linku. energy

 

snap20100225122706001.png

 

Opublikowano

mmm... kasę dostanę. Połączę to z uzbieraną kasą i styczniowym prezentem urodzinowym i kupię kompa ;)

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Heh ja się przez pomyłke dowiedziałem bo nie mam co robić w zimę i kiedyś coś tam o Simsonie powiedziałem.

 

Wczoraj wbijam do takiej szopy co tam praktycznie nikt nie wchodzi a tam Simson stoi :) oczywiście udaję że nic nie wiem

Opublikowano

Miałem dostać nowego kompa ale huj z tego wyszło. Ale może. I chciałbym właśnie to pod choinkę ;xx

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Ja Myślę że dostane jakieś używanie taniutkie organy.

 

Moim marzeniem jest własna Klacz na której mógł bym galopować po podwórku

 

Braciom kupiłem jakieś ciuszki a pieskom takie kości do gryzienia na zęby ale nie wiem co kotu kupić ...

 

Rodzicom kupiłem mamie piżamke a tacie kapcie ;)

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

6rdzeniowy processor od Intela z odblokowanym rdzeniem = Extra podkręcanie :D

 

@UP po co Ci wiecej niż 4gb ramu? Piszesz programy? Przerabiasz filmy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...